En iyi kadın doğum doktoru kim ??

Merhaba,
ben ızmir'de tedavi gördüm. Doktorum yurt dışında bu konuda eğitim görüp, Türkiye'de tüp bebeği ilk yapan doktor. Prof.Dr.Erol Tavmergen. Aynı zamanda Ege Üniversitesi Tüp bebek bölüm başkanı. Şu anda 15 haftalık hamileyim. Doktoruma sonuna kadar güveniyorum. Ayrıca doktorluğu yanında iyi bir insan. Maddi hırsları yok. Şiddetle öneririm. herkese tedavisinde sağlık ve bol şans...

pozitif, en iyi doktor diye birşey yoktur bu konuda otorite olmuş isimler vardır ve gerçekten çok azdır sen birkaçını bulmuşsun canım onlar için sonuç ve başarı çok önemlidir senin için en iyisini yaparlar emin ol güven neticede kendini en emin ellerden birine teslim etmeye karar verdiysen sonuç ne olursa hayırlısı odur ve pişmanlık yaşamazsın.

pozitifcim seni ruhen bedenen çok uzun ve yorucu bir dönem bekliyor,ben muayenehane tercih ediyorum doktorunla daha samimi olabiliyor gece gündüz rahat ulaşabiliyorsun daha birebir ilgi oluyor.özel sağlık sig.varmı herşey para değil ama gerçekten masrafı hiç bitmiyor, ben seninle aynı durumdaydım önce ameliyat oldum ve 1 sene sonra tüp bebek yaptım.doğrumu yaptım bilmiyorum ama çokta zaman kaybettim.

benim doktorumda prof ali rüştü ergür hiç düşünmeden gidebilirsiniz çok iyi bir doktor görünce anlıcaksınız internetten araştırabilirsiniz allah her isteyene evlat nasip etsin

mrb kesinlikle size katılıyorum rüştü bey bu konuda bir numara bana senin tüp bebeğin bile olmaz dediler kendisi 14 senelik doktorum 3.hamileyim :Saruboceq:

çocuk yapma konusunda sıkıntılarınız varsa ve tüp bebek bölümü kobayı olmak istemir da her türlü sorununuzla bir bütün olarak neden çocuğunuzun olmadığının tibbi olarak incelenmesini istiyor ve doğru tedavi olmak istiyorsanız kesinlikle yücel karaman....

çocuk yapma konusunda sıkıntılarınız varsa ve tüp bebek bölümü kobayı olmak istemir da her türlü sorununuzla bir bütün olarak neden çocuğunuzun olmadığının tibbi olarak incelenmesini istiyor ve doğru tedavi olmak istiyorsanız kesinlikle yücel karaman....

bana yazmışsınızda yardımcı olacağınızı bilgi olarak yumurta kapasitesi ve kalitesi ile ilgili
hatta sadece siz yazmışsınız bilgilerinizi bekliyorum yumurta kalitesinden bahsetmiştim böle bir konu açmıştım sizde cevap yazmışsınız.sizden bu konu ile ilgili bilgi bekliyorum.

ayrıca bende YÜCEL KARAMAN DA denemek istiyorum co cültür olarak

merhaba arkadaşlar üst kaynarcada özel cihan tıp merkezinde kadın doğum uzmanı cüneyt uzun var çok iyi bi doktor ben oraya gidiyodum herkese öneriyorum

pozitif merhaba,
ameliyat çok kolay iş değil, birkaç hocadan daha görüş al, yaşın kaç bilmiyorum ne ameliyatı onuda bılmıyorum ama, yücel hoca ıyı demıs eğer yumurtalarına zarar vercekse bundan kaçınmalısın,
bak bitkiseller ile neyse rahatsızlığın bir nebze düzeliyor, kist miyom eğer tabi çok buyuk cm de degıllerse,

ankarada bulunan ıstanbul baharat tahlıllerını gonderdıgınde sana ozel bır karısım yapıyor bundan cok kısı kullandı ve memnun kaldı, hem yum kalıtesı ıcın hem kıst hem mıyom ıcın hem eşin ıcın ,neyse sorunun mustafa amcaya faks çek yada kargo yap ınternetten web adreslerını bulursun,

