Banyodan gelen kötü koku yardım lütfen!

mockerybird

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
5
0
42
Arkadaşlar yeni taşındım ve henüz taşındığımız apartmanda çok oturan yok. Banyodaki yerdeki giderlerlerden kötü kokular geliyor. Sürükli su döksemde fayda etmiyor. Bu konuda pratik bir bilgisi olan varsa paylşabilir mii lütfen?:uhm:

aynen ya benimde öyle hele şu ara çok kokuyo bizim apt dolu bunun doluluk veya boşlulkla alakası olduğunu düşünmüyorum
midem çok bulanıyo bu kokulardan
ve ayrıca mutfak lavabosundan da muzdaribim ben
bunun içinde öneri bekliyorum
ben en son katım biri fasülye yapsın lahana barbunya hem bende o kkokuu

benimde banyomun giderinden çok koku geliyor açık kalınca:bbo: bende deliğinin içine poşet tıkıyorum kullanıcağımız zaman çıkarıyoruz poşetiyerimseniben

belki gider tıkanmıştır.. bizde yılda 1-2 kez yaşıyoruz tıkanma problemini,annem bi asit döküyor giderden ve koku falan kalmıyor.. yarın öğrenip yazarım annemden...

5 yıldır bunu mÜcadelesını verıyorum ama ÇÖzÜm yok

ancak banto yıkılıp yerdekı boruyu dırsek boru taktırıp orada su bırıkmesını saĞlamak
ama ben onu yaptıramadım

sadece gıdere poŞet tıkayabılırsınız

bu ınŞaat yapımında kaynaklanan bı hata bence

bilmem kaç sene önce bir evde bende aynı sorunu yaşadım dirsekli boru kullanmadıkları için oluyor sanırım ben söyle hallettim,

birkaç yol denemiştim sonunda bir poşetin içine ince kum koydum ve onu deliğin üstüne kapattım kullanırkende aldım mutfak lavabosunada işin bitince körüklü lavabo pompası kapatmayı dene.kaydirigubbakcemile5

toz kostik al ,yapı malzemeleri satan yerlerde bulunur,onu deliğin üstüne dök üzerinede yarım şişe kadar klorak dök bir kaynama oluyor,5 dakka sonrada oraya kaynar su dök koku pislik ne varsa götürüyor üzerinede arkadaşların dediği gibi hava almıyacak şekilde birşey koy......

bizde de aynı sorun vardı, bende giderlere domestos dökmeye başladım, klozet bloklarından koydum ayrıca, airwick koku giderici tabletlerden aynanın önüne koydum...
Şimdi banyo açılınca o koku yerine evi mükemmel bir koku sarıyor :))

Olucem ben bu kokudan ya
Evin banyosunu resmen kapattık kullanmiyoruz.küçücük ebeveyn banyosuna kaldık resmen çin işkencesi .

mütahitin sorumsuzluğu sadece.Ya es leri koymuyorlar ya da wc ve mutfak giderlerini ortak bağlıyorlar sorun bu.Rüzgarlı havalarda daha çok koku yapıyordur.banyonuza bambu kokulu çubuklar bırakın bir nebze kokuyu alabilir diye düşünüyorum.Eğer ki es lere bakma şansınız varmı bilemiyorum ama yoksa taktırmayı deneyin derim büyük ölçüde kokuyu alacaktır M mockerybird

mütahitin sorumsuzluğu sadece.Ya es leri koymuyorlar ya da wc ve mutfak giderlerini ortak bağlıyorlar sorun bu.Rüzgarlı havalarda daha çok koku yapıyordur.banyonuza bambu kokulu çubuklar bırakın bir nebze kokuyu alabilir diye düşünüyorum.Eğer ki es lere bakma şansınız varmı bilemiyorum ama yoksa taktırmayı deneyin derim büyük ölçüde kokuyu alacaktır M mockerybird

es nedır ?

Canim boyle kapaklar var bunlari kapatabilirain giderin oraya baya ise yariyo hem boyle banyona uygun sekilli bisey secersin koyarsin

Eklentiler

• Screenshot_2016-02-10-01-25-17.png
    Screenshot_2016-02-10-01-25-17.png
    123,1 KB · Görüntüleme: 254
Arkadaşlar benim banyomda da geçmeyen bir koku vardı...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ne yap biliyormusun ıslak bez indir üstüne eger tamir ettiremiyorsan ama bez kurudukça ıslat ara arada bezi değiştir başka çözüm yok

Dert edilecek bisey degil su gider yerlerini kapatan estetik ugur bocekli kelebeklo camlardan alin kagit havluyu onun boyuna gore katlayip once kagit havluyu koyup üstüne cami yerleştirin . Artik koku yok. :KK66:

X