Bebeim 7 haftalk ama hala kalp at yok

nuranC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
44
36
45
çok üzgünüm bugün doktora gittim.bebeğimin kalp atışı yine yok.haftaya gel dedi ama umudum yok denecek kadar az:1no2:.ağlamaktan gözlerim şişti.ve kendimi bir türlü durduramıyorum.biliyorum allahtan ümit keslmez ama elimde değil iyi olamıyorum.yine kaygı dolu bir hafta daha beni bekliyor.bari tamam bitti deseler de ben de artık umudetmesem.3 ağustos ta transfer edilmişti. canlansa şimdiye çoktan canlanırdı.ne yapalım kısmette biraz daha çocuk hasreti çekmek varmış.rabbim verdi geri de o aldı bana sabredip beklemekten başka yapacak birşey kalmadı.

Son düzenleme:
canım biraz daha sabret doktorun bir bildigi var ki bir hafta daha süre veriyor umutsuz olsa doktor söylerdi demekki hala güzel haberi alabilirsin .üzülme toparla içindeki canlıya zarar verebilirsin

sağol ama bana pek umutlu konuşmadı gibi geldi.tabi şuan psikolojim düzgün olmadıgından böyle düşünüyorum belki.

benimde bebegimin kalbi 7 haftalikken durmustu
bi iki hafta bekledik ama bisey degismedi malesef
umarim sende aynisi olmaz canim

nurcancım bu kaçıncı denemen .doktorlar baştan fazla umutlandırmazlar ki hasta şartlanmasın.ben yinede diyorum ki umudunu sakın kaybetme.herkesin sonucu aynı olacak diye bir şey yok.kötü olsaydı sana olacak ihtimalleri açık açık söylerdi.başka şeylerle meşgul olmaya çalış.

arkadaşım beklemenin ne kadar kötü olduğunu bilirim....hele umutsuz beklemek....bu daha kötü.......ama can bedenden çıkmadıkca umut kesilmezmiş.....herşey inş olumlu bir hal alır.....allah ol dedikten sonra olur......sitres yapma dicem ama ne yazıkki pek mümkün olmadığınıda biliyorum....ama yinede kesin sonuç almadan kendini yıpratma .....herşeyin hayırlısı arkadaşım...dediğin gibi herşey allahtan...

çok üzgünüm bugün doktora gittim.bebeğimin kalp atışı yine yok.haftaya gel dedi ama umudum yok denecek kadar az:1no2:.ağlamaktan gözlerim şişti.ve kendimi bir türlü durduramıyorum.biliyorum allahtan ümit keslmez ama elimde değil iyi olamıyorum.yine kaygı dolu bir hafta daha beni bekliyor.bari tamam bitti deseler de ben de artık umudetmesem.3 ağustos ta transfer edilmişti. canlansa şimdiye çoktan canlanırdı.ne yapalım kısmette biraz daha çocuk hasreti çekmek varmış.rabbim verdi geri de o aldı bana sabredip beklemekten başka yapacak birşey kalmadı.

Bir şey sormak istiyorum 3 Ağustosta transfer edildi ise nasıl 7 haftalık oluyor. Doktorlar hesaplarken transfer tarihini değil adetin birinci gününü başlangıç kabul etmiyorlar mı?

Canım benımde 1 denememdı ama malesef 7 haftalık duyulmadı ve kÜrtaj olmak zorunda kaldım.Şımdı 1 sene oldu ama cesaretım yok denemeye ÇoÇuk gÖrmeye dayanamıyorum ınŞallah 2010 denemeyı dÜŞÜnÜyorum hayırlısıyla

hayırlısı olsun canım, eğer yine kalp atışı alınmazsa da çok üzme kendini.demekki sağlıklı bir bebek değilmiş der, biraz daha toparlandığında tekrar denersin.benimde başıma geldi, 8 haftalık bebeğimin kalp atışı durdu. kürtaj oldum.ama bak şimdi tekrar hamileyim. kendini bırakma, herşeyde bir hayır vardır.

bende 8+5 haftalık hamıleydım bebegımın kalbı pıt pıt atıyordu 3 gun sonra kalbı durdu hayırlısı olsun canım hakkında

Bir şey sormak istiyorum 3 Ağustosta transfer edildi ise nasıl 7 haftalık oluyor. Doktorlar hesaplarken transfer tarihini değil adetin birinci gününü başlangıç kabul etmiyorlar mı?[/QUO

inan bende anlamadım her biri başka birşey söylüyor.bu 4. doktorum bu da transferden sonrasını sayıyor.sanırım bebeğin gelişimiyle de alakalı bir durum.bakalım hayırlısı olsun.ilk gün çok üzülmüştüm ama şimdi daha iyiyim.sonuçta elimizden gelecek hiçbirşey yok.rabbim neylerse güzel eyler.bazen hoşumuza gitmesede altında bir hayır yatardiye düşünüp daha da rahatlıyorum.sonuçta O dilemezse hiçbir şey olmuyor.umudum arttı artık bekleyişim umutsuz değil.dua ediyorum yapacak başka birşeyim de yok zaten.

Tabi canım her şey Allahtan böyle düşünmek lazım her işte bir hayır vardır, doktorum bana stresten uzak durup bol bol dinlenmemi tavsiye etti. Tüp bebeklerin gelişimim diğer bebeklere göre geç kalabiliyormuş, ama biz sanırım çok acele ediyoruz

nuranc çok merak ettim son durum ne oldu ?
bende şu an beklemekteyim 7 haftalık hamileyim kalp atımını duyamadı dr.cumartesiye kadar başlamazsa kürtaj dedi :KK43:

arkadaşlar tüp bebek denedik 2tane koydurduk 2side tuttu.28,01,2010da koydurduk biri digerinden 1hafta küçük 05,03,2010da gittik büyük olan 6w 6d di kalp atışlarını dinledik küçük olan 5w 5d onda kalp atışı yoktu.doktor 10gün sonra çagırdı.büyük olan 7 w 5d kalp atışları durmuş yanı ölmüştü .digeri6w 3 d kese 12,0 mm ama kalp atışları yok doktor 4 5gün sonra gel dedi kalp atışarı varsa digeri kendiliginden kaybolucak.eger yoksa 2sini birden alicaz dedi.çok üzgünüm çok az ihtimal verdi.arkadaşlar yardım edin böyle bişey yasayan var mı varsa lütfen yardımcı olsun yaşar mı acaba kızlar kalp atışlaını duyarmıyım

X