Toz almanın püf noktası var mıdır?

Mikrofiber bezin kalitesine dayanan bir durum, bende de var ama kalıntı bırakıyor

beyaz sabunla iyice bir yıka derim, ama ılık suyla. iyi bir kir akıyor ve bezde toplanan tozlarda kalmıyor. evde tozu aldıkçada lavaboda bezi alınan tozların akması için yıkıyorum. yalnış anlaşılmasın her defasında sabunlamıyorum. sildiğim yerlerde izler kalmaya başlayınca sabunluyorum.ben böyle kullanıyorum iz yapmıyor canım.

Son düzenleme:
canım mikrofiber bez en mantıklısı ben böle idare ediyorum
:1closedeyes:

evt arkadaşım sana katılıyorum mıkro fıber bezler cok ıyı ve kullanuşlı 1 ay önce scoht brıten mopunu aldım mıkrofıberlı bezıyle beraber parklerıde onla sılıyorum muthiş kolaylık ve rahatlık tozlanmayıda gecıktırıyor ve mopla zamandan da tasarruf etmiş oluyorsunuz tavsıye ederım .yabancı marka moplar var arkadaşlar onlarda aynı işi yapıyor yalnız fıyatları cok yuksek ben scoht brıten aldım aynı işi oda yapıyor ve fıyatıda ıyı kaydirigubbakcemile5

Bu Loc un methini çok duydum hala da duyuyorum bende almıştım ama bir türlü beceremedim kullanmayı sulandırma miktarını hiç ayarlayamamıştım anneme vermiştim o kullanmıyorsa alayım yine ondan vereliniortak

loc harika bide zoom var.oda amwayin ürünü.sulandırmakta zorlanıyorsan amwayin ölçülü kabı var ondan al.zoom benim halıma dökülen şalgam lekesini çıkardı.harika bişey tavsiye ederim.evlendiğimden beri kullanıyorum.daha önce evli arkadaşlardan duymuştum.

kızlar geçmişi okumadım ama başlığı görünce bende söylemek istedim evet loc süperrrrr ama sirkeli suda süper toz alıyo ve camları mobilyaları parlatıyo bide küçük çocugunuz varsa milropları kırıyo deneyin anlarsınız paarlaklık çok hoşunuza gidicek

peki sirke kokusu eve siniyormu...gerçi temiz ve parlak olması öncelikli benim için ama, evime gelenlerinde evimden sirke kokusu yüzünden kaçırmak istemem..... :KK37: bu arada küçük çocuklu biri olarak tavsiyeni tuttum... :KK71:

Ben Loc kullanıyorum bir de Mr. Muscle sil ve parlat var cam sil şişesi gibi sprey sirkeli formül yazıyor üzerinde o da güzel parlatıyor ve tabii microfiber bez kullanıyorum :KK34:

Bende bıktım bu tozdan günde 2 defa alsam yok demez
hergün toz almaktan bıktım ya bütün mobılyalarım sıyah.
yumusatıcı mıkrofiber bez hepsını denedim banamısın demıyor

derdinizin dermanı benim kızlarrrrrrrrrrrrr
en az haftada bir kez toz alıcaksınız emin olun çok işe yarıyo..araba silme mendilleri var arabalar için
arabamızı satmıştık eşimde ne var ne yok eve getirdi mendilde vardı içlerinde..bende mobilyaya sