Davranış Bozuklukları Ankstiyete bozukluğu ayrılık kaygı bozukluğu hk bilgisi olan

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
Kızımın okulda yasadıgı problemlerden sonra dr ayrılık kaygı bozuklugu teshısı koydu cıpralex damla basladık henuz 5.bucuk yasında cok sıkıntı yasıyorum bunu yasayan cevresınde yasayan varmı bılgı alısverısı benım ıcın cok onemlı kızlar

aman allahım 5.5 yaşında ankstiyete şaşırdım.annem de olmuştu ama 62 yaşındaydı.bir tek doktor mu koydu teşhisi.genelde çocuklarda görülür.

Evet 1 tanesıne zor goturduk pedegog yok memlekette zaten dr dr gezecek maddı durumumuzda yok guvenmekten baska caremde yok teshısı koymakta zorlandıgınıda sanmıyorum tuvalete bıle arkamdan gelen babasıyla bıle markete gıtmeyen anne annesıyle bıryere gıderken (kı anneannesıne baglıdır )kusan bır cocuk okulda ne yasayacagımı bılıyodum ve yasaddım yalvaran gozunden korku fıskıran krızlere gıren bır cocuk cok detaylı dusunen duygusal kaygılı her halınden bellı goturdugum dr adana cukurava unıversıtesınde yr doÇ dr tedavıden korkmayın tedavı olmassa korkun dedı ılac konusunda

acil şifalar diliyorum.
şaşırdım ve üzüldüm..
inşallah en kısa zamanda tedavi cevap verir.
Allah yardımcın olsun..

X