Acısız Epilasyon İçin Belli Bir Zaman Var Mıdır?

ezzoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
475
2
36
mrb kızlar..ya ben bir kere koltuk altı bölgesini alırken hiç ama hiç acı çekmemiştim..normalde acırr.. -tatlicadiarzu- ama o gün ne gündü kaydirigubbakcemile3 yani adet dönemiyle bir ilgisi warmıdır sizce.. sürekli dikkat ediyorum ama bi daa olmadı..adet döneminden sonra alındığında falan acımaması gibi bir durum olabilir mi sizce..weya farklı bi zaman aralığında :uhm:

bende duymustum böle bişe kaş bıyık için cok acıyodu kuaför adet dönemimde olup olmadıgımı sormustu ama bence tamamen benim hassaslıgım:ecrin_bebek:

ya şu doluayı okuyunca aceba dolunaylı bir günmüydü die düşündüm kaydirigubbakcemile3 laelaelaelaelae

mrb kızlar..ya ben bir kere koltuk altı bölgesini alırken hiç ama hiç acı çekmemiştim..normalde acırr.. -tatlicadiarzu- ama o gün ne gündü kaydirigubbakcemile3 yani adet dönemiyle bir ilgisi warmıdır sizce.. sürekli dikkat ediyorum ama bi daa olmadı..adet döneminden sonra alındığında falan acımaması gibi bir durum olabilir mi sizce..weya farklı bi zaman aralığında :uhm:

güzelim,adet zamanından önce hormonlar normalden fazla çalıştığı için canın daha çok yanar. adet zamanı ya da adetine yakın zamanda ağda yaptırdıktan sonra tüyler daha çabuk çıkar bunun sebebi de yine hormonların normalden daha çok ve hızlı çalışıyor olması.ağda için en ideal zaman adet bittikten sonradır. hormon çalışması normale döner hem daha geç çıkar hem de can acısı azalır.

ewt cnm onu da denedim ama bikini bölgemde hiç etkili olmadı.. :1shok: belki de en az acılı hali budur.. :eek:

bu ay bnm adetim biraz gecikti ağrım felan vardı adetim olmadan ağdaya gittim ve canım yandı biraz,normalde yanmıyor..
üstünden zaman geçti çıktı tüylerim,bikini bölgesi daha çabuk çıktı nedense. bu akşam taktım elime eldiveni tek tek çıkanları çektim ve canım hiç yanmadı :)

sen alıştırmışsın canm o zaman yaa.. keşke benm de acımasaa.. ama alt kısımlara daa hiç cesaret edip giremedim :kedi: mafoldumben

yok canım ben normalde hep kuaföre gidiyorum bikini bölgesi için ağdaya.. kaşıntı yaptı bende tüyler çıkmaya başladı diye,ağdaya da gidemezdim o kdr küçük tüyler için. dedim bari alıyım ben de..
daha önce de denemiştim;ama tüyler uzundu o zaman çok canım yanmıştı alt bölgelere girememiştim..
bu sefer öyle çok uzamadığı için kolayca çektim.
bir de işin püf noktası ne biliyor musun,tüyleri çekeceksin ya,mesela alt bölgeyi alırken.. biraz utanarak söylicem ama napiiim kusuruma bakmayın:kedi: alt bölgede dudakların orayı almak daha zor ve acı veriyor ya, dudakları gerdirip öyle çekiceksin tüyleri. o zaman acı azalıyor..:kedi:

ay ewet ben de utanıorum ama böyle şeyleri de paylaşmak ii oluo :kedi: napalım kaydirigubbakcemile3 ya ewet bende her yerimi gerdirip alıorum zaten elimden geldiince gererim de :uhm: o dudak kısmını geremiorum ki..yumuşacık et :roflol: ne tarafa çeksen olmuo wala :a015: çok da acıo

aynen utanıyorum ama eet paylaşarak öğrenicez işte.. bende olan sizde de var,sizde olan bende de var kaydirigubbakcemile3 neyse işte.aşağıdan yukarı doğru gerdir. bir de şey yap,bu da benim keşfim. buzdolabı poşetine buz koymuştum,onu tuttum malum bölgeye soğuk uyuşturdu birazcık. sonra gerdirip çekmiştim tüyleri.. canım da öyle çok acımamıştı. hakkatten he yumuşacık et parçası,ufacık bir şey ama amma uğraştırıyor bizi işte...kafamçokkarıştı

ewt cnm yaa.. bikini bölgem alıştı da altlar beni yakıo..tmm tatlım bi dahakine buzu da denerimm..

Annem hep dolunayda al tüylerini der. Ben etkisini çok gördüm. Dolunayda alınca daha az acıyor üstelik daha az çıktıklarını farkediyorum. tavsiye ederim.

Aslinda cok ilginc bu dolunay meselesi:). Soyle bir dusununce genellikle hanimlarin adetleri ayla iliskilendirilir. Hatta cogunlukla adetin 14. gunu yani tam ortasi dolunay ve civarina denk gelir. Arastirmaya deger birsey cikti buradan :)

tuyler tam adet donemi alindigi zaman hic acimiyor, ben hep adet doneminde aliyorum, kanamanin az oldugu ucuncu dorduncu gun falan, bu zamana kadar cogu arkadasima soyledim ama herkes ay olur mu adet donemi daha cok acir diye tepki verip denemedi, ben deneyin derim, en cok adet olmadan onceki bikac gun aciyo, tam adet zamani bikini bolgesindeki batiklar da hic ugrasmadan cikiyo

tuyler tam adet donemi alindigi zaman hic acimiyor, ben hep adet doneminde aliyorum, kanamanin az oldugu ucuncu dorduncu gun falan, bu zamana kadar cogu arkadasima soyledim ama herkes ay olur mu adet donemi daha cok acir diye tepki verip denemedi, ben deneyin derim, en cok adet olmadan onceki bikac gun aciyo, tam adet zamani bikini bolgesindeki batiklar da hic ugrasmadan cikiyo
bnm de tam tersi adetten bir hafta önce veya adet döneminde çok acıyoo:KK5::KK5:
ağdayla ilk defa kendim aldım genitak bölgeyi üstü aldım ama dudağa dayanamadım kuaföre gitcem biraz çıksın da. Çıkmaya başladı şimdi de deri içinde batık batık duruyo yaa off:KK5::KK5:

bnm de tam tersi adetten bir hafta önce veya adet döneminde çok acıyoo:KK5::KK5:
ağdayla ilk defa kendim aldım genitak bölgeyi üstü aldım ama dudağa dayanamadım kuaföre gitcem biraz çıksın da. Çıkmaya başladı şimdi de deri içinde batık batık duruyo yaa off:KK5::KK5:

:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

aynen utanıyorum ama eet paylaşarak öğrenicez işte.. bende olan sizde de var,sizde olan bende de var kaydirigubbakcemile3 neyse işte.aşağıdan yukarı doğru gerdir. bir de şey yap,bu da benim keşfim. buzdolabı poşetine buz koymuştum,onu tuttum malum bölgeye soğuk uyuşturdu birazcık. sonra gerdirip çekmiştim tüyleri.. canım da öyle çok acımamıştı. hakkatten he yumuşacık et parçası,ufacık bir şey ama amma uğraştırıyor bizi işte...kafamçokkarıştı

öyle ya...nedense hep biz kadınlarda bu işler..
erkekler ohhh ne rahat valla :KK20::KK20::KK20::KK20:

X