Doğuma Hazırlık pijama ve gecelik ??

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

filiz_onur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
507
5
40
istanbul anadolu yakasındaki hamişler pijama ve geceliklerinizi nerden aldınız. Malum bu aylar epey ağırlaşıyoruz çok uzun arayıp ayakta kalabilcek halim olmuyo. bi kaç yere baktım ama aradığım gibi bişi bulamadım. siz nerelerde buldunuz??

istanbul anadolu yakasındaki hamişler pijama ve geceliklerinizi nerden aldınız. Malum bu aylar epey ağırlaşıyoruz çok uzun arayıp ayakta kalabilcek halim olmuyo. bi kaç yere baktım ama aradığım gibi bişi bulamadım. siz nerelerde buldunuz??

ben avrupa yakasından aldım ama kadıköyde erdem var orda da güzel pijama gecelik var

evlendirme dairesine inilen yol varya caddanein adını bilmediğim için bildiğim bi yerden tarif ediyim.gelinlikciler falan var o yolun üstünde.

ben samsundan aldım canım..
gecelik zaten hiç giymedim.iki takım pijama aldım biri spor hastanede ikinci gün onu giydim kırmızı griydi kırmızı taçla..
evde de pembe 3lü takım giydim..
daginindi benimkiler.

kızlar sizce gecelik gereklı mı? iki üç tane pifama takımı götürsek hastaneye olmaz mı?

gecelik normal doğumda iyi oluyormuş pijama sezaryende.
normal doğumda gecelikten kontrol etmeleri daha kolay oluyormuş açılmayı, dikişleri filan. pijama götürsen de altını giydirmiyorlar sanırım
pijama da sezaryende dikişlerin kontrolünde kolaylık sağlıyormuş
doğum şekliniz belliyse ona göre davranın bence
ben bi tane gecelik alıcam ama önü düğmeli içime sinen bi şey göremedim daha alamadım ama 22 pijamam var
doğum şeklim de belli değil henüz bi aksilik yok ama belli de olmuyor bu işler.

dün gittim kadıköye buldum nihayet bişiler kızlar. bahariyedeki doremide bi çok seçenek var. isteyip bulamayanlara duyurulur :))

X