Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sarımsaklı şampuan kullanan var mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

gmsrhn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
38
3
37
Arkadaşlar saç dökülmesi için sarımsaklı şampuan kullanan var mı? Bir faydası oluyo mu acaba?:sm_confused:

Arkadaşlar saç dökülmesi için sarımsaklı şampuan kullanan var mı? Bir faydası oluyo mu acaba?:sm_confused:
ben birkaç gün önce sürekli gittiğim çokta güvendiğim bir aktarın kendi üretimi olan sarımsak şampuanını aldım. garipsedim ama iyi geliyor. biogreen diye bir markaları var ben beğendim.kokmuyor da tereddtülerim silindi sarımsağa karşı.

Arkadaşım benim bir arkadaşım garlex marka kullandı ve çok faydasını gördü. Kafasının üst kısımları tamamen keldi ve saçları çıkmaya başladı.
Durumu görünce bende kullandım ve büyük ölçüde fayda sağlıyor. Ürünün yanında birde yutulan bir bitki öneriyorlardı. O da saçları içten besliyomuş. Ben almadım ama şampuan problemimi çözdü. Sabah yastığıma baktığımda mutlu oluyorum :))

canım o dediğin şampuanı nerden bulabilirim birde fiyatı nedir

valla ben rendelemiştim şampuanıma ama yaramadı kaşıntıdan duramıyordum ...ben sinemaki bemiks ve badem yağı yapıyorum uzama ve gürleşmede etkisini gördüm ve gözrmeye devam ediyorum 2 aydır kullanıyorum tavsiye ederim.

valla ben rendelemiştim şampuanıma ama yaramadı kaşıntıdan duramıyordum ...ben sinemaki bemiks ve badem yağı yapıyorum uzama ve gürleşmede etkisini gördüm ve gözrmeye devam ediyorum 2 aydır kullanıyorum tavsiye ederim.

evet bu tur karışımlarda çok faaydalı ama biraz zor oluyo kullanmak

sabunla yıkayın derım benım arkadsım sabunla yıkıyor fırca gıbı sacları var

Arkadaşım benim bir arkadaşım garlex marka kullandı ve çok faydasını gördü. Kafasının üst kısımları tamamen keldi ve saçları çıkmaya başladı.
Durumu görünce bende kullandım ve büyük ölçüde fayda sağlıyor. Ürünün yanında birde yutulan bir bitki öneriyorlardı. O da saçları içten besliyomuş. Ben almadım ama şampuan problemimi çözdü. Sabah yastığıma baktığımda mutlu oluyorum :))

arkadaşım senin adına çok sevindim:dance:peki sendede saç çıkarttımı?benim dökülmem karanfil suyuyla durdu şimdide sıra çıkartmada,evde yaptığım sarımsaklı şamp kullanıyorum deiğin şamp akttarlardamı satılıyor:Saruboceq:

ben burda okumuştum bir arkadaş 3-4 diş sarımsağı rendeleyip sampuanına karıştırmıştı.aynısını ben de yaptım 1 aydır da kullanıyorum ama hala dökülüyor bir faydası olmadı yani=(((

sarımsak şampuanı bende kullanımdım yaşım genç olmasıyla birlikte arka tarafta döküle saçım çoktu onların azalttı birde müjdeli haberim var sizlere dökülen yerlere bakıyorum siyah siyah saçları görebiliyorum ellelimde hissediyorum tşkler biogreen

Saclarim o kadar cok dökülüyordu ki buraya üye oldugum günden beri hemen hemen her uygulanan kürü her acilan yeni bir konuyu okuyup izleyip denemi$ligim vardir sanirim..
Ama bu aradada bir yandan kendi kendime uygulamaya ba$ladigim denemekten ne zarar cikar diyerek adim attigim kendi yöntemimi anlatmak isterim sizlere zira ben o minicik siyah siyah cikan saclarimi dün gece itibariyle görmü$ bulunmaktayim ve mutluluktan herkese tavsiye edip duruyorum :KK1:

