Saç Kesim Şekilleri Sacimi ince corapla sardik bakin bakalim nasil olmus?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
evet canim aynen oyle yapdik.. yerimseniben

yanlız yengenin becerisi kadar seninde saçların saçmış hani... cok güzel görünüyo... bende denicem okula dönünce... cok saol paylaşımın için...opuyorumnanaktan hatta yengecim sanada kocaman bi tesekkür opuyorumnanaktan

bişey daha sorabilirmiyim benneyaptımki

peki sacı ince bi tutam mı aldınız yoksa kalın kalın sarıp sonra mı ince buklelere ayırdınız a.s.

Ben maşa yapmadığım zamanlar gazeteyle sarıyordum :)
Yani sonuçta aynı şey:)

yanlız yengenin becerisi kadar seninde saçların saçmış hani... cok güzel görünüyo... bende denicem okula dönünce... cok saol paylaşımın için...opuyorumnanaktan hatta yengecim sanada kocaman bi tesekkür opuyorumnanaktan

sagol cnm bnm begenmene sevindik.. zemuszemus
Ben maşa yapmadığım zamanlar gazeteyle sarıyordum :)
Yani sonuçta aynı şey:)

hmm tabiki cnm oyledir gazeteyle yapinca nasil yapionuz yada eliniz acimiormu.. :1ninca:
ben resim göremiyorum
cnm sayfayi yenile belki sonra gozukur.. :S

bence resimli anlatmalısın fisfisfis

canim bidaha sefere soz resimli anlatcam.. opuyorumnanaktan

çok güzel olmuşşopuyorumnanaktan ama benim inatçı keçiler bu yöntemle de tutmaz eminim kaydirigubbakcemile3

canim ben anlatayim sirine66 nin sacini ben yaptim
evet ince corabi iki parmak araliklarda kestim
arsinida kesiyoruz ip gibi oluyo yani
onuda sacin en ucundan tutup yaptigimiz corabla sariyoruz
bu kadar umarim anlatabilmisimdir cok basit

teşekkür ederim canım,ben pek anlamam bu işlerden o yüzden sordum.bi bigudiyle sararım o kadar.
enkısa zamanda sarcam.fotosunu da koyarım yapabilirsem tabii...:)

harika olmuş wallaaaa
becerikli hatun seniiii
kimin yengesiii zemuszemus
gelince bende ısteremmmm

bende yapıyordum bu sekıl cok eskıden 17 yaslarında hatta bı gun nısana gıttık kuafore gıttım sandılar kızlar ınce coırabı ıkı parmak kalınlıgında kesıyorsunuz bır elınızın uzunlugundan bıraz daha uzun olcak sekılde saclarınızı tek tek sarıyorsunuz saclarınız bıraz nemlı olsun coraba sarıyorsunuz en son baglıyorsunuz hepsını bı yone dogru coraba sarın ıncelıgı sıze kalmıs ama bırını sıze yardım etmesı gerekıyor

X