Dudak Makyajı Golden rose rujlar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

babykuzum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
444
0
:1hug:arkadaşlar golden rose rujlar harika ben 57 numara ve67 sini kullanıorum siz hangileri kullanıosunuz.

a88b0rvqkue6k05u02fb.jpg

Ben henüz alıp denemedim.fakat buradan çok hoş tonlarda rujlar keşfettim...
Kullanan arkadaşlar numara yazarsa çok iyi olur...

canım ben 57 numarayı kullanıorum beyaz tenliyim okdr güzel oluoki gerçi esmersen daha güzel olur beyaz tende baya iddialı oluo

Ben henüz alıp denemedim.fakat buradan çok hoş tonlarda rujlar keşfettim...
Kullanan arkadaşlar numara yazarsa çok iyi olur...

Ben perfect shine serisinden 203 numarayı kullanıyorum. 231, 232 ve 209 da çok güzel renkler. Almayı düşünüyorum.

203 ü almadan önce 57 yi denedim. Fakat çok iddalı geldi bana ya bir de esmerim bilmiyorumkismile Ne olur olmaz diye 203 ü aldım ama belki 57 yi de alırım ileride.

hw3t580k434zf19vy6e.jpg
w0yoek8rlvbohoo16iu2.png

Topiklerde 56 ve 57 numarayı buldum.Beyaz tenliyim fakat 57 iddalı görünüyo...

Sürünce nasıl olur bilemem tabii...hoşta durabilir...

Son düzenleme:
babykuzum adlı bayan, 57 numarayı sürdüğünüz zaman fotoğraf çekip buraya koysanız da bize bir görsek :eek:

sxs461wpz33ju1z5wek.jpg

1dyrd6pz0onj6lcsjo0.jpg

Bunlarda varmış...çok uzun süredir avon kullanıyorum...Golden Rose bilmiyorum.

Golden rose dudakları kurutmuyor değilmi?

Golden Rose Ultra diamonds 01 (şiddetle tavsiye ederim)
Golden Rose 83
Golden Rose Perfect shine 216

golden rose daha önce kullanmamıştım ama geçen hafta capitolün girişindeki golden shop u nasıl olup ta daha önce keşfetmediğime şaşırdım, çok fazla renk seçeneği vardı ve fiyatları da uygundu, ben uçuk pembe 60 numara ve şeftali tonlarındaki 90 numarayı aldım, ama gidip başka rujlar da alıcam, ben çok ruj alırım ama genelde yarısı fos çıkar, kendime yakıştıramam ve öylece kalır ama bu sefer öyle olmadı. yalnız bir nemlendirici dudak stiğiyle beraber kullanmanızı tavsiye ediyorum çok nemlendirmiyor dudakları

golden rose lar nemlendirmiyor, ben pek beğenmiyorum golden rose ları, fiyatı uygun diye 2 tane almıştım, öyle duruyo makyaj çamtamda.

golden rose un bir parlatıcısını kullanmıştım... çok da memnundum... numara hatırlamıyorum
turuncu-kırmızı arasıydı...

56 57 süper görünüyo. bende claires ten almıştım aynı bu renklerde. birazcık çingene gibi oluosunuz ama esmersenız süper duruo :)

56 57 süper görünüyo. bende claires ten almıştım aynı bu renklerde. birazcık çingene gibi oluosunuz ama esmersenız süper duruo :)

Esmersek süper öyle mi? kaydirigubbakcemile3 Ben de esmerim diye çekinipte almamıştım 57 yi kaydirigubbakcemile2

Esmersek süper öyle mi? kaydirigubbakcemile3 Ben de esmerim diye çekinipte almamıştım 57 yi kaydirigubbakcemile2

valla ben acaip severek sürüorum bayanssulusmile bu renk ruj , hafif allık göze de sadece eyeliner , rimel . bu kadar iddialı ruj sürünce diğer taraflar sade olursa hiç de sırıtmaz. gerçi nişalım hiç hoşlanmıo çok dikkat cekıo dıye ama güzel oluyosa sürerim valla :teytey:

X