ıyı araştır derim ben, birde bülent faka var femina kadın sağlığı son derece aklı basında ve mantıklı bır dr dur, yani görüş al bırkaç yerden hemen karalar bağlama,

ve sakın ol, herseyın bır çzümü var unutma ,sevgılerrrr

valla tedavisi sonrası gebe kaldım diye söylemiyorum . bence kendisi ile bir görüşün niçin iyi doktor dediğimi anlayacaksınız

bencede kesinlikle DR.CELALETTİN ÖRNEK...kesinlikle para için yapmıyor bu işi en az sizin kadar sevinip sizin kadar üzülüyor

benim yaptığım araştırmalara göre prof aydın arıcı ben onun hastasıyım fakat yurt dışında olduğu için ebru hanım var o yaoıyor herşeyi inş. oda iyidir:KK59:

selam bana da doktorum ısrarla semra kahramana gitmemi söyledi ve gittim allah izin verirse bu ay balicam rabim hepimizin hakkında hayır lısını nasibetsin

[/CECANIM BU ZAMANDA BİLGİLİ DOKTOR BULMAK KOLAY AMA 'İLGİLİ' DOKTOR BULMAK ZOR.BEN KADIKÖY ŞİFA ENGİN ENGİNSUDA YAPTIRDIM İLK DENEMEMDE TUTTU.ŞUAN 4 AYLIK BEBİŞİM:nazar: GERÇEKTEN ÇOK MEMNUM KALDIM.İLGİ VE ALAKA MUHTEŞEM.AYNI ZAMANDA BAŞARI ORANLARI ÇOK YÜKSEK.LABARATUAR KISMI ÇOK ÖNEMLİ BU İŞİN VE SON TEKNOLOJİ HERŞEY.KİŞİYE ÖZEL SORUNLARI KİŞİYE ÖZEL YÖNTEMLERELE ÇÖZÜYORLAR.SAYDIĞIN DOKTORLARIN EVET İSİMLERİ VAR ANCAK ZAMAN AYIRAMIYORLAR SANA ARADIĞINDA ULAŞMAN MUCİZE.BÖYLE HASSAS Bİ KONUDA PSİKOLOJİK DESTEK TE ÇOK ÖNEMLİ BENCENTER]​

Selam arkadaşlar,
size başımdan geçenleri anlatmak istiyorum çünkü yanlızca işinin ehli diye bir kişinin söylediğine körükörüne güvenmeyin.araştırın.önce medicana b.düzü hastanesinde aşılama işlemi yaptırdım. Aysun hnm .ilk deneme ve bazı şansızlıklar olmadı .daha sonra araştırmalarım sonucu memorial semra hnm gittim.2 muayene sonrası tedaviye başlama kararı aldık.hiç bir problem olmadığını kendi söyledi tam işleme başlanacağı gün çark etti ve felaket senaryoları
yazdı .laparoskopi ve tüplerin alınmasına kadar gidecek bi süreçten bahsetti. Ağlaya ağlaya çıktık ordan .iki arada bi derede kaldık .yanlızca akıl danışmak için gittiğimiz vakıf gureba hastanesi prof sefa kelekçi biz yapalım tedaviyi dedi.nasıl olsa devlet hastanesi açıkçası maddi anlamdada bi kaybım olmayacağını düşünerek başladık.allah'ında izniyle hamileyim.lütfen arkadaşlar 3 kuruş için sizi kesip biçmelerine izin vermeden önce iyi araştırn.

Bence kesinlikle yılmaz güzel nişantaşında amerikan hastanesinin karşısında muaynehanesi üzerine doktor tanımıyorum. Ilgili bilgili güler yüzlü herşeyden önce sizi inanılmaz rahatlatıyor. Zaten kendisiyle tanışmanız anlamanız için yeterli

X