Komedi Filmleri ve Yorumları

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Komedi filmlerine özel başlık yoktu ben açayım dedim, komedi çok severim, izlediğimiz komedi filmlerini buradan paylaşıp yorumlayalım.
Dün akşam Hangover diye bi komedi izledim, yer yer iğrençliklerin dışında fena değildi, güzeldi

the-hangover.jpg

film de dikkatimi çeken diğer nokta, filmde figüran olarak Katerina Moutsatsos da oynuyordu, çiftlerin evlendiği bi mekanı vardı bi adamla beraber, yunanlı bir çifti oynamışlar

3375.jpg

ve adam Katerina Moutsatsos a baklavalarıda unutma diyordu, bizim baklavaya sahip çıkmış olmalarıda dikkatimden kaçmadı bir türk olarakkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
:) ben bunu ızledım. Fılmın sonundakı resımler benı kopardı. Ben Çok komedı ızlerım ama Şımdı hatırlayamadım ya cadıarzu aŞkzede vardı ben ona Çok gÜlmÜŞtÜm

click.jpg

ben çok beyendim, hem güldürüp hem ders verenlerden, imdb puanını düşük buldum daha iyiydi. Tavsiye ederima.s

Son düzenleme:
aa birde kaza kurşunu vardı chess canım bunu mutlaka izlemelisinnn

14tqwh.jpg

ben bayılmıştım bu filme ya, kişisel gelişim gurularına atılan taşlara özellikle güldümkaydirigubbakcemile3

senle aynı kafadyız galiba ben bu filmide izlemiştim evet buda komik bir gece müzede, clicks bak bunuda mutlaka izlemelisin ya sanırım izlemediğim komedi kalmadı o yüzden film bulamıyorum kendime göre :KK43:

Blades of Glory / Zafer Patenleri ve Step Brothers/ Üvey Kardeşler

Will Ferrel harika ya adamın suratını qörünce bile qülüyorum.. bu iki filminde yerlere yattığım gülmekten ki normalde yabancı filmlere çok qülmem.. :)))

ver7bm9.jpg
step-brothers-poster.jpg

Son düzenleme:
DERin83, prensesin.uykusuyum yorumlarınıza ve tavsiyelerinize teşekkür ederim kızlara.s.

ne demek canım..
I am Sam / benim adım Sam ' de çok komikti tabii aynı zamanda hüzünlü..

IAmSam.jpg

Sean Penn oynuyor ztn canım izlemediysen mutlaka izle :) ( arkadaş muhabbetleri qerçekten çok komikti :) )

17 Yeniden - 17 Again

17_yeniden.jpg

Marley ve ben - Marley & Me:

marley_and_me_ver2-edit.jpg

Gelinlerin Savasi - Bride wars:

300327.jpg

Bir Alışverişkoliğin İtirafları - Confessions of a Shopaholic

poster2e705ea62e58a26cby.jpg

biglebowski.jpg

burdan bi arkadaş tavsiye etmişti, neden bu kadar fanı olduğunu anlamasamda güzeldikaydirigubbakcemile3

ama özellikle müzikler çook hoşuma gittia.s

biglebowski.jpg

burdan bi arkadaş tavsiye etmişti, neden bu kadar fanı olduğunu anlamasamda güzeldikaydirigubbakcemile3

Büyük Lebowski süperdir yaa. onu nasıl unuttum ben favori filmlerimden:)) Halı muhabbetine koptum resmen .. çok qüzel bir film :))

Hangover a gşidemedim ama çok güzelmiş, ben daha çok romantik-komedi tarzoını seviyorum.
Bir Alışverişkoliğin ıtirafları, bunu da çok merak ediyorumm:):):) kitabını okluyorum şimdilik

biglebowski.jpg

güzel bir topic olmuş. big lebowski yokmu derken buldum. benim en komik favori filmimdir.adını duyunca bile gülesim geliyo. yılda beş on kere koyar koyar seyrederiz.

woody allen ise en güldüğüm yönetmen...çok ayrı yeri var bende...
a midsummer night's s.x comedy si vardırki aman aman...:)))

bide yakın zamanda seyrettiğim çok komik bir film var adı sanırım parisde iki gün dü. çokkk komik bi oğlan vardı. diyaloglar süperdi.
afiş eklemeyi gene unuttum:KK43:((