En iyi kadın doğum doktoru kim ??

pozitif29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
161
10
paradan daha önemli şeyler var hayatta.en önemlisi sağlık konusnda güven duymak.eğer doktoruna güvenirsen zaten tedavinin yarısını başarmış oluyosun.ben endometriosis 4 .seviyede bi hastayım.bir ameliyat bir de tüp bebek denemesi yaşadım.negatfti sonuç.bundan sonra ne yapmam gerektği konusnda en iyi doktoru bularak danışmak istyorum.sizce bu konuda en güvenilir en ilgili en bilgili kim???burda okuduklarıma göre en sık ismi duyulan doktorlar ENVER KURT,SEMRA KAHRAMAN,YÜCEL KARAMAN.siz de katılıyomusnuz??

pozitif arkadaşım genelde bu işin uzmanı vede prof.olan diye bildiğim 2 doktor var..bunlarda alman hastanesinde ..mustafa bahçeci...................memolilde ...semra kahraman...derim...sen yinede internet üzerinden araştırma yapabilirsin....

pozitif arkadaşım genelde bu işin uzmanı vede prof.olan diye bildiğim 2 doktor var..bunlarda alman hastanesinde ..mustafa bahçeci...................memolilde ...semra kahraman...derim...sen yinede internet üzerinden araştırma yapabilirsin....
en önemlisi ilgi alaka.seni para maekinesi gibi göryolarsa o iş zaten baştan negatif....

benim doktorum..kahramanım.herşeyden önce insan olarak sevdiğim saydığım her konuda güvendiğim ve tamamen teslim olduğum kişi..para konusunda olabildiğince geride.birtane o..ersan şener..

Bence semra kahraman cok memnunum tabiki secim senin mukemmel bir ekip tavsiye edrim karar senin rabbim yardimcimiz olsunnn

Bence semra kahraman cok memnunum tabiki secim senin mukemmel bir ekip tavsiye edrim karar senin rabbim yardimcimiz olsunnn
semra kahramana ulaşmak da çok zormuş.randevuyu zor aldım.önce başkası muayene etcekmiş sonra semra hanım etcekmiş çok şaşırdım neden ilk sefernde kendi muayene etmyo onu anlamadım.dosya değerlendrmesi yapcaklarmış sonra kendi muayene etcekmiş

semra kahramana ulaşmak da çok zormuş.randevuyu zor aldım.önce başkası muayene etcekmiş sonra semra hanım etcekmiş çok şaşırdım neden ilk sefernde kendi muayene etmyo onu anlamadım.dosya değerlendrmesi yapcaklarmış sonra kendi muayene etcekmiş

a.s
ARKADAŞIM BENİM DOKTORUM
EMRE KARATEKELİOĞLU
FLORENCE NİGHTİNGALE MECİDİYEKÖY

BEN 2,5 YILDIR ORDAYIM VE MÜKEMMEL İLGİ İSTEĞİN HER ZAMAN TELEFON İLE ULAŞABİLİYORUM HER YARDIMI YAPABİLİYORLAR a.s

bence en iyi doktorlar hastalarıyla fazla ilgilenemiyorlar ben memorialde semra kahramande tedevi oldum ama semra hanımı görmek imkansız asistanları işi yürütüyor ona danışıyorlarmış ilaç dozu vs yi ama bu durum insanı tatmin etmiyor ve güvensizlik doğuruyor insanın içine bence önemli olan güvenebileceğin seni motive eden doktoru bulmak sana bol şans diliyorum umarım seni bebeğine kavuşturacak doktoru bulursun

benim doktorumda prof ali rüştü ergür hiç düşünmeden gidebilirsiniz çok iyi bir doktor görünce anlıcaksınız internetten araştırabilirsiniz allah her isteyene evlat nasip etsin

pozitif,canım bende arkadaşa katılıyorum.tamam semra kahraman çok iyi bir dr.ona lafım yok,ama buradan bir kaç arkadaş gitmiş kendisine hem ücreti fazla vermişler hemde başka dr.devam etmişler kontrollerine.semra dr.çok yoğun oluyormuş.benim dr.memorialde hale karagözoğlu ben tek geçerim dr.çok memnunum ne zaman arasam tlf cevap verir sorunlarımı giderir.birde dr.güler yüzlü sorularına cevap vermesi çok önemli.ınşallah gönlüne göre dr.bulursun canım.ben dr.yüzünden hamileliğim sırasında kaç kez dr.değiştirdim bilmiyorum.ilgi alaka olmazsa hiç bir şey olmuyor.

bence hakan şatıroğlu hakan hoca yumurta takibini bile kendisi yapıyor sadece toplamaya girmiyor böylece herşeyden haberdar ayrıca çok ilgili ve duyarlı bir insan

Erdem hastanesi Doç. Dr. Serap Yaltı. ıki denememde de olumlu sonuç aldım. Çok güleryüzlü, ultrasonda sadece kendisi bakmıyor, size de gösteriyor, açıklıyor. Tedaviye başlarken de şundan dolayı bundan böyle falan gibi açıklama yapıyor. En önemlisi telefonu her zaman açık ve cevap veriyor. Hastanede hastasıysanız muayenede para almıyor. 1 numaram.

ilk tüpbebek denemesinde memoriale gitim. melih beydi doktorum. semra hanım çok doluydu.tercih edersem hergün kapısında bekleyenlar gibi bende bekleyecektim. daha sonra ohss oldum ve semra hanıma geçirdiler iyi bir doktor. sonuç pozitifdi. kızım oldu ilk denememde.

ikinci denemede de memorial de başladım ama aynı özeni ve kaliteyi bulamadım. tedavinn 2. gününde çok bunaldım ve kağıt imzalayarak tedaviyi yarım bıraktım.. eskişehire dönüyordum ki anadolu yakasında acıbadem levhalarını görüp döndüm acıbadem hastanesinde gittim. tedavi yarımken ve hiç randevu almadan. cem bey ilgilendi.saolsun. ben böyle hastane görmedim. böylede paraya tamahsız doktor görmedim.. bütün herşey bitene kadar 5 kuruş dahi alınmadı bizden... hiç birşeyde imzalamamıştık. öyleki alıp başını gitsen hiçbişey yapamayacaklar. çok şaşırdım.... başka yerlerde öyle değil.kan tahlili yapsalar kanını almadan önce parasını alıyorlar...

Selam nasil zor oldu anlamadim ulasmak benim bu sefer orda 3. tedavim olacak iki tedavimide semra hanim bakti hep o ilgilendi biraz soguk ama isini iyi yapiyor sadece opuya girmedi halen daha gorusuyorum bence onemli olan labaratuar ve ekip esi orda hale hanimda var cok iyi bir dr ben 3. tedavimi onunla baslicam canim benim onemli olan rabbim istesin yeterki ol desin mesala benim arkadsimin asla bebek sahibi olamssiniz dediler esinin hic spermi yoktu migro teseyle dusun 3 tane sperm buluyorlar ve birtane 3 kalite embriyo olusuyor hic umudu yokken simdi evlat sahibi iki yasinda oglu var biz burda oyle seyler okudukki canim rrabbim yeterki ol desin o aninda olur bende cok seciciydim artik okadar ilgilenmiyorum benim 7. olacak hep bu zamana kadar profosor lerle devam ettim ALLAH KERIM canim demekki vakti zamani var sana diyecegim nereye icin isindiysa oraya git onemli olan bu birde dr cok guven tabiki once ALLAH RABBIM HEPIMIZE KOLAYLIK VERSIN AMINNNNN:sinifsinif::emir_bebek:

benim doktorum..kahramanım.herşeyden önce insan olarak sevdiğim saydığım her konuda güvendiğim ve tamamen teslim olduğum kişi..para konusunda olabildiğince geride.birtane o..ersan şener..

merhaba canım, tedaviyi samsunda mı yaptırdın...

semra kahramanı çok övmüşlerdi gittim muayene oldum.bana öle şeyler söledi ki bunalıma girdm.belki doğru ama benm psikolojim alt üst oldu.kabul etseydm bugn ameliyat olcaktım.bana çocuğu unut dedi .acil ameliyat dedi.ağlamamak için kendmi zor tuttum.bilmyorum ne yapacağımı.çok kötüyüm...bir de yücel karamana gittim.o farklı şeyler söledi.durumumu o kadar kötü bulmadı.şimdi ne yapıcam??hangisi doğru?semra hanıma göre tüp bebek denemem cahillik.yücel beye göre de ameliyat olmam yumurtama zarar verirmiş.napcam şimdi??

semra kahramanı çok övmüşlerdi gittim muayene oldum.bana öle şeyler söledi ki bunalıma girdm.belki doğru ama benm psikolojim alt üst oldu.kabul etseydm bugn ameliyat olcaktım.bana çocuğu unut dedi .acil ameliyat dedi.ağlamamak için kendmi zor tuttum.bilmyorum ne yapacağımı.çok kötüyüm...bir de yücel karamana gittim.o farklı şeyler söledi.durumumu o kadar kötü bulmadı.şimdi ne yapıcam??hangisi doğru?semra hanıma göre tüp bebek denemem cahillik.yücel beye göre de ameliyat olmam yumurtama zarar verirmiş.napcam şimdi??
Pozitif merhaba geçmiş olsun.Kafanın karışmasını anlıyabiliyorum. İki profosöre gitmişsin ki ikiside bu işteki 1 numaralar. İkiside karşıt fikirleri savunmuş.Ben senin yerinde olsaydım bu gibi durumda bir üçüncüsüne mutlaka danışırdım. Ama yine bir prof olsun canım benim ameliyat sözkonusu madem.İnşalla senin ve gelecek bebeğin için en hayırlı olan tedavi ve doktoru seçersin.

X