Bağırsakları Çalıştırmak İçin...

ben bir yerde pul biber ve yogurt yazısını gormustum .
denedim bagırsaklarımı feci calıstırdı (acıyı biraz fazla atmısım=
kayısı felan etki etmiyor .
Oyle bir hale gelmstimki sabah ac karnına 6-7 kayısı ve ılık su içtim faydasını goremedm :KK43:

polen

poleni kullandığımdan beri bağırsaklarım çok güzel çalışıyor

ve zayıflatıyorda polen

araştırın

zalimi sen poleni nasıl içiyorsun bir şeye katarakmı yoksa öylece yiyerekmi bide bu polen dediğin illaki karışım olarakmı satılıyor hani varya arı sütü bal polen bu şekildemi senin aldığın bende denemek istiyorum bilgi verirsen çok pahalımıdır

karpuz, üzüm, portakal, keten tohumu ama bol bol yemek lazım, sinamekede işe yarıyor ama sağlığa zararlı, bağırsakları tembelliğe alıştırıyor.

arkadaşlar nescafenin yeni ürünleri çıkmış bir tanesi lifli kahve hem bağısıklık sistemini güçlendiriyormuş hem de bağırsakları çalıştırıyomuş. bi de e vitamini içeren üzümlü olanı var o da yüksek oranda antioksidan içeriyormuş deneyen var mı merak ettim. bir de greenblend diye bir ürünü, var ben bugün marketten diğer ikisi aldım ilk defa içtim. hatta ender saraç hiçbir zararının olmadığını gerçekten sağlıklı olduğunu söylemiş bir röportajda. deneyenler varsa cevap atabilir mi?

Canlarım kendi tecrüberime dayanarak söyleleyim yeşil çay kabızlık yapıyor.Yaklaşık 5yıldır düzenli içiyorum çok sevdiğim için, bende kabızlık yaptı.Şunu tavsiye edebilirim sabahları aç karnına kayısı ardından ılık su ve bol lifli gıdalar tabi hareketli olmakta lazım.opuyorumnanaktan

ben de sürekli yeşil çay içiyorum. acaba o yüzden mi ibs oldum ....hayret ettim şimdi ..

arkadaşlar nescafenin yeni ürünleri çıkmış bir tanesi lifli kahve hem bağısıklık sistemini güçlendiriyormuş hem de bağırsakları çalıştırıyomuş. bi de e vitamini içeren üzümlü olanı var o da yüksek oranda antioksidan içeriyormuş deneyen var mı merak ettim. bir de greenblend diye bir ürünü, var ben bugün marketten diğer ikisi aldım ilk defa içtim. hatta ender saraç hiçbir zararının olmadığını gerçekten sağlıklı olduğunu söylemiş bir röportajda. deneyenler varsa cevap atabilir mi?

ben denedim tabi ki tüm bağırsak çalıştrma için yaptıklarımız devamlı olmadıkca sorun yk.ben devamlı içmiyorum nescafenin bu kahvesini ama arada bir içince hem tadı hosuma gidiyor hem de bağırsak çalıştırıyor dogrudur

Ben geçtiğimiz ramazan ayında internnetten Mindivan Nar ekşili macun siparişi vermiştim,bana yanlışlıkla mindivan form tozunu gönderdiler..
bende geri yollamayıp o tozu nar ekşisiyle karıştırıp yemeklerden sonra bir tatlı kaşığı yedim..Bağırsaklarımı çok güzel çalıştırmıştı tavsiye ederim..

Kuru incir çok iyi geliyor ayrıca da çok besliyici ve faydalı. tok tutma özelliği de var. kilo çaısından çok iyi . tavsiye ederim.:KK61:

diyetisyene bağırsak tembelliğim için ne yapmam gerek diye sordum.verdiği cevap-her yemekten önce 2 bardak ılık su içeceksin.ve her gün tuvaletin gelmesede aynı saatte tuvalete oturacaksın.çocukluğumdan beri bağırsak tembelliği var bende.ama bu yöntem 1 haftadı işe yaradaı.1 haftadır her gün tuvalete çıkabildim.

arkadaşlar benim sıkıntım 3 gün kadar sürdüğünden arada gece yatarken pursennid die bi hap kullanıyorum.eczaneye yada dr.a danışarak kullanabilirsiniz

bagirsaklari calistirmak...sut icmek, kuru kayisi yemek, tabii bolca su icmek..armut yemek su esliginde...oyle bir cozulursunuzki akliniz sasar :KK9:

ben azıcık çikolata yiyince hemen çalışmaya başlıyorlar.

X