Annelere Dair Kısa Mesajlar

F

fulltimex

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi fulltimex
Bazen koşullan insanın elini ayağını bağlar. İş yaşamı, eğitim ya da başka nedenler annenizle aranıza coğrafi engeller koyar. Bu durumda Anneler Günü'nde annenizi ziyaret edemezsiniz. Cep telefonundan bir kısa mesaj göndererek de onun gönlünü alabilirsiniz. Anneler Günü'nde gönderebileceğiniz kısa mesajları sizin için derledik. İşte size ilham kaynağı olabilecek kısa mesaj önerileri.

Sevgili anneciğim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur... Anneler Günün kutlu olsun.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun

Amca, Teyze, Kuzen, Yegen, Kardes, Abla, Abi... bunlardan cok var, ama Annem birtanedir.

Anne seni seviyorum...belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun...Anneler günün kutlu olsun...

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum...

Anneciğim bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Anneciğim, sen benim için, ıssız bir çöl ortasında bulduğum, kana kana içtiğim, sevgi selimsin. Seni Çok Seviyorum.

Anneler günün kutlu olsun. Sevgili annem , hangi gün aklımda değilsinki...

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem...

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim...

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir cani ne kadar severse, bir damardan ne kadar cok kan gecerse, yasam ölüme ne kadar degerse, sende o kadar degerlisin canim annecim. Anneler günün kutlu olsun.

sizlerinde eminimki güzel smsleriniz vardır sizlerde ekleyin güzel bir arşiv yapalım....
BUARADA ÇOK ŞANSILISINZ BENİM ANNEM YOK

• Konu Sahibi fulltimex
Cennet anaların ayağının altında diye boşuna dememiş büyüklerimiz...

• Konu Sahibi fulltimex
Canım çok üzüldüm .Nur içinde yatsın .

MEGER DILIMDEKI VE BEYNIMDEKI EN GUZEL KELIME SENIN ADINMIS. SANA HER SESLENISIMDE YA ACIM DINMIYOR YADA SEVGIM COSUYOR...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN...

ANNECIGIM, BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. ANNEM OLMAN DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM,IYIKI VARSIN.SENI COK SEVIYORUM ANNEM.

X