Uygulama :
Dermaroller 0.5 mm'likle önce tepelerimde acik yerlere masaj yapiyorum daha sonra önden arkaya dogru..sonra sagdan sola...sonra soldan saga...sonra capraz cizerek uyguluyorum... ne cok a$iri bastiriyorum nede cok hafif belli bir zaman sonra insan yapa yapa ali$iyor zaten bir düzende yapmaya.. Bitirdikten sonra biraz yanma oluyor ilk ba$larda ben soguk suyla yikanmi$ temiz bir bezi uyguladigim yerin üzerinde biraz birakiyordum cok rahatlatici bence.. Daha sonra serum uyguluyorum zamanini tam net birsey söylemek pek mümkün degil cünkü o anki i$lerime durumuma göre degi$iyor genelde de hep geceleri uyguluyorum malum gündüzleri insan biraz daha yogun oluyor..Ama genelde 1-1.5..saat bekletiyorum dökülen bölgenin büyüklügüne ve hasarina göre degi$iyor bu süre zaten.. cok az dökülme varsa daha da az bekletilebilir.. Bir yandan da zeytinyagli sarmisak kürunu uyguladim ben haftada bir defa.. Sonrada sarmisakli sampuanla yikiyorum saclarim piril piril canlandi daha dolgun bir görüntüsü var tepelerimde dipleri görünen yerlerde de $imdi ufak ufak görünen minik saclarim yerlerini aldilar cok mutluyummmm :))) Tam sonucu almadan kesin emin olmadan hickimseye söylememistim ve hicbiryerde de yazmami$tim ama tüm ictenligimle söylüyorum ki emeklerimin karsiligini aldim dilerim sizlerde istediginiz saclariniza tekrar kavusursunuz umarim anlattiklarimla sizlerede yardimci olabilirim

Gür ve Saglikli Saclar Diliyorum Herkese bayanssulusmilebayanssulusmile

Saclarim o kadar cok dökülüyordu ki buraya üye oldugum günden beri hemen hemen her uygulanan kürü her acilan yeni bir konuyu okuyup izleyip denemi$ligim vardir sanirim..
Ama bu aradada bir yandan kendi kendime uygulamaya ba$ladigim denemekten ne zarar cikar diyerek adim attigim kendi yöntemimi anlatmak isterim sizlere zira ben o minicik siyah siyah cikan saclarimi dün gece itibariyle görmü$ bulunmaktayim ve mutluluktan herkese tavsiye edip duruyorum :KK1:

Uygulama :
Dermaroller 0.5 mm'likle önce tepelerimde acik yerlere masaj yapiyorum daha sonra önden arkaya dogru..sonra sagdan sola...sonra soldan saga...sonra capraz cizerek uyguluyorum... ne cok a$iri bastiriyorum nede cok hafif belli bir zaman sonra insan yapa yapa ali$iyor zaten bir düzende yapmaya.. Bitirdikten sonra biraz yanma oluyor ilk ba$larda ben soguk suyla yikanmi$ temiz bir bezi uyguladigim yerin üzerinde biraz birakiyordum cok rahatlatici bence.. Daha sonra serum uyguluyorum zamanini tam net birsey söylemek pek mümkün degil cünkü o anki i$lerime durumuma göre degi$iyor genelde de hep geceleri uyguluyorum malum gündüzleri insan biraz daha yogun oluyor..Ama genelde 1-1.5..saat bekletiyorum dökülen bölgenin büyüklügüne ve hasarina göre degi$iyor bu süre zaten.. cok az dökülme varsa daha da az bekletilebilir.. Bir yandan da zeytinyagli sarmisak kürunu uyguladim ben haftada bir defa.. Sonrada sarmisakli sampuanla yikiyorum saclarim piril piril canlandi daha dolgun bir görüntüsü var tepelerimde dipleri görünen yerlerde de $imdi ufak ufak görünen minik saclarim yerlerini aldilar cok mutluyummmm :))) Tam sonucu almadan kesin emin olmadan hickimseye söylememistim ve hicbiryerde de yazmami$tim ama tüm ictenligimle söylüyorum ki emeklerimin karsiligini aldim dilerim sizlerde istediginiz saclariniza tekrar kavusursunuz umarim anlattiklarimla sizlerede yardimci olabilirim

Gür ve Saglikli Saclar Diliyorum Herkese bayanssulusmilebayanssulusmile

amin cnm ya ilk başta dediğin dermoreller nedir ondan hiçbişey anlamadım sarımsaklı zeytinyağı yaptın birde şampuana rendeledin başka bişey anlayamadım..

amin cnm ya ilk başta dediğin dermoreller nedir ondan hiçbişey anlamadım sarımsaklı zeytinyağı yaptın birde şampuana rendeledin başka bişey anlayamadım..

