Çocuk Hastalıkları Göbek deliği akıntısı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

filizerdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
190
1
1.5 aylık bebeğimizin göbek deliğinde hafif ( 1-2 damla ) hafif sarı akıntı oluyor ve kuruyor temizliyoruz tekrar oluyor.
Böyle bir problem oldunuz mu ve tedavisi nasıl oldu.
Teşekkürler.

canım hemen doktoruna git benim bebişimdede oldu önemli olabiliyormuş bizi çocuk cerrahına gönderdi ve kotarizasyon yaptırdık korkma sadece ilaç sürüyorlar yani

buna benzer bi konu başlığı bende açmıştım akıntı olmamasına rağmen ciddi bi sorundu sen akıntıda olduğunu söylüyorsun
hemen dr.a git bu tür şeyleri ciddi adlandırıyorlar
geçmiş olsun

hiç korkma canım benim de 3buçuk aylık bir oğlum var bizde de oldu, doktor kalem gibi birşey var elinde içinde değişik bişiy var oraya değdiriyor mercimek gibi bişiy olması lazım göbeğinin içinde düşmeyen,2 kez gittik doktora düştü sonra hiç akmadı batikon sürdük hep mikrop kapmasın diye bebeğin canını yakmıyor doktora git bazı yeni doğan bebeklerde göbek fıtığı olabiliyor bize öyle demişti doktor

1.5 aylık bebeğimizin göbek deliğinde hafif ( 1-2 damla ) hafif sarı akıntı oluyor ve kuruyor temizliyoruz tekrar oluyor.
Böyle bir problem oldunuz mu ve tedavisi nasıl oldu.
Teşekkürler.
Ustunden baya gecmis ama benim tam 1.5 aylik bebegim var ve ayni problemi yasiyorum,endiseliyim.Siz dr'a gitmis miydiniz?Gittiyseniz ne demisti?

X