gene facebook gene eski sevgili krizi..

Cizirti

Hala muhterem , pek muhterem
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
6.018
11.370
kızlar deli olacam 2 gündür.. dün bayram diye erkek arkadasımın evine gittim annesiyle ablası kapida karsıladı beni sevgilim odasında bilgisayar basındaydı.. kalktı ayağa bana sarıldı napiosun dedim facebookta video izliorum dedi sonra hadi faceden arkadaslara bayram mesajı atalım dedi gelen kutusunu tıklası bş baktım altta nermin diye bi kızdan msj gelmiş. cnm açsana bakim kimmiş bu nermin dedim.. yok yok önemli değil görmeni istemiyorum dedi.. tabi iş inada bindi benden bişey mi saklıosun cnm açar mısın görmek istiyorum dedim.. önemli olsa açardım diye inatlaştı peki açma dedim ama bu aşiri tepkin hiç hoşuma gitmedi benden bişey sakladiğin çok açık dedim odaya ablası geldi gel mutfağa geçelım biz dedi beni odadan çıkardı.. haklısın dedi ablası açması lazım böyle yaparak güvenini zedeler diyerek beni destekledi.. annesi de odaya girdi erkek arkadasıma kızdı neden göstemiosun oğlum böyle yaparak merakta bırakırsın falan dedi erkek arkadasım da bağirmaya basladı ya çok eskiden görüştüğüm bi kız baska bi isimle beni eklemiş msj atmıs şimdi burcuya göstersem durduk yere kavga çıkacak huzurumuz bozulacak burcunun morali bozulacak dedi annesi de aç okusun oğlum böyle saklarsan şüphe uyandırırsın daha çok kavga edersiniz kız haklı falan dedi.. ben de mutfaktayım bu arada.. neyse geldi hemen erkek arkadasım elimden tuttu askım bitanem gel oku şimdi ama önce beni bi dinle dedi.. geçen sene sedef diye bi kızla görüşmüştüm ya sonra kendiliğinden bitmişti o kız baska bi isimden beni eklemiş msj atmış dedi gel msjları oku dedi.. gittik msjları açtı kızın ilk msji şu şekilde " numaranı ver seni aricam çok özledım" sevgilim cvp yazmıs"sana niye numaramı veriyorum ki tanımıyorum bile seni" kız da "sen beni taniosun msn veriyorum ekle konusalım" neyse erkek arkadasım da merak edip eklemiş sonra bi bakmıs eski görüştüğü kız. ilişkileri çok kısa sürmüş bi iki defa buluşmuşlar ve sadece anlarsınız cinsellik paylaşılmış aralarında.. kız arada sırada arayıp görüşelim dermiş sonra aylarca görüşmezlermiş sonra kız seni seviyorum sana çok bağlandım demiş erkek arkadasım da ben sana karşı bişey hissetmiyorum bitirelim bu işi demiş neyse böyle bitmiş. sonra bi sene sonra baska adresten eklemiş falan işte.. msn konusmalarinin kaydı yok bilgisayar kaydetmiyor ne konustunuz dedim hala seni seviyorum unutamadım falan demiş kız. erkek arkadasım da ne sevgisi saçmalama demiş.. görüşelim tekrardan demiş kız. hayır görüşemeyiz benim kız arkadasım var ciddi bi ilişkim var demiş... buna rağmen kız ben seni unutamadım onca insan girdi hayatıma senin gibi olmadı hiç biri bi kez olsun görüşelim diye ısrar etmiş sevgilim de terslemiş... ayy kızlar ben öksürsem söylüyorum sevgilime ama o böyle bişeyi benden saklıyo yaa... neden anlatmadın diyorum yani burda görmesem haberim olmicak demek sen hep böyle bişeyleri saklıyosun diyorum e öğrendın ne oldu iki kurusluk insanlar için canın sıkıldı ne gereği vardı diyor.. ama benim bilmem gerekmezmi diyorum ben gereken cevabı verdim neden anlatıp huzurumuzu bozalım ki diyor... ama tesadüfen öğrenmek canımı cidden çok sıktı... bu sefer insanın aklında şüpheler kalıyor acaba görüştü mü acaba msn de ne konustu diye.. iki gündür paranoya yapiyorum.. erkek arkadasimin etmediği yemin kalmadi o günden sonra bi daha görüşmedik diye ama ben hala kuduruyorum... gamyoncuiremsu