Canim dermaroller sac icin en uygun igne ucu 0.5 mm olan kolajen üretimini sağlayan yeni bir kozmetik metotudur.

buda internetten buldugum aciklamasi bu sitede yüz icin catlaklar icin kullananlar sayesinde tanismistim bende bilgin vardir belki..

0.5 mm dermarollerler
SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SERUM KULLANLARDA SERUMUN ETKİSİNİN %40 ARTMASINI SAĞLAR
Yüz deri rejenerasyonu (gençleştirme)
Kırışıklık azaltma
Yaşlılık önleme
Güneş hasarının giderilmesi için kullanılır

MEKANİZMA NASIL ETKİ EDER?

Steril küçük iğneler derinin alt tabakalarına kadar küçük delikler açar. Bu küçük hasarlar derinin kendi iyileşme mekanizmasını harekete geçirerek kendi kollajeni ni üretmesini sağlar. Uygulama alanın büyüklüğüne bağlı olarak on dakikadan bir saate kadar sürebilir. Tam Sonuç üç ayla dokuz ay arasında tam olarak alınır. Hasta yavaş yavaş düzelmeyi fark eder. Kontrollü çalışmalarda 6-8 hafta sonra kollojende % 200 artış görülmüşür. Kollajen uyarma tedavisi; üst deriyi soymadan yakmadan yapılan (non-ablative) bir tedavidir.
hiç bir yan etkisi yoktur.kolayca herkes tarafından kullanılabilir.

Saclarm daha da gürle$sin diye bir yandan bu sitede yazilan baska metodlardan da deniyorum biryandan bakalim sonuc neolucak :KK1:

Sarmisakli sampuan almi$tim ben kendim koymadim icine sarmisagi canim ben biogreen isimli olanini kullaniyorum anlamadigin bir yer olursa yine anlatirim canim

ben sarımsaklı olarak zigavusla karşılaştım ve kullanmaya başladım cidden saç dökülmemi durdurdu psikolojik mi bilmiyorum ama saçlarımda çıkmaya başladı başta biraz sert yaptı ama şuan çok memnunm öneririm saç dökülmesi olanlara

ben garlexi denedim saçlarıma iyi gelmedi saçımdan dolayı mı bilmiyorum saçlarımın yapısı dalgalı ve biraz sert saç dökülmemi durdurmadı bi yerde zigavus şampuanla karşılaştım saçlarıma çok iyi geldi dökülmem falan durdu kızlar sizede tavsiiye ederim:KK34:

Ben habipoğlunun (dfngrlı) nın sarımsaklı şampuanını aldım ve kullanıyorum...çok memnunum..içinde zararlı bir madde de yok..tavsiye ederim..

kendi şampuanımın içine sütte kaynattığım sarımsakları rendeleyip kattım
koku yok etkisini de görmeye başlarım yakında

Ben de sarımsaklı şampuan kullanıyorum. Bir de yağ bakımları yapıyorum. Saçlarım hala çok dökülüyor, evimin yerlerinde ne kadar süpürge tutarsam tutayım yine saçlar var. Yalnız şöyle bir durum var, tepede dik dik duran minik minik bebek saçları da çıkmaya başladı. Ben de bu yüzden dökülmesini çok umursamamaya başladım, minik kıvır saçların hatrına:KK16:

Bu arada şampuanımda kedndi rendelediğim sarımsaklar ve menekşe yağı var. Kokulu yağlar sarımsak kokusunu biraz hafifletiyor:KK6:

X