En iyi kadın doğum doktoru kim ??

Selam arkadaşlar. Bence en iyi kadın doğum doktoru Bahçeci Fulyadan Aytun hanım. Aytun Aktan ben doktorumdan çok çok memnunum ve çok başarılı bi doktor soranlara tavsiye ediyorum...

En iyi proflara ulaşılamıyor malesef.. Okadar paralar yatırıyosun doktoru iki üç defa anca görüyosun.. Ben şiddetle ve kesinlikle Op. Dr. Halit Fırat Erden dîyorumm.. Para avcısı değil. Anlıycagımız dilden konuşuyor. Boş yere hırpalamıyor insanları .. Gayet açık ve net bi daktır:) ayrıca biraz çatlak:) herkese tavsiye ederm rabbim herkesi iyilerle karşılaştırsın..

En iyi proflara ulaşılamıyor malesef.. Okadar paralar yatırıyosun doktoru iki üç defa anca görüyosun.. Ben şiddetle ve kesinlikle Op. Dr. Halit Fırat Erden dîyorumm.. Para avcısı değil. Anlıycagımız dilden konuşuyor. Boş yere hırpalamıyor insanları .. Gayet açık ve net bi daktır:) ayrıca biraz çatlak:) herkese tavsiye ederm rabbim herkesi iyilerle karşılaştırsın..

Bu dr nerde. Eliff ben merterde oturuyorum istanbuldaaaa yazarsan sevinirim canim

Bu dr nerde. Eliff ben merterde oturuyorum istanbuldaaaa yazarsan sevinirim canim

Nişantaşında canım kendi yeri var.. Alman hastanesindeydi Acıbadem hastanesine geçti 0532 111 19 11 randevu telefonu .. Eğer istersen özelden cep tel. Atarım ama mutlaka görüşülmesi gereken bi doktor gerçektennn çok çok memnun herkes.. Gittiğindede anlarsın zaten..bahçeciden geçen kasımda ayrıldı araştır netten murat berksoyla çalışıyor haberini bekliyorum

Valla kızlar kim nerede tedavi gördüyse ve başarılı sonuç aldıysa ona göre o doktor harikadır :)) Bana görede Mustafa Bahçeci bir numara :)) Bahçeci Fulyada kendisi.... bende şiddetle Mustafa beyi tavsiye ederim :)))

Valla kızlar kim nerede tedavi gördüyse ve başarılı sonuç aldıysa ona göre o doktor harikadır :)) Bana görede Mustafa Bahçeci bir numara :)) Bahçeci Fulyada kendisi.... bende şiddetle Mustafa beyi tavsiye ederim :)))

Aynen öyle katılıyorum herkese göre değişir.. Herkesi rabbim iyi doktorla karşılaştırsın..

2 senelik evliyim henüz bi bebek sahibi olamadım ve ayrıca kasıklarımda ve belim sürekli ağrı oluyo güzel ilgilenen bi doktor tavsiye istiyorum :110:

Merhaba 2017 yılında Dr Enver Kurt’ a tavsiye amaçlı gittim ama somum hüsran bana dediği hiçbirşeyi söylediği gibi yapmadı tamamen ticaret gözüyle bakan bi dr kesinlikle önermiyorum.

Enver Kurt un adını ben de bu aralar fazlaca duyuyorum. 2 arkadaşım pozitif sonuç aldı. Allah herkesin gönlüne göre versin..

paradan daha önemli şeyler var hayatta.en önemlisi sağlık konusnda güven duymak.eğer doktoruna güvenirsen zaten tedavinin yarısını başarmış oluyosun.ben endometriosis 4 .seviyede bi hastayım.bir ameliyat bir de tüp bebek denemesi yaşadım.negatfti sonuç.bundan sonra ne yapmam gerektği konusnda en iyi doktoru bularak danışmak istyorum.sizce bu konuda en güvenilir en ilgili en bilgili kim???burda okuduklarıma göre en sık ismi duyulan doktorlar ENVER KURT,SEMRA KAHRAMAN,YÜCEL KARAMAN.siz de katılıyomusnuz??
CİHAN TANYOLAÇ , MUTLAKA VE MUTLAKA İSTANBULDA OLANLAR TANIMALI . BİR HASTAYLA BU KADAR GÜZEL İLGİLENİLİR VE BU KADAR GÜZEL TEŞHİS KONULUR. BEBEĞİMİN BÖYLE BİR DOKTOR EŞLİĞİNDE DOĞURDUĞUM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM.

CİHAN TANYOLAÇ , İSTANBUL BÖLGESİNDE OLANLAR MUTLAKA BU DOKTORLAR TANIŞMALI.
HEM HASTAYA OLAN İLGİ VE MUTEVAZİ TAVRI HEMDE DOGRU TEŞHİSLERİ ... BEBEĞİM, ONUN EŞLİĞİNDE DOĞUDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLI VE TABİ Kİ BİZDE...

Canımlar beim doktorum mustafa bahceciydi gördüğüm en bilgili ve en babacan doktordu kendisi zaten hastaları da ona şirin baba diyor ve ona gerçekten yakışıyor bu benzetme:)

Herkesin doktoru kendine iyidir. Ama emin olun birazcik bu islerin icinde biri olarak soyluyorum ki prof falan olmasina gerek yok. Benim doktorum murat emanetoglu. Pahali bi doktor ama ben memnunum.. 2 tup bebek denemem oldu. Ilkinin 8. Haftada kalbi durdu yapacak bisey yok
2. De suan 12. Haftadayiz

Evet tabiki herkes kendi doktorunu olumlu sonuç aldığı doktoru övüyor profluk önemli değil önemli olan işini iyi yapması ama benim canım hocam aynı zamanda da prof doktorla iletişim kurabilmek de önemli benim doktorum mustafa bahçeci beni süreç boyunca rahatlattı kadın dogumculardan korkan ben onun sayesinde artık korkumu yendim

X