Bağırsakları Çalıştırmak İçin...

ya arkadaşlar yeşil çayın tadına katlanamıyorum. İçmek istememe rağmen olmuyor yani.
kullandığınız en iyi yeşil çay markası nedir. birde tadını güzelleştirmek için ne yapabilirim.fisfisfis

Lipton yesil cay kullaniyorum. Fakat tadini guzellestirmek icin bisi yapmiyorum, tadi zaten guzel benim icin a.s
Yada Lipton yesil cay- nane de var, ama etkisi ayni mi bilemicem bilmiyorumkismile

ya arkadaşlar yeşil çayın tadına katlanamıyorum. İçmek istememe rağmen olmuyor yani.
kullandığınız en iyi yeşil çay markası nedir. birde tadını güzelleştirmek için ne yapabilirim.fisfisfis

Yeşil çayın kendine has bir aroması var dönmez..Belki poşet çay olarak limonlu yeşil çay deneyebilirsin,içimi hafif..Ama demleme istersen ki en etkilisinin demleme olduğu söyleniyor,sana sürekli kullandığım tomurcuk marka bergamut aromalı yeşil çayı tavsiye ederim.Eğer bergamut kokusu hoşuna gidiyorsa bu çayı seversin diye düşünüyorum..yerimseniben

Arkadaşlar bağırsaklarınızın düzenli ve sağlıklı olması için KOLOSTRUM için..
doktorum bana Alpha Lipid diye bir ürün önerdi..araştıralım deneyelim görelim...sonuçlarınıda buradan paylaşalım...ben yarın alıyorum ve içmeye başlıyorum..sonuçlarını sizde anlatacağım...

zeynepcim kolostrum halk arasında ağız sütü denilen yani anne doğum yapınca ilk 24 saat içinde gelen ilk koyu kıvamlı süttür..ilk aşı yerine geçer..bunun tıptaki adı kolostrumdur. benim bahsettiğimde ineklerden elde edilen ilk sütün kurutulup konsantre hale getirilen halidir. doktorumun bana bu tavsiye ettiği inek kolostrumu anne kolostrumuna göre38 kat daha etkili bir besinmiş..hem prebiyotik hemde probiyotik olduğu için bağırsak florasını koruyup düzenli çalıştırıyormuş..ben sipariş verdim ..p.tesi içmeye başlıcam..bu arada 15 gündür kullanan arkadaşım var acayip memnunmuş..bir de anlattığına göre süper bir bağışıklık sistemi güçlendiriymiş..bakalım sonuçlarını anlarım bir kaçgüne kadar.. (en azından bağırsaklar üzerine :KK70:)

Kızlar iki gün oldu kolostruma başlayalı..sabah uyanınca aç karnına 1 bardak suya 2 ölçek toz haldeki kolostrumu katıyorum..iyice karıştırıp içiyorum..bir saat kadar birşey yemiyorum..ama inanın bir şey yemeğe kalmadan tuvalete çıkıyorum..özellikle bu iki gündür günde iki üç kez çıkıyorum...nedeni de yararlı bakterilerle zararlı bakteriler yer değiştiriyormuş yani zararlıları vücut atıyormuş..hem prebiyotik hemde probiyotik olduğu için bağırsakları düzenliyor ve sağlık kazandırıyormuş...kendimi yenilenmeye başlamış hissediyorum..bir hafta bitsin bakalım..bir kutu 450 gr. yaklaşık bir ay yetiyormuş..içmeye devam bakalım...

ya benimde en büyük problemim nerdeyse son 3 senedir çekiyorum denemediğim şey kalmadı.bu problem basladıgından beri selülitlerim oluştu hafiften :s selülitede neden oluyomuş.bu aralar bi tavsiye üzerine geceleri şekersiz kayısılı forum çay içiyorum işe yarıyo ama şişkinliğe hala çare bulamadım

ya benimde en büyük problemim nerdeyse son 3 senedir çekiyorum denemediğim şey kalmadı.bu problem basladıgından beri selülitlerim oluştu hafiften :s selülitede neden oluyomuş.bu aralar bi tavsiye üzerine geceleri şekersiz kayısılı forum çay içiyorum işe yarıyo ama şişkinliğe hala çare bulamadım

Tsuki sanırım İzmirlisin..bende izmirliyim..ve çok özledim izmiri..belki bu haftasonu kaçarız çeşmeye :)))
Bu arada okumuşsundur kolostrum içiyorum düzenli ..yani 5 gündür..inan çok memnunum ..süper temizledi içimi dışımı...az önce içtim aç karnına ve 15 - 20 dk .sonra tuvalete gittim..gerçi kolostrum sadece bağırsaklara yönelik bişiy değil ama hem prebiyotik hem probiyotik yani sinbiyotik olduğu için bağırsakları düzene sokuyor ve hem toksinleri atıyor vücud hemde yararlı bakterileri vücuda sokuyor böylelikle zararlıları tahliye ediyor.

