Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce kızıl olur mu bu saça.? (Resimli)

inspectorgadget

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
235
2
Bu saçı açık kızıl yapsam sizce alttan sarılar çıkar mı, kuaför çıkabilir 2 hafta sonra tekrar boyarız dedi ama saçımın o kadar işlem görmesini istemiyorum çünkü hiç boya olmadı saçımda

Kendi saçım: $Adsız.jpg

tam istediğim renkte 1 foto bulamadım ama karamelin kızıla bakan tonundan bahsediyorum

şuna benzer bir renk istiyorum :
TyraBankSacModeli.jpg

Son düzenleme:
ben de öyle düşünüyorum ama istediğim renk tutmazsa alttan zamanla boya akınca sarı sarı çıkar da turuncu olursa diye düşünüyorum

işte aynı sorun ve düşünce bende de var bende bitkisel boya ile kızıl yada sarı istiyorum diplerden nasıl çıkar kötümü olur valla oda benim sorularımdan bir tanesi...

bencede kendi saç rengin çok güsel bu resimdeki rengi ben yaptırdım kuaförde açma işlemi kesinlikle yapılıyor fakat ben kullanamadım sürekli bakım istiyo fön ve makyaj
birde benim saçımda senin şuanki saç rengine yakındı güneşten çok açılmıştı bende kolestonun kızıl bakırını aldım çok hoş olduu

bencede kendi saç rengin çok güsel bu resimdeki rengi ben yaptırdım kuaförde açma işlemi kesinlikle yapılıyor fakat ben kullanamadım sürekli bakım istiyo fön ve makyaj
birde benim saçımda senin şuanki saç rengine yakındı güneşten çok açılmıştı bende kolestonun kızıl bakırını aldım çok hoş olduu

Zeynep neslihan senin şu doğal halini elde edebilmek için millet uğraşıyor,ne kadar güzel saç rengin var ,bozma bence

evet doğru söylüyorsunuz ama yıllardır aynı renkten sıkıldım, kesin karar vermedim henüz gerçi nasıl durur merak ediyorum

kızıl çok riskli bi renktir cnm bn yeni kurtuldum yapişti mi bırakmaz seni sen onu bırakmak istesende(= ve sıkılıcaksın bi süre sonra...eski saçlarına kavuşmak için bir çok aşamadan geçicek saçların kii sadece kızılda değil saç boyandıkdan sonra bidaha asla eskisi gibi olmaz ne eskisi gibi güzel şekil alır ne eskisi gibi güzel uzar ne eskisi gibi yumuşak olur v.s. v.s. hiç iyiki boyamışım saçımı diyen görmedim ben bi heves boyuyoruz sonra pişman oluyoruz kızılı kaptcam ne boyıycam sarıya geçicem nasıl akıtcam uğraşıp duruyoruz ve bikere bulaştımı boya işine en az ayda bir aynı rengede olsa boyaman gerekcek bunların hepsini düşün öle karar ver kolay gelsin (=

bence de kızıl yakışır sana saçında hemen tutar rengi kend,n boyasan bile ama kuaföre git bencede,tabii akar iki de bir boyaman gerekir,sıkılırsan kızılı saçtan atmak ömür törpüsü resmen,bence sarı falan yap daha güzel olur daha rahat olur,kızılla çok uğraşırsın ama uğraşırım diosan yaptır tabi yakışır..

bende kızıla boyatıyorum biraz ugrastırıcı dip boyan geldımı boyatmak zorundasın cok belli oluyor ve kötü duruyor sarı gibi değil birde boyatırsan kesınlıkle 1 ay acık renklı havlu kullanma saclarıını yıkadıktan sonra havluyu boyuyor koyu renklı havlu kullanmanı tavsiye ederim.kullanımı zor ama güzel duruyor kızıl renk.

X