kese yok

reyan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
14
0
merhaba arkadaşlar bir kaç gündür çok endişeliyim dr gebelik kesesini göremedi bhcg değerime dün baktı 5770 dünde ultrasonda görünmedi dış gebelik diyor neyapacağımı şaşırdım senağlama

geçmiş olsun canım...inşallah ilerde sağlıklı gebelikler yaşayıp sağlıklı çocukların olur.

slm canım üzülme Allah hayırlı evletlar nasip eder inş.bunda da vardır bir hayır canını sıkma kardeşim Allah sana sağlık versin önce bebeği dünyaya sen getireceksin:teselli:

merhaba arkadaşlar bir kaç gündür çok endişeliyim dr gebelik kesesini göremedi bhcg değerime dün baktı 5770 dünde ultrasonda görünmedi dış gebelik diyor neyapacağımı şaşırdım senağlama

kac haftalıkkı suanda..
doktor ultrasonla asağıdan baktımı?yukardan sa gozukmeyebilir...
endişelenme bence biraz daha bekle...
hakkında hayırlısı olsun...

Cnm eger 5000lerdeyse deger malesef coktan gÖzÜkmesı lazımdı ÜzÜlerek sÖylÜyorum kı bnmde oleydı kese gÖzÜkmedı bnden tavsıye hemen aratır ve ıgnesını vurul bn gec kaldım ve patladı o yÜzden tek tÜpÜmÜde kaybettm onu gec ÖlÜmden dÖndÜm daha erken farketseydım ıgneyle gıdecektı ve tÜpÜm bnde kalacaktı :KK43:

sağolun arkadaşlar bilgileriniz için dr alttan baktı 21 ağustos son adet günümdü ilk gebeliğimde dış gebelikti

bu arada rahatsızlıklarım yok ilk dış gebeliğim sancı ve kanama olmuştu bunda bir belirti yok sizce ne olabilir

canım ya çok üzüldüm sıkma canını desemde olmaz biliyorum ama inşallah bi dahaki gebeliğin sağlıklı bir gebelik olur senağlama

canım geçmiş olsun olabiliyor böyle şeyler
umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun

cok buyuk gecmıs olsun umarım bı an once ıyı haberlerını alırız...

sağolun çok iyisiniz bugün saat 4 de prof.dr.'a gittim oda baktı ultrasonda oda keseyi göremedi tekrar ilaç alıp düşürmektense laparoskopi yaptır daha iyi hem tüplerin durumu görünür dedi ilaç almak çare olmamış ilkinde demek aynı devam etmekte sorun dedi bir sene sonra tekrar aynı şeyleri yaşarsan dedi sizce neyapayım?

sağolun çok iyisiniz bugün saat 4 de prof.dr.'a gittim oda baktı ultrasonda oda keseyi göremedi tekrar ilaç alıp düşürmektense laparoskopi yaptır daha iyi hem tüplerin durumu görünür dedi ilaç almak çare olmamış ilkinde demek aynı devam etmekte sorun dedi bir sene sonra tekrar aynı şeyleri yaşarsan dedi sizce neyapayım?

canım sen ilk dış gebelikten sonra rahim filmi çektirmemişmiydin.bende dış gebelik geçirdim doktor hemen rahim filmi istedi.doktorun dediğide mantıklı aslında yani laproskopi yapılması.

canım çok geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın işallah benimde son adet tarihim 15 ağustos bu gün 9 gün geçti adet tarihimden beta 538 çıktı bana düşük geldi ben de çok umutlu değilim

ilk dış gebeliğim sol tüpümdeydi hsg yaptırdım sol açık sağ kısmi tıkanık dedi dünkü prof. tekrar sol tüpünde 1,8 cm çapında görünüyor dedi laparoskopi dahamı iyi diyorsunuz

ilk dış gebeliğim sol tüpümdeydi hsg yaptırdım sol açık sağ kısmi tıkanık dedi dünkü prof. tekrar sol tüpünde 1,8 cm çapında görünüyor dedi laparoskopi dahamı iyi diyorsunuz

çok ilginç ya kısmi tıkanık olan tüpünde değil açık olandamı oluyo dış gebelik.bi anlasam zaten şu dış gebeliğin neden olduğunu.ben olsam laproskopi düşünürdüm sanırım.aynı şeyleri birdaha yaşamaman adına.

dıs gebelikten kac ay sonra hamile kaldın peki bnde dıs gebelik yasadım ama bnmki gec farkedildigi için patladı ame oldum tek tüpüm alındı 3 ay oldu gecen hafta flim cektirdn düger tüpüm acık cok sükğr ama yinede korkuyorum bde bisey ormak istiyorum hsg den sonra korundunmu

X