Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Spor ile gögüs büyütmek....

capkinkiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
470
0
31
Kizlar bu sabah tv'de Ebru Salli'nin pilates programi vardi ve farkettim ki Ebru Salli cok zayif vücudunda pek yag yok ama gögüslerinin büyüklügü gayet iyi bence, ve düsündüm ki acaba gögüslerini sporla mi büyüttü hani hareketlerle büyütülüyor deniyor ya olabilir mi acaba?? Yani garibime giden cok zayif olmasi yada silikon mu, veya anadan dogma gögüsleri tarafindan sansli mi bilemedim, de düsündüm ki eger spor ile büyütmüs olabilme ihtimali varsa iste canli örnegi biz de spor a agirlik verelim ve büyütelim, siz ne diyorsunuz bu konu hakkinda kizlar yorumlarinizi bekliyorumm....

Silikon onunkilerr.Ama spor yaparsak da,birazcık bizimkilere yararı olabilir diye düşünüyorum.

Benim de aklima silikon diye geldi ilk de hep spor dan saglik dan bahs ediyor tamam yüzü gözü hep estetik de ne biliyim silikon pek sagliga yararli denmiyor ya hani sporla büyütülür diyen arkadaslar da oldu ki cok diri duruyor belki spordan dir dedim deeee....

ebru şallı göğüslerindeki silikonları çıkarttırdı,göğüs büyütücü bir kremin reklamı için
ama sonra gizlice yeniden yaptırdığı falan yazıldı çizildi,krem işe yaramadığı için falan
ne kadar doğru bilemem
bende çok şey denedim ama olmuyo en son çarem silikon 1 yılı aşkın süredir araştırıyorum bakalım cesaret edebilirsem 2010 yazında yaptırcam
keşke mucize bişey çıksaydıda bizde deneseydik ama yok yok yok......

Ebru Şallı denız akkaya denız sekı Şenay akay gÜl gÖlge (hanı Şu canlı canlıyı sunan afet gÖgÜslÜ kadın )hepsınınkı sılıkon kızlaaarrr

Ebru Şallı denİz akkaya denİz sekİ Şenay akay gÜl gÖlge (hanİ Şu canlı canlıyı sunan afet gÖgÜslÜ kadın )hepsİnİnkİ sİlİkon kızlaaarrr
Cidden mii deniz seki'yi seny akayi ve o canli canli yi sunanlarin ki turkish delight saniyordum:1shok:

kızlar şunu yazmak isterim: benim göğüslerde çok küçük valla deli edio beni..hep destekli takmak zorundayım.. 1,5haftadır spora başladım..kol ve göğüs daha çok çalışıyorum.. gerçekten bi farklılık oldu.. bunun için başlamamıştım oysaki:)) şunu söylim gerçekten çok belirginleşti artık.. zamnlada inş sonucunu daha iyi görcem:)

Nasıl yapıyorsun peki. Artık bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Ne duysam deniyorum ne yaparsın umut dünyası işte.

sporun etkisini bilemem ama ebru şallı hala emziriyo biliyosunuz,bence göğsündeki süt bezlerinin etkisi var vucudunun zayıf olmasına karsın göğüsleriin büyüklüğünde. ve silikon muhabbetine katılıyorum,cunkü üflesen ucacak bi zayıflıktayken o göğüs o kadar nasıl büyüyo anlamıorum :))

ebru şallı göğüslerindeki silikonları çıkarttırdı,göğüs büyütücü bir kremin reklamı için
ama sonra gizlice yeniden yaptırdığı falan yazıldı çizildi,krem işe yaramadığı için falan
ne kadar doğru bilemem
bende çok şey denedim ama olmuyo en son çarem silikon 1 yılı aşkın süredir araştırıyorum bakalım cesaret edebilirsem 2010 yazında yaptırcam
keşke mucize bişey çıksaydıda bizde deneseydik ama yok yok yok......

olabiliiiiir tam senaryoya uyuyor....

kızlar şunu yazmak isterim: benim göğüslerde çok küçük valla deli edio beni..hep destekli takmak zorundayım.. 1,5haftadır spora başladım..kol ve göğüs daha çok çalışıyorum.. gerçekten bi farklılık oldu.. bunun için başlamamıştım oysaki:)) şunu söylim gerçekten çok belirginleşti artık.. zamnlada inş sonucunu daha iyi görcem:)

HANGİ hareketleri yapıyorsun acaba nefes alışverişin falan nasıl bi aydınlatıver bizi :KK70:

HANGİ hareketleri yapıyorsun acaba nefes alışverişin falan nasıl bi aydınlatıver bizi :KK70:

canım ben fitnesse başladım.. nişan yaklaşıo zayflamam lazım:) hep oturarak çalıştıgım için bünyem değişti valla.. ama orda kas için göğüs aletleri var orda bende çalışıom:)) yani normal fitness aletleryle.. önmli olan kolları ve süt bezlerinin oldugu yerleri çalıştrmak

canım ben fitnesse başladım.. nişan yaklaşıo zayflamam lazım:) hep oturarak çalıştıgım için bünyem değişti valla.. ama orda kas için göğüs aletleri var orda bende çalışıom:)) yani normal fitness aletleryle.. önmli olan kolları ve süt bezlerinin oldugu yerleri çalıştrmak

evet bende oralara yogunlasmaya çalışıyorum geniş bi vakitte bi salonu tercih edebilirm bende :124:

Son düzenleme:
X