İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

yüz çok inatçı bir bölge iki yıldır gidiyorum bende azaldı bayağı ama var hala ne yazık ki:KK43:((

offf ne yapcaz böle ya benımkı azalsa iyi siyahlaştı ve çeneme doğruda yayıldı

aaanasıl oldu cnm iğneden sonra mı siyahlaşıp yayıldı???

ben yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum 1 seans ortalama kaç dakika sürer bilgi verirseniz sewinirim

sanırım yuz bolgesinde yarım saat çalışıyorlar. yaptıracagın bölgeye göre değişiyor

kujum, piyano sana nerede epilasyon yaptırdığını özelden yazacağını söylemiş. yazdı mı acaba?

adını söylemeden adres tarif edilebilir sanırım,Ankara'dasın değil mi? hangi bölgelerine yaptırdın acaba? ben bi koltukaltıma yaptırdım 2 hafta oldu, kabuklar döküldü, iz kalmadı ama kabukların altından tüyler yine çıktı, iyi bir uzman bulamazsam vazgeçeceğim bu iğneli epilasyon sevdasından

benim de ihtiyacım var bu iğneli epilasyonu hiç bildiğiniz bi yer var mı?

1 sene lazen epilasyona gittim fakat kıllarım önceksisindende beter oldu şimi iğneliye başladım sonuçları yazarım inşş ama lazeri yüze asla önermiyorum

ben de çok araştırdım yüz bölgesi için lazerden ziyade iğneli epilasyon daha iyi,yakın zamanda başlıcam,yorumlarımı ilerleyen zamanlarda yazarım başkalarına da fikir vermiş olur,

evet iyi edersin şimdi yüzüm için sivilce tedavisi görüyorum daha sonra bende başlıyacagım iğneliye

ben de yaptırıyorum daha 2 seans oldu.memnunum gittiğim yerden. kadıköy göztepede.kızarılıklar 2 saat içinde geçiyor.özel bir losyon kullanıyor uzmanım.umarım kısa sürede biter.

Ben de neredeyse 1.5 aydır igneli epilasyon yaptırıyorum. Çok memnunum, islemden sonra tıbbi bir merhem sürüyor ki mikrop kapılmasın diye...Acımıyor, zaten kullanılan makine ileri teknoloji oldugu icin yuzume uygun akım veriliyor. Yapan kisi de isi bildigi icin, bana sadece ciktikca merkeze gitmek kaliyor. Kucuk kucuk tuylerin diplerinde kızarıklıklar oluyor fakat yara gibi buyuk derecede degil...Bu kızarıklıklar da sonra geciyor... Bu arada 'kujum' ben de oncesinde senin gibi yuzume lazere gittim ki hic tavsiye edilmiyormus. Benim sarı tuylerimi siyah ve kalin hale getirdi. Bu yuzden ben istanbul'da nişantaşı'nda bir guzellik merkezine igneli epilasyona gidiyorum ki benim yuzumu azalttı...

Son düzenleme:
dudak üstü filan çok acıyor ama ya ne yapacağımı şaşırdım. bütün tüylerim ince ince lazer görmüyor ama sadece dudak üstümdekiler kalın baya lazerin görebilceği şekilde. ne yapayım bilemedim... :KK43:

X