karın ağrısı yaşayan var mı?

maviruya

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
686
77
kızlar 9. haftadayım.. diyebilirim ki ilk haftadan beri sıklıkla karın ağrısı yaşıyorum..çok şiddetli değil ama adet sancısı gibi derinden bir ağrı..bazı geceler sabaha kadar ağırıyo..sizde de oluyor mu? doktora sormadım ama endişelenmeli miyim??Çok üzgünüm çoook

canım endişelenme çoğu yeni hamilede olan bişeymiş bu bende çok ağrı çektim ilk haftalarda şu an bende 9 haftadayım biraz hafifledi dr.normal dedi
ayrıca içtiğimiz folikasitlerde şişliğe ve kabızlığa neden oluyomuş ondanda olabilir yani

ewt yaa..şişkinlik kabızlık hat safhada..dediğin gibi bu yüzdendir belkide..bağırsaklarımda sürekli guruldama var,hiçbirşeyi sindiremiyorum..demekki karın ağrısı yapıyor..ama sabaha kadar uyumadım ağrıdan..peki bu folik asidi ne zaman bırakıcaz bilgin var mı?? doktor şimdilik devam dedi..minicik hap ne hale getiriyo insanı..

hamileliğin ilk haftalrında ve son haftalrında böyle şeyler olurmuş,ben de o haftalarda yaşadım aynılarını şu an sonlara geldim yine oluo..doktoruna da bi sor ama bence korkulacak bişey yok...

X