bunlardan hangisini tavsiye edersiniz?(lütfen bakın)

SummerMiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
700
2
merhabalar öncelikle ağır olan kokuları sevmiyorum genellikle fresh olan kokular kullanıyorum turunçgil ve şekerimsi kokularda hoşuma gidiyor.Bir kaç tane parfüm beğendim sizlerinde kullandıysanız yorumlarınızı bekliyorum... :eek:

moschino ı love love(önceden ufak bir boyutunu almıştım bir yıl kadar önce seviyorum ama kararsızım)
2094.jpg

moschino cheap and chic (bunun kokusunu bilmiyorum arkadaşım kullanıyordu önceden hayal meyal hatırlıyorum)
nd.727.jpg

tommy hilfiger dreaming (bunu ise boynerde koklamıştım güzel bir kokuydu)
t_25002.jpg

lolita lempicka lolita l (bu koku hakkında hiç bir fikrim yok ama merak ediyorum)
t_24484.jpg

Dkny be delicious (bu kokuyuda bilmiyorum)
156027_fpx.tif

miss dior cherie (Bu kokuyuda hiç bilmiyorum)
dior-miss-dior-cherie-100ml-dama.jpg

yaşım 20 bu arada ağır kokuların bana gitmeyeceğini düşünüyorum...

lolita lempicka lolita l (bu koku hakkında hiç bir fikrim yok ama merak ediyorum)
t_24484.jpg

bu kokuyu kullanmıştım ben bunu önerebilirim çok tatlı bi kokudur
ama diğerlerini bilmiyorum..

çok teşekkür ederim benimde aslında en çok merak ettiğim bu gidip denemeyi düşünüyorum ondan sonra alabilirim belki

Her turlu parfune cok merakli oldugumdan hepsini cok iui biliyorum,Moschino'lar hostur,Lolita Kemp..'sekerli,DKNY meyva cicek karisimi ama biraz yogun, Miss Dior Cherie ise hafif bir koku, sanirim kokunu tenini tasiyacagi ve kullanacagin ortama gore secersen iyi olur, yasini dusunerek opuyorumnanaktanDKNY veya Dior derim.

lolita güzeldir vanilya şeker kokusu,
miss dior ve tomy tam çiçek.
ben lolita onerırım kaydirigubbakcemile5

en iyisi gidip tenime sıkıp 1 gün bekleyerek hangisi kalıcıysa ve içime sinerse onu almak olucak fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkürler :)

tabiki lolita :)) burberrym bitsin bende lolita alıcam :) tam bir kış kokusu. şeker şeker kokarım artık.

lolita eğer fresh kokuları seviyorsan senin tarzın değil bence,moschino i love love ve dkny be delicious sana uyar gibime geldi

be delicious çok soğuk bi koku geliyo bana...sıcak bi koku istersen miss dior cherrie ve lolita...şekerli hafif istiyosan moschino I love love...

dkny be delicious yani yeşil elma seklindeki parfüm cok güzel
yesil elma agırlıklı bi koku hem hafif hem dikkat cekici harika diyebilirim..

miss dior cherie, bu kokuyu şiddetle tavsiye ediyorum, ben kullanıyorum ve hastasıyım diyebilirim, gittigidiyordan almıştım 55 TL,ye ve orjinal çıktı

X