zmir Kent Hastanesinde Doum?

burekaru

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
39
1
izmir kent hastanesinde doğum yapan arkadaşlar ben doktoru dışardan getirmeyi düşünüyorum ama hastanenin doğum ekibi hakkında ne izlenimleriniz oldu paylaşırmısınız?hihoyyyt

Ben doğum yaptım.Süper bir hastane..ameliyathane uzay üssü gibi..Zaten Balkan yada Avrupa çapında en iyi ame liyathane derecesi varmış.Benim doktorum ısrael Aruh tu..5 yıldızlı otel konforunda doğum yaptım.Hatta sezeryan ertesi günü saçlarıma fön çekmeye özel kuaför bile gelmişti...rüya gibi bir yer..girişte piyano çalıyor..yani hastahane atmosferi yok..ızmir'de tek geçerim..

inşallah sağlıkla ve zamanında orada yaparsın doğumunu canım .
benim dr.um da dışarıdan geldi , kendi tüp bebek dr.umdu , ist.dan geldi doğumuma sağolsun
hastane ortamı , sundukları hizmet , herşey çok çok iyi , izmirde oranın üstüne bir yer daha yoktur diye düşünüyorum gözlemlerimce
ben sezeryan , eşim 2 kere ameliyat olduk orada , oğluşumun takibi için de oraya gidiyoruz .. her yönden çok iyi bir hastane ..
gözü kapalı tavsiye ederim yerimseniben

Bende Kent hastanesinde dr mehmet tunç canda da doğum yaptım şu anda ikinci gebeliğimide kendisi takip ediyor, inşallah yine normal doğum yapacağım, heyecanla bekliyoruz.

merhaba hallay ben kent hastenesine yakın oturuyorum . namık demire gitmedim ama benim gebeliğim sonlandırılcağı zaman aradık. sağolsun ilgilendi tlf bilgi verdi. yapabılecek birşey olsa inan elimden gelenim yaparım dedi. bence git muayene ücreti sanırım 240 tl

merhaba hallay ben kent hastenesine yakın oturuyorum . namık demire gitmedim ama benim gebeliğim sonlandırılcağı zaman aradık. sağolsun ilgilendi tlf bilgi verdi. yapabılecek birşey olsa inan elimden gelenim yaparım dedi. bence git muayene ücreti sanırım 240 tl

tşk ediyorum canım inş. bu sene sonuna doğru gitmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı

Bende Kent hastanesinde dr mehmet tunç canda da doğum yaptım şu anda ikinci gebeliğimide kendisi takip ediyor, inşallah yine normal doğum yapacağım, heyecanla bekliyoruz.

Canım insallah bir an önce bebişine kavuşursun, bende Tunç bey sayesinde ikinci kez normal doğum yaptım birçok arkadaşımı doktorları ilk doğumu normal yapmalarına rağmen son anda sezayene çevirdiler, bu nedenle içimde hep bir korku vardı ama doktorum beni çok rahatlattı, o nedenle normal doğum yapmak isteyenlere mutlaka Tunç beyi öneririm.
sevgiler.

izmir kent hastanesinde doğum yapan arkadaşlar ben doktoru dışardan getirmeyi düşünüyorum ama hastanenin doğum ekibi hakkında ne izlenimleriniz oldu paylaşırmısınız?hihoyyyt

Ben nisan da doğum yaptım. Benim de doktorum dışardan geldi. Her şey mükemmeldi. 2 gece yattım tüm personelden memnun ayrıldım

X