Saç Şekillendiriciler WİGO saç maşası kullanan veya duyanlar...

umutveumut

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
135
5
kızlar bende saç maşası almayı istiyorum. babyliss düşünüyordum ama şimdi forumları inceleyince biraz wigo diye bi marka buldum. kuaförlerin kullandığı bi ürünmüş. kuaför malzemeleri satan yerlerde bulunuyormuş. bilen, duyan, kullanan veya kuaför olupta bu ürünü tavsiye edebilecek biri varmı???

vigoyu ben maşa olarak duymadım canm CADIARZU

evdeki kurutma makinelerimizin büyük bi başlıı var ya o degil mi ki :1ninca:

79386988.png

bunu mu diyosun cnm

hayır canım bu değil wigo saç maşası diye google dan aratınca çıkıyor ben tekrar bulabilirsem ekliyim resmini.

tabi bu ucu ince olan sanırım ben 25 mm lik olanından istiyorum iri dalga yapması için.bu ürün kuaför malzemeleri satan yerlerde bulunuyormuş. kuaförler kullanıyormuş acaba çabuk yapıyormudur ? benim philips var yıllar önce almıştım. ama saçımı sarınca dalga olsun diye uzun süre beklemek gerekiyor ısı ayarı yok benimkinin. ben çabuk yapsın istiyorum

hmm anladm.benmki 19cmlik...saçlarn uzunsa 25mm lik alma derim...zaten salcak kendini bukleler,açılır hemen...

benim asıl istediğim çabuk yapması bu kızın kullandığı hangi maşa diye bi başlık var orada bi video var izlersen göreceksin kızın saçı 2-3 saniyede bukle oluyor çok güzel yanii

wigo yu bende araştırıyorum 10-13 ve 25 mm ini satan çeşitli siteler var 40 sn de ısındıgını yazmışlar özelliklerinde ısı derecesi de oldukça yuksek standartlara göre 210 derece diyor almak aklımda var ama mm e karar veremiyorum bide kuaför pazarı denen site güvenli mi acaba

Ben duydum bu youtube da falan saç yapma videoları var ya orda kullanıyorlarda onlar genelde usta oluyorlar böle işlerde iyidir diyorum ben ama bilmiyorum

wigo yu bende araştırıyorum 10-13 ve 25 mm ini satan çeşitli siteler var 40 sn de ısındıgını yazmışlar özelliklerinde ısı derecesi de oldukça yuksek standartlara göre 210 derece diyor almak aklımda var ama mm e karar veremiyorum bide kuaför pazarı denen site güvenli mi acaba

her site güvenilir olmayabiliyor eğer internetten almayı düşünürsen dikkatli ol ya da kredi kartı kullanma havaleyle alabilirsin

Ben aya bir inceledim piyasadakiler arasında en yüksek ısıya sahip alacağım sanırım ama ben ince istiyorum 10mm yani.. ama karar da veremedim öf

ince olanı sarması çok zor olur. birde sanırım o kadar ince olunca bonus saç olur. tabi o şekilde seviyorsan karar senin yine de. ama saçı ince ince sarmak gerekir bu da baya uğraştırır. o inceliği bigodilerle de sağlayabilirsin bence. kararını verip alırsan bizi de bilgilendir ozgish.

ya aslında bende 19 cm falan olanlarından var hatta bi de 25 cm yani onla sarıyorum hemen bozuluyo babyliss in . İnce seviyorum ben perma gibi falan bir etki yaratmak hoşuma gider bi de diğer kalınlıkta olanlar olduğu için gidip aynısını almak istemiyorum wigonun ısısı baya yuksek onun için iyi olacağını düşünüyorum hem saçta çok tutmazsam sanırım o kadar da bonus gibi olmaz ya da saçın dip kısma yakın yerlerini sarmam

doğru haklısın elinde varsa aynısından almak olmaz. benimde var 19 luk sanırım braun eski modellerden ısısı düşük 1 saatte falan yapıyorum içim bayılıyor yaparken.oyüzden sevmiyom. bide ben bihterin gibi iri dalga olsun istiyom.aslında wigoyu satıldığı yerde gidip görme şansımız olsa deneme de yaparız. o zaman karar vermek daha kolay olur

bir sitede gözüme çarpmıştı sanırım kargoda.com diye geçiyor burada bayağı ürün var scholl marka manikür seti sipariş vermiştim oradan hatırlıyorum

X