zeynepcim kolostrum halk arasında ağız sütü denilen yani anne doğum yapınca ilk 24 saat içinde gelen ilk koyu kıvamlı süttür..ilk aşı yerine geçer..bunun tıptaki adı kolostrumdur. benim bahsettiğimde ineklerden elde edilen ilk sütün kurutulup konsantre hale getirilen halidir. doktorumun bana bu tavsiye ettiği inek kolostrumu anne kolostrumuna göre38 kat daha etkili bir besinmiş..hem prebiyotik hemde probiyotik olduğu için bağırsak florasını koruyup düzenli çalıştırıyormuş..ben sipariş verdim ..p.tesi içmeye başlıcam..bu arada 15 gündür kullanan arkadaşım var acayip memnunmuş..bir de anlattığına göre süper bir bağışıklık sistemi güçlendiriymiş..bakalım sonuçlarını anlarım bir kaçgüne kadar.. (en azından bağırsaklar üzerine :KK70:)

tamam canım anladım ağız sütünü bende biliyorumda kolostrumu duymamıştım daha önce peki sen nerden aldın bunu eczanede satılıyormu bende almak istiyorum pahalı birşeymi

yaaa kızlar bendede var bu kabızlık deliricemm ,hele 2 gündür aksamlar karnım 4 / 5 aylık hamileymiş gibi oluyor ,dün kocam karnımı görünce korktu nası oldu bu böyle doktoramı gitsek acaba demeye başladı ,ben sandoloz sakızı kullanıyordum bıraktım ,sanırım oda yaptı bende ,offf off mafoldumben

canım arama moturundada bulamıyorum ya hep yabancı yzılar çıkıyor bulamadım vesselam nerden alacamı bilemiyorum

yaz meyvelerinden komposto yapıp suyunu içiyorum.iyi geliyor.

canım arama moturundada bulamıyorum ya hep yabancı yzılar çıkıyor bulamadım vesselam nerden alacamı bilemiyorum

canım site adı vermek isterdim sana ..ancak link veremiyoruz..ama arama motorundan Alpha Lipid Türkiye yazarsan sitesi çıkıcak..ürünün adı bu zaten..eczanelerde satmıyorlar..tarım bakanlığından onaylı bir ürün..tamamen doğal..sanırım siteden arayıp kargo isteyebilirsin..ben arkadaşımdan temin ettim çünkü..buş şekilde bulabilirsin canım..ama gerçekten denemeye değer...cildimdeki parlamayı bile size anlatamam..

canım site adı vermek isterdim sana ..ancak link veremiyoruz..ama arama motorundan Alpha Lipid Türkiye yazarsan sitesi çıkıcak..ürünün adı bu zaten..eczanelerde satmıyorlar..tarım bakanlığından onaylı bir ürün..tamamen doğal..sanırım siteden arayıp kargo isteyebilirsin..ben arkadaşımdan temin ettim çünkü..buş şekilde bulabilirsin canım..ama gerçekten denemeye değer...cildimdeki parlamayı bile size anlatamam..

zeynepcim şimdi buldum google dan kolostrum yaz..ilk çıkan site..

zeynepcim şimdi buldum google dan kolostrum yaz..ilk çıkan site..

yok canım ya ben bu ürünü galiba bulamıycam her sitede değişik bişey çıkıyor genelde hepsi kapsülden bahsediyor ama seninki toz halinde sanırım bide biribde 26 diyor diğeri 49 diyor anlıycan yanlış bişey almaktan korkuyorum sen nasıl buldun arkadaşınmı satıyor acaba bide bu baktıklarımda hep kas yapıcı diyor pek anlayamadım valla

yok canım ya ben bu ürünü galiba bulamıycam her sitede değişik bişey çıkıyor genelde hepsi kapsülden bahsediyor ama seninki toz halinde sanırım bide biribde 26 diyor diğeri 49 diyor anlıycan yanlış bişey almaktan korkuyorum sen nasıl buldun arkadaşınmı satıyor acaba bide bu baktıklarımda hep kas yapıcı diyor pek anlayamadım valla

anlamıyorum canım nasıl bulamadın..google dan kolostrum.com.tr yazarsan hemen çıkacaktır..

9 hazirandan beri yürüyüş yapıyorum ve yediklerime dikkat ediyorum canım, xxx de içiyordum, 3. kutunun yarısındayım ama şu an içmiyorum. 94,5 kg idim, şu an 76 kg falanım. tamamen iştah kesmiyor zaten çok da susatmıyor yani lida gibi değil ama enerji veriyor biraz da çarpıntı yapıyor.

canım xxx hiç duymamıştım da lida almayı düşünüyodum yazdığını okuyunca sormak istedim.Lidada kullanmışsın sanırım memnu kaldınmı.Bu xxx dediğinle kıyasladığında hangisi daha iyi geldi sana? Bağırsak sorunu için A101 diye bi market var burda ordan aldığım bir form çayı var her gece onu içiyorum yatmadan önce çok ılıtıp bir seferde içiorum onu.Diğer form çaylarınıda denedim ama hiç etkisi olmamıştı.Bunu denedim her sabah kalktığımda mutlaka tuvalete çıkarıyo.Bi dene istersen.Benimde inatçıdr sindirim sistemim ama bende etkili odu bu çay.

polen

poleni kullandığımdan beri bağırsaklarım çok güzel çalışıyor

ve zayıflatıyorda polen

araştırın

gece 1 tatlı kaşığı polen çok etkili ve yararlı yararlarını okuyun bi

kayısı incir falan bana da etki etmiyor. adet görmeden önceki bir hafta ben de çok fena oluyorum. form çay içmekte buldum çözümü. genelde doğadan marka alıyorum. ama sürekli form çay içmek de zararlı. bir de fıstık(normal tuzlu yerfıstığı) yiyip üstüne su içerseniz o da fena yapıyor.sempatiksalakcinni

X