Siyah noktalar iin evde yaplabilecek maskeler/uygulamalar

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
okulların açılmasına malum çok az bi süre kaldı. cildim konusunda çok şanslıyım, birde şu siyah nokta problemimden kurtulsam süper olacak.

haftada bi kez peeling yapıyorum, tonikliyorum ama sadece siyah noktaların artmasını engelliyorum. iyileştiremiyorum.

pahalı ürünlerdende fayda göremedim şu ana kadar. sizin yaptığınız bitkisel kremler var mı? ya da doğal ürünler kullanıyomusunuz?

yüzü keselemek hakkında ne düşünüyosunuz??

şimdiden teşekkürler :))

ben mısır unu ve yoğurt karışımını kullanıyorum siyah nktalarm için...yıkayınca pırıl pırıl oluyo cildim :)

Bende keseliyorum siyah noktalar gidiyor. ama gözenekler acılıyor oda kötü bir görüntü maalesef!

forumda yazıyordu şeker ve yumurta karışımıyla ilgili bir tarif.onu araştır bi,işe yarıyor ben ondan yapıyorum

Sıkılaştırıcı maskelerden kullanmazsanız gözenekler aynen kalır. Tecrübe konuşuyor.
Bir güzellik merkezine kaydoldum ayda bir gidip 50 tl bayılıyorum 8 seans toplam. Sonunda gözebekler küçülüyor.
2 seans bitirdim ve cildim sıkılaştı eskisine göre bunun dışında da tonik temizleme jeli ve günlük krem ile yüzüme günlük bakım yapıyorum günde 1 defa. ıyi geliyor.
Yoksa bu problem öyle şeylerle geçmez mısır unu yumurta ile filan... Ben çok denedim...
Umarım işinize yarar. :smiley-cool:

X