maşallah yani...
şimdiki kızlar da bi garip:eek:klava:
ya bence erkek arkadaşın o kız ilk mesaj attığında söylemeliydi sana:eek:lmaz:
ya görmeseydin o gün...kız devam edecekti erkek arkadaşın anlatmayacaktı senin de ruhun duymayacaktı...
anlattıkları da umarım doğrudur canımopuyorumnanaktan
bence hemen yumuşamamalısınvereliniortak

benimde başıma benzer bi durm geldi canım
ben ayrıldım ama hemen arkasından
sana güvenemem bundan sonra için dedim
ben sana aynı şeyi yapsam sen ne hissederdin falan dedim anlaması için sen bana aynı şeyi yapamazsın bu durum çok farkılı falan die saçmaladı :dilcikar:
valla erkek arkadaşının anlattıkları ne kadar doğru bilemiyorum inanıp inanmamak sana kalmış
eğer ona inanıyorsan düşünüp kafana takma derim bu mevzuyu :teselli:
ama sevgilinede böyle bişeyi bi daha kabul etmiyceni ne varsa hayatında olup biten seni üzsede yaralasada bilmek istediğini ve güvenin böyle oluştuğunu hatırlatman gerekli :nazar:
bu face ten yara almış bi insan olarakk
KAHROLSUN FACEBOOK !!! diyorumm :enbuyukkk:

Pek tatminkar açıklamalar yapmamış bence erkek arkadaşın...Ben yaşasaydım böyle bişey içimde hep bir acaba sorusu kalırdı.

vallahi pes doğrusu.. Ben yine diyorum yine diyorum.. Şu faceden ne anlıyorlar bir bilsemm... Bela ya başka birşey değil. ışte durduk yere böyle huzursuzluklar çıkıyor. Arkadaşım sana tavsiye şu face meselesini bu olaydan sonra kökünden kapattırmalısın bence... Olmasın ya facesi olmasın birşeyden de eksik kalsınlar ölmezler ya... Çok yanlış merak edip msnsine eklemesi bile başlı başına hata.. Nereden biliyorsun ne konuştuklarını? güvenin bence de sarsılmalı yani.. Kendisini koysun birde senin yerine.. Bence facesini kapattırana kadar hiç konuşma bile. En güzeli bu.. hem kafanda rahat eder.. Erkek milleti inan bana güven olmaz en iyisi bile yoldan çıkar bir kız üstüne düşmeye görsün...
Hem maaşallah yani o kıza da bravo... hakikaten böyle şeyler okuduğum zaman sinir oluyorum. Bir bayan nasıl böyle davranabilir ya aklım almıyor......

bence erkek arkadaşının sana şikayet eder gibi 'sevgilim eski kız arkadaşım bana face den msj attı' demesi çok saçma ve garip olurdu ama sen görmek istediğinde göstermeliydi msjı
o kızda çatlak mı ne aa üstüme iyilik sağlık:nazar:

böyle kızlar maalesef ki var arkadaslar sülük gibi yapişip sevgilim var diyen erkeğe bile "olsun seni istiyorum" diyen karaktersiz kızlar var.. evet facebookunu kapatakmış öyle söyledi ben demeden kendi dedi... nasıl düşünebilirsin benim böyle karaktersiz bi kızla görüeceğimi beni hiç mi tanımadın sen eskiden cahildim ben ama artık öyle değilim hersey eskide kaldı ben iki paralık insanlar için seni kaybetmeyi göze alabilir miyim vs vs.. iki gündür böyle devam ediyor.. aramız hala bozuk.. kırgınım çünkü.. benim de eski nişanlım yeni numarami bulup beni aradiğinda anında haber verdim cnm bak böyle böyle oldu aradı onun olduğunu anlayinca hemen kapattım haberin olsun dedim aynısını ondan da beklerdim... böyle öğrendiğim daha mı iyi oldu... sürekli dua ediyorum kurban olduğum allahıma benim bu iyiniyetime karşılık bana bi yanlışı olursa insallah eline yüzüne bulaştırır da ben de bi şekilde öğrenirim...

bence erkek arkadaşının sana şikayet eder gibi 'sevgilim eski kız arkadaşım bana face den msj attı' demesi çok saçma ve garip olurdu ama sen görmek istediğinde göstermeliydi msjı
o kızda çatlak mı ne aa üstüme iyilik sağlık:nazar:

o da böyle dedi.. sana söyleseydim saçma olurdu gerek yoktu ki ben ağzinin payini verdim susturdum sana yansıtmaya gerek duymadım dedi.. ilk önce görmemi istemedi sonra beni bi dinle önce ben anlatim sonra oku diyerek msjları gösterdi

ben neden erkek arkadaşının evine bayramlaşmaya gittiğine takıldım..
çok mu garibim nedir?
hadi sevgilinle ne yaşıyorsan yaşıyorsun sonrasında ailesinden olmadık şeyler duyabilirsin..
herneyse.
bu yaşadığın şeye gelince ben olsam kafasını kırardım..gayet net.

inşallah canım... ışte insanın içine şüphe düşünce huzursuz olunuyor... Ne dese ne yapsa acaba sorusu gelir aklına... Bari erkek arkadaşın akıllı olsun da bundan sonra böyle şeyler yaşatmasa sana....

canım ben durumunda can sıkacak hiç bir durum göremedim açıkçası.erkek arkadaşın söylememiş olabilir sana mesajı olay büyümesin diye tamam kızabilirsin ama sonuçta kıza gerekli cevabı da vermiş.ben senin yerinde olsam hiç bu olayı büyütüp can sıkmam tatlım.için rahat olsun bak ne güzel ailesiyle de tanışmışsın annesi ve ablası da sana değer veriyorlar göründüğü kadarıyla :akannehir: keyfine bak tatlım sen.

kızlar çok mu şey istiyorum ya sadece güvenmek istiyorum... sadece güvenmek... ben çok büyük sorunlar atlattım kızlar basımdan nişanlılık geçti 6 ay antidepresanlarla yaşadım çok yıprandım. yaşım daha 22 ama kendimi 70 yasında gibi hissediyorum.. tam bitti derken tam umudumu inancımı yitirmişken savrulup dururken sevgilim girdi hayatıma ve beni tekrardan hayata döndürdü... ondan da bi darbe alırsam biterim ben kızlar yaa çoook korkuyorummm senağlama

msn konusmalarını hepmı kaydetmıordu
yoksa o konusmaya ozelmı kaydetmemıs
kız msn lıstesınde varmı hala

ben neden erkek arkadaşının evine bayramlaşmaya gittiğine takıldım..
çok mu garibim nedir?
hadi sevgilinle ne yaşıyorsan yaşıyorsun sonrasında ailesinden olmadık şeyler duyabilirsin..
herneyse.
bu yaşadığın şeye gelince ben olsam kafasını kırardım..gayet net.

9 aylık bi birlikteliğimiz var ailesiyle tanıstım daha çok ablasıyla arkadas gibiyim.. sevgilim yokken bile ablasının yanına giderim ablası gelir bizde kalır.. ilk defa gitmiyorum yani evlerine.. fazla da gitmem zaten ablası çağirir arada sırada.. bayram diye 5 dakıka uğradım sonra erkek arkadasımla dişari çıkacaktık bu olay oldu

canım erkekler aslında kadınların nasıl tepki vereceklerini bildikleri için saklıyorlar...saklamamaları lazım...sen o kızın mesajını gördüğünde böyle böyle demesi açıklaması lazımdı evet ama bence korkmuşşş:))))..ama oda ters zamanda yakalanmış..ama sevgilin seni seviyor yoksa açıklama bile yapmaz değer veriyorki al mesajları oku demiş ...bence bu olayı hiç uzatma tatlım..emin ol ki seviliyorsun aaammmmmmaaa ben bazı hanımları anlamıyorum en diye ciddi ilişkim var diyen adamın peşine düşerler...huzurunu kaçırılar...kaçması gereken kadın olmalı
sende "benim yakışıklı iyi ve unutulmayan bir sevgilim var ve onun sahibeside benim çatlasın millet "de geç yavrumm üzme tatlı canını sevgilinin yaptığını kocam yapmazdı konuşurda birde çocukları olurdu sonrada o çocuğu kadın getirip al kocandan sen bak derde bırakırdı kapımı:)::):)):):):):)): ay yyy ama böyle benim kocam birazcıkkkk fırlamada

böyle kızlar maalesef ki var arkadaslar sülük gibi yapişip sevgilim var diyen erkeğe bile "olsun seni istiyorum" diyen karaktersiz kızlar var.. evet facebookunu kapatakmış öyle söyledi ben demeden kendi dedi... nasıl düşünebilirsin benim böyle karaktersiz bi kızla görüeceğimi beni hiç mi tanımadın sen eskiden cahildim ben ama artık öyle değilim hersey eskide kaldı ben iki paralık insanlar için seni kaybetmeyi göze alabilir miyim vs vs.. iki gündür böyle devam ediyor.. aramız hala bozuk.. kırgınım çünkü.. benim de eski nişanlım yeni numarami bulup beni aradiğinda anında haber verdim cnm bak böyle böyle oldu aradı onun olduğunu anlayinca hemen kapattım haberin olsun dedim aynısını ondan da beklerdim... böyle öğrendiğim daha mı iyi oldu... sürekli dua ediyorum kurban olduğum allahıma benim bu iyiniyetime karşılık bana bi yanlışı olursa insallah eline yüzüne bulaştırır da ben de bi şekilde öğrenirim...

kızlar facebook falan hikaye aldatacak adam zaten aldatır facebooku olunca eski kız arkadaşı msj atınca ona cevap verip ileri gidiyorsa sevgiliniz bence iyikide facebook varda böyle bir durumda nasıl davranacağını görmüş oluyorsunuz şartlar ne olursa olsun aynı kalabiliyorsa o insan seviyordur zaten
ha yanlış anlama burcu bence sevgilinin bu durumda meraktan başka bi hatası olmamış inşallah bir daha da olmaz ama size tavsiyem erkeklere de güvenilebilir aklınıza böyle kötü şeyler getiripte paranoya yapmanız sadece size zarrar verir
Şeniz

kızlar çok mu şey istiyorum ya sadece güvenmek istiyorum... sadece güvenmek... ben çok büyük sorunlar atlattım kızlar basımdan nişanlılık geçti 6 ay antidepresanlarla yaşadım çok yıprandım. yaşım daha 22 ama kendimi 70 yasında gibi hissediyorum.. tam bitti derken tam umudumu inancımı yitirmişken savrulup dururken sevgilim girdi hayatıma ve beni tekrardan hayata döndürdü... ondan da bi darbe alırsam biterim ben kızlar yaa çoook korkuyorummm senağlama

ya bence bu kadar karamsar olma..
geçmişte bişeyler yaşamış kırılmış olabilirsin ama o geçmişte kalmış..
şimdi de aynı şey olacak diye bişey yok..
yalnız bence erkek arkadaşın başta söylemeliymiş..
ama açıklamaları oldukça mantıklı umarım doğru söylüyodur
olmazsa faceyi kapatsın en azından o kızın ulaşmasını engellersiniz bu şekilde..opuyorumnanaktan

canım erkekler aslında kadınların nasıl tepki vereceklerini bildikleri için saklıyorlar...saklamamaları lazım...sen o kızın mesajını gördüğünde böyle böyle demesi açıklaması lazımdı evet ama bence korkmuşşş:))))..ama oda ters zamanda yakalanmış..ama sevgilin seni seviyor yoksa açıklama bile yapmaz değer veriyorki al mesajları oku demiş ...bence bu olayı hiç uzatma tatlım..emin ol ki seviliyorsun aaammmmmmaaa ben bazı hanımları anlamıyorum en diye ciddi ilişkim var diyen adamın peşine düşerler...huzurunu kaçırılar...kaçması gereken kadın olmalı
sende "benim yakışıklı iyi ve unutulmayan bir sevgilim var ve onun sahibeside benim çatlasın millet "de geç yavrumm üzme tatlı canını sevgilinin yaptığını kocam yapmazdı konuşurda birde çocukları olurdu sonrada o çocuğu kadın getirip al kocandan sen bak derde bırakırdı kapımı:)::):)):):):):)): ay yyy ama böyle benim kocam birazcıkkkk fırlamada

saol canım benimm moral verdin.. evet sevgilim harbiden de yakısıklı ama ciddi bi insandır tersledim yüz vermedim sildim engelledim diyosa doğrudur.. öyle yüz vermez kimseye zaten benden önce 2 ilişkisi olmuş biri bu msjı atan kız.. doğru düzgün bi ilişkisi bile olmamış.. benden de korkmuş çok kızarım surat asarım (şimdi sanki surat asmıyorum) diye ve saklamış benden =))

canım ben durumunda can sıkacak hiç bir durum göremedim açıkçası.erkek arkadaşın söylememiş olabilir sana mesajı olay büyümesin diye tamam kızabilirsin ama sonuçta kıza gerekli cevabı da vermiş.ben senin yerinde olsam hiç bu olayı büyütüp can sıkmam tatlım.için rahat olsun bak ne güzel ailesiyle de tanışmışsın annesi ve ablası da sana değer veriyorlar göründüğü kadarıyla :akannehir: keyfine bak tatlım sen.

saol tatlım.. evet annesiyle ablasının verdikleri tepki çok hoşuma gitti resmen kadın dayanişması yaptık yaa =)) annesi de ablası da kızdılar neden okutmuyosun diye o da burcu üzülmesin diye okumasını istememiştim dedi.. ailesiyle taniştirdiği ilk kız benim.. ben güveniyorum sevgilime.. ama kızdığım nokta ben ne olsa haber verirken onun benden saklamış olması...

X