İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

kujum

lilyum
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
1.932
106
arkadaşlar yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıran var mı? kaç seansta bıtıyo acaba

3 seasta biter ama tüylerinin direncine göre değişir yara olacağı için ara ara bölgelere yaptırmalısın ki komple yaralı bir şekilde hem dolaşma hemde acıyı zamana yay..hemmmde kimse iğneli epiilasyon yaptırmış demesinn
iğneli epilasyonla; genel olarak söylüyorum
yüz 3-4 seas
göbek 3 seas
bikini 5-6 belkide 7 seas
bacak üstleri benim 2 seasta dizler 3 seas diz aldı 4-5
kollar ve k.altı 2-3 seasta biter
en kolay biten yerler kollar k.altı ...göbek bacak üstleridir...

arkadaslar okudukca sasiriyorum 2-3 seans yazmis arkadasimiz ben 2 sendir yapririyorum ve yeni inceldi ayrica benim gibi bir cok kisi var en az bir sene tedavi gören ya sizde anormallik var yada bizde

Tüylerin çok kalınsa bazılarının direnç göstermesi normal yani 2-3 seansta bitmez ama 1 sene de biraz uçuk bi süre. Ne sıklıkla gidiyorsun? Ben mesela çeneme yaptırıyorum ama bi seferde tüm tüylere değil de azalta azalta yaptırıyorum çok kızarma olmasın diye, 4 seans filan oldu sanırım yarısı gitti tamamen. Kollarımda da tüyler inceydi baya, bir seferde yarısına yakın kısmı gitti. Ama biraz kişiye göre değişir bunlar. Bir de yaptırdığın kişinin uzmanlığı önemli, akım verildikten sonra cımbızla alırken bir şey hissediyorsan yani kökü yanmadan cımbızla koparıyor gibi oluyorsa, uygulama doğru yapılmamış demektir.

ben tüyler ciktikca yaptiriyorum vimbizla cekinca kolay cikiyor köküyle ayna veriyo elime ordan zaten bakiyorum sizce yinede akimin yeterince yüksek degil mi cünkü biraz uzun sürdü bende ama tandiklarimda var yaptiranlar onlardada iki üc seansta bitmedi onlarda en 9-10 kere yaptirmislardir ....

2-3 seans biraz az bir sayı, çok şanslı olmak lazım o kadar sürede bitebilmesi için. Ama 1 sene boyunca yaptırıp daha yeni incelmesi de biraz fazla uzun geldi bana. 5-6 seansda baya azalmış olmalı diye biliyorum, burda yazılan deneyimler de o yönde ama kesin bir şey diyemem tabi.

offf offf 2 senedir yuz için lazere gidiyorum bı kurtulamadım. ya başka yerde olsa neyse alıyorum bu yuz ama alerjımde var çok hassas tenım agda ip hiç biriylr alınmıyor yaklaşık 1 ay yara iz ve kabartıyla geçiyor

piyano sen dediğin yere başladın mı ankarada bu arada özelıne mesaj atılmıyo

bir kac sene lazerle denedim cok berbat oldu yüzüm belkide bu yüzden bende igneli uzun sürdü cünkü cok sert tüylerim vardi simdi inceldi ama ben artik sadece yüksek akimla calismasini isteyecegim belki daha iyi bir sonuc alirim bir kac ay böyle deneyecegim 50 le calismasini isteyecegim yazarim yine

düsük akimla cok sürdü bende bence cabuk bitenlerde yüksek akimla calisilmis yoksa imkani yok bendede tükenmesi gerirkirde ama normal akim verildi buda yetersiz oldu demekki ben bir kac seans deneyecegim sonra sizlerle paylasirim

3 seasta biter ama tüylerinin direncine göre değişir yara olacağı için ara ara bölgelere yaptırmalısın ki komple yaralı bir şekilde hem dolaşma hemde acıyı zamana yay..hemmmde kimse iğneli epiilasyon yaptırmış demesinn
iğneli epilasyonla; genel olarak söylüyorum
yüz 3-4 seas
göbek 3 seas
bikini 5-6 belkide 7 seas
bacak üstleri benim 2 seasta dizler 3 seas diz aldı 4-5
kollar ve k.altı 2-3 seasta biter
en kolay biten yerler kollar k.altı ...göbek bacak üstleridir...
bu kadar az sensta,iz bırakmadan bitireceğini iddia eden varsa bna özelden msjla lütadres ve tel bırakırsa çok memnun olurum.lütfen

düsük akimla cok sürdü bende bence cabuk bitenlerde yüksek akimla calisilmis yoksa imkani yok bendede tükenmesi gerirkirde ama normal akim verildi buda yetersiz oldu demekki ben bir kac seans deneyecegim sonra sizlerle paylasirim

tatlım dikat et iz kalmasın

bende iğneliye yeni başaldım . ilk seans şimdlik iyi gibi ilk yaptırdığımda kuaförüm çok korkutmuştuakannehir yaraalar olur patlar pörtler gibi...ama hiç biri olmadı. gayet memnunum.hihoyyyt işlem bittikten sonra su değmemesi lazımmış birde bepanten pulus krem sürdüm..sonuç çok güzel ..4 senan sonunda tamamen kurtulurmuşumm... bakıcazz artık...:icecream:

silverdin bepantane den çok daha iyidir en azından ilk 3 gün sabah akşam bepantane kullanın
sonrası günde bir kere silverdin kullanmanızı öneririm

koskoca ankarada iğneli epilasyon yaptırıpta memmun kalan bırı yok mu arkadaşla

bende iğneliye yeni başaldım . ilk seans şimdlik iyi gibi ilk yaptırdığımda kuaförüm çok korkutmuştuakannehir yaraalar olur patlar pörtler gibi...ama hiç biri olmadı. gayet memnunum.hihoyyyt işlem bittikten sonra su değmemesi lazımmış birde bepanten pulus krem sürdüm..sonuç çok güzel ..4 senan sonunda tamamen kurtulurmuşumm... bakıcazz artık...:icecream:

nesli işlemden sonra kaç gün su değdirmedin yüzüne kadın bugün beni çok korkuttu göbeğime yaptırdım sözde sivri sinek ısırığı pehhh nerdesırnaşık şey bana en az 2 gün su değdirme dedi zaten yüzüm yağlı ykmayınca lekeli oluyo offf napçam ya öneriniz varmı

X