Sivilceli Ciltler Dead sea spa magık

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

pure.love.

yine öpmek filan...<3
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
39
0
30
Kızlar geçen yaz marmariste bi eczaneye gittim ve sivilceler için kullanabileceğim bi ürün istedim.Dead sea spa magik isimli bir jel ve nemlendiricisini verdi.birde LAROCHE-POSAYın 30spf güneş kremi verdi.sabah akşam yüzümü o jel ile yıkamamı üstüne sabah güneş kremini gecede nemlendiriciyi sürmemi söyledi.:hulya:

kullandım 2gün sonra sabah güneş yüzünden gözaltımda oluşan lekeleri soyup attığını fark ettim.sivilce lekeleri de soyuldu gitti.bir süredir devam edemiyorum zor geliyor ama bu ürünler güzel bence.sivilcelere tamamen bir çözüm değil ama cildi yeniliyor.zemuszemus

içerisinde ölüdenizde bulunan 42 deniz minerali var.cilt için yararlı gerçekten.bahsettiğim güneş kremi matlaştırıcı özelliğe sahip ve yağsız.sivilceler için güzel.matlaştırcı olduğu için 50 spf kadar koruyor ve biraz da fondöten görevi görüyor.diğer güneş kremleri gibi cildi yağlandırmıyor.:lepi:

dead sea spa magık ürünü kullananlar varsa onların da yorumlarını bekliyorum.:dance:

okullar açılınca pek sık giremeyeceğim foruma sorular olursa cevaplar geç gelebilir.şimdiiden özür dilerim.:a015:

ben pleelıng ve saç derisi için çamurunu ve kırık nemsiz saclar için serumunu kullanmıstım amaa cok aman aman begendım memnun kaldım diyemem oldukca yüksek fiyatları ama umdugumu bulamadım açıkcası

Ben dead sea'nin sabununu kullandım 30-TL civarı bir şeydi ve 2-3 liralık sabunladan farkını göremedim. O yüzden diğer ürünlerini denemedim.

benim aldığım yüz temizleme jeli 60ytl nemlendirici 50ytl güneş kremi 50ytlydi.bir seferde 160 ytl vermiştim gitti paracıklar:gitme:
ama mineralli falan yararı da vardır diye düşünüyorum ya...dün gece sürdüm yattım nemlendiriciyi.sivilcelerimi sıktığımdan dolayı oluşan yaralardan birkaçı kuruyup döküldü.izi kalmadı.ben bir süre daha devam edeyim en iyisi.çok fazlası duruyor atamam ki:çok üzgünüm:
işte ben hep böyle alıyorum alıyorum sonra da hem kullanmıyorum hem atamıyorum.sonra annem beni:eek:klava:a.s

cnm ben de kullanmıştım bundan bana dermatolog önermişti yani doktorların önerdiği bişi cildi çok güzel yıkıo yoğun su gibi bişi hatta sen diince aklıma geldi kullanmıodum bayadır kullanıyım die ben de sen gibiim :KK70:
ama kremi süper ben de baya pahalı die bırakmıştım ben aldıımda 120 milyon wermiştim kremle ikisine sonra taşndık fln kullanmayı unuttum gitti :KK70:

bu arada hala kullanıo msn cildine nası gelio? benim tek sorunum makyajı ii çıkaramadığı için makyaj artıkları siwilce yapmaya başlamıştı bende çok makyaj yapmıosan kullan bence :)

evet kullanıyorum hala cnm.jeli ile yıkıyorum sabah akşam.ama nemlendirici yerine yatmadan önce portakal yağı sürüyorum sivilceler için.portakal yağı hakkında yeni bi başlık açacağım gerçekten çok iyi geldi yazemuszemus

çok makyaj yapmıyorum aslında.ama sivilceleri kapatsın diye pudra kapatıcı kullanıyorum.allıkda sürüyorum çoğunlukla:eek:
.sonuçta cildimde makyaj oluyor.evet bencede makyajı pek iyi temizleyemiyor ya.deep clean toniğini kullanıyor arkadaşım o çok güzel temizliyor.simsiyah çıkıyor pamuğa kirlera.s

Lulaby ozelden atamiyorum insallah okursun.ben hala kullaniyorum ama sadece yuz yikama jelini tavsiye ederim hem organik hemde kullandiklarimin icinde mukemmel.nemlendiricisi beklenti karsilamiyor ama ben hep uc al iki odeden alinca onuda aliyorum.kisacasi baska markaya gecmedim bidaha organik olmasi yetyr bana artik okadar zararli maddeler varki iclerinde.cildimin bakimini yapiyor yeterli.zaten hicbiri estetik mucuzesi gerceklestirmez.su var yaslandgmda eminim cildim bunlarin faydasini gostercek cunku otuz yasindayim ama cilt yasim daha genc mesela.

X