Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor ile gögüs büyütmek....

1. Konu Sahibi : capkinkiz #1

Spor ile gögüs büyütmek....

Kizlar bu sabah tv'de Ebru Salli'nin pilates programi vardi ve farkettim ki Ebru Salli cok zayif vücudunda pek yag yok ama gögüslerinin büyüklügü gayet iyi bence, ve düsündüm ki acaba gögüslerini sporla mi büyüttü hani hareketlerle büyütülüyor deniyor ya olabilir mi acaba?? Yani garibime giden cok zayif olmasi yada silikon mu, veya anadan dogma gögüsleri tarafindan sansli mi bilemedim, de düsündüm ki eger spor ile büyütmüs olabilme ihtimali varsa iste canli örnegi biz de spor a agirlik verelim ve büyütelim, siz ne diyorsunuz bu konu hakkinda kizlar yorumlarinizi bekliyorumm....

2. Konu Sahibi : capkinkiz #2
    canım onlar bariz silikon yaa.

3. Konu Sahibi : capkinkiz #3
    Silikon onunkilerr.Ama spor yaparsak da,birazcık bizimkilere yararı olabilir diye düşünüyorum.

4. Konu Sahibi : capkinkiz #4
    Benim de aklima silikon diye geldi ilk de hep spor dan saglik dan bahs ediyor tamam yüzü gözü hep estetik de ne biliyim silikon pek sagliga yararli denmiyor ya hani sporla büyütülür diyen arkadaslar da oldu ki cok diri duruyor belki spordan dir dedim deeee....

5. Konu Sahibi : capkinkiz #5
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    ebru şallı göğüslerindeki silikonları çıkarttırdı,göğüs büyütücü bir kremin reklamı için
    ama sonra gizlice yeniden yaptırdığı falan yazıldı çizildi,krem işe yaramadığı için falan
    ne kadar doğru bilemem
    bende çok şey denedim ama olmuyo en son çarem silikon 1 yılı aşkın süredir araştırıyorum bakalım cesaret edebilirsem 2010 yazında yaptırcam
    keşke mucize bişey çıksaydıda bizde deneseydik ama yok yok yok......

6. Konu Sahibi : capkinkiz #6
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Ebru Şallı denız akkaya denız sekı Şenay akay gÜl gÖlge (hanı Şu canlı canlıyı sunan afet gÖgÜslÜ kadın )hepsınınkı sılıkon kızlaaarrr

7. Konu Sahibi : capkinkiz #7
    Alıntı fenomen kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ebru Şallı denİz akkaya denİz sekİ Şenay akay gÜl gÖlge (hanİ Şu canlı canlıyı sunan afet gÖgÜslÜ kadın )hepsİnİnkİ sİlİkon kızlaaarrr
    Cidden mii deniz seki'yi seny akayi ve o canli canli yi sunanlarin ki turkish delight saniyordum:1shok:

8. Konu Sahibi : capkinkiz #8
    kızlar şunu yazmak isterim: benim göğüslerde çok küçük valla deli edio beni..hep destekli takmak zorundayım.. 1,5haftadır spora başladım..kol ve göğüs daha çok çalışıyorum.. gerçekten bi farklılık oldu.. bunun için başlamamıştım oysaki:)) şunu söylim gerçekten çok belirginleşti artık.. zamnlada inş sonucunu daha iyi görcem:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-11-2014

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 197 gün kaldı.

İki gün içinde bebeğinizin sindirim sitemi duvarlarındaki kaslar besinleri bir bölümden diğer bölüme itmek için gerekli olan hareketleri pratik amaçlı yapmaya başlar. Eğer bebeğiniz erkek ise testesteron üretmeye başlamıştır. Geçmişte doğum : Eski Yunan hekimi Hipokrat gelişmekte olan bir bebeğin cinsiyetini belirlediğine inandığı bir tez geliştirdi. Hipokrata göre, eğer kadının sağ göğsü daha sıkı ve sağ gözü daha parlak ise bebek erkek, sol göğsü daha sıkı ve sol gözü daha parlak ise bebek kız olacaktır :) Diğer bir eski inanışa göre erkek bebekler anne rahminde kız bebeklere göre daha üst kısımda bulunurdu. Bu inanış 20. yüzyıla kadar devam etti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

9. Konu Sahibi : capkinkiz #9
    Nasıl yapıyorsun peki. Artık bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Ne duysam deniyorum ne yaparsın umut dünyası işte.

10. Konu Sahibi : capkinkiz #10
    sporun etkisini bilemem ama ebru şallı hala emziriyo biliyosunuz,bence göğsündeki süt bezlerinin etkisi var vucudunun zayıf olmasına karsın göğüsleriin büyüklüğünde. ve silikon muhabbetine katılıyorum,cunkü üflesen ucacak bi zayıflıktayken o göğüs o kadar nasıl büyüyo anlamıorum :))

Sayfa: 1/2 12 SonSon