1 aylık hamileliğin idrar testinde çıkmama ihtimali nedir?

belki1gun

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
263
48
arkdşlar merhaba. yeni evlendim. troid sorunum var. doktor ileride bebeğimin olamyacağını söyledi. :KK43:
ağustos ayında eşimle beraber olduk sonra o işi gereği adıyamana gitti. (1 yıl atamamız aynı yere yapılamıyor. 1 yıl ayrıyız) ben bebek istiyordum ama adet oldum o ay :KK43: yani bildiğiniz oldum. bu aysa resmen hamilelik belirtileri gösteriyorum. göğüslerim adetime 15 varken şişti. meme uçlarında karıncalanma var. karnımda böyle damar atıyor sanki arada bir. şişkinlik de var alt kısmında.hemen gittim test aldım.
yaptım negatif çıktı :KK43: şimdi eğer benim bebişim varsa bu bebiş 1 aylık fln. yani bnm hormon değerim en az 540 olmalıı. o testler 20'den itibaren algılıyormuş.
testi doğru yaptım ama sabah idrarıyla yapmadım. bebek 1 aylık olduğu halde idrarda 20'nin altında olabilir mi hormon?
bir daha test mi aliim yoksa gidip hastaneye kan falan mı veriyim.
eşim de yok. napiyim ben. :KK43: bebek istiyormm :KK43:

arkdşlar merhaba. yeni evlendim. troid sorunum var. doktor ileride bebeğimin olamyacağını söyledi. :KK43:
ağustos ayında eşimle beraber olduk sonra o işi gereği adıyamana gitti. (1 yıl atamamız aynı yere yapılamıyor. 1 yıl ayrıyız) ben bebek istiyordum ama adet oldum o ay :KK43: yani bildiğiniz oldum. bu aysa resmen hamilelik belirtileri gösteriyorum. göğüslerim adetime 15 varken şişti. meme uçlarında karıncalanma var. karnımda böyle damar atıyor sanki arada bir. şişkinlik de var alt kısmında.hemen gittim test aldım.
yaptım negatif çıktı :KK43: şimdi eğer benim bebişim varsa bu bebiş 1 aylık fln. yani bnm hormon değerim en az 540 olmalıı. o testler 20'den itibaren algılıyormuş.
testi doğru yaptım ama sabah idrarıyla yapmadım. bebek 1 aylık olduğu halde idrarda 20'nin altında olabilir mi hormon?
bir daha test mi aliim yoksa gidip hastaneye kan falan mı veriyim.
eşim de yok. napiyim ben. :KK43: bebek istiyormm :KK43:

önce yeni bi gebelik testi al. onun sonuçuna göre kan testi yaptır. doktorlar idrra testini kale almıyolar noormalde. önemli olan kanda çıkanı. normal tetslar yanlış çıkabiliyomuş. işallah hamilesidiropuyorumnanaktan

ınşallah yaa. yarın direkt kan testi yaptıraym ben.
inşallah hamileymdir. bu kadr belirtinin olması garippp benceee

İnşallah yaa. yarın direkt kan testi yaptıraym ben.
inşallah hamileymdir. bu kadr belirtinin olması garippp benceee

benimde gari ama göğüslerim çok erken şişti senin gibi. aynı gaz problemi falan var. kasızlarımda sancı var. belirtilerin işllah isteğin gibi çıkar

bana başka yardımcı olacak yok mu ya :KK43:((
bugün gidemedim doktoraa :KK43:
ve az önce bir baktım lekelenmişim. kahverengi lekelenme :KK43:
yaa hamile değilim ben sanırım ufff :KK43:

Progesteron yüksliginden dolayi gögüsler sisiyor ve dokunulmaz hale geliyor. Demekki cok iyi yumurtlamisin ve seviyen cok yüksek o yüzden adet olana kadar agrilar devam eder zaten gebeysende 9 ay bu böyle kalir. Anlatmak istedigim gögüs dolgunlugu sadece ve sadece progesteron seviyesine bagli, bu hormon yüksek düzeyde cikinca direkmen gögüslerde siskinlik yapiyor yani bu sismeler ilk böyle baslar ve bebek tutmus ise zaten progesteron hamilelik boyunca yükselir ve memeler sis kalmaya devam eder.

canım sen eşinden ayrısın bir kere beraber olmuşsun onun üstünede adetini görmüşsün zaten şimdi üstünden bir ay daha geçmiş ve adet belirtileri yaşıyorsun bence hamile değilsin hamile olsan testlerde mutlaka çıkardı..artık bir daha ki sefere canım sıkma canını....

cnm bnm bence yinede bi kan testi yaptır en azından için rahat olsun Allah gönlüne göre veriri inş..

kan testini yaptırdım. değilim :KK43:
başka sefere. teşekkür ederim kızlar yardımlarınız için.
inşallah güzel haberlerle dönücem size :)
hele bi kociş gelsin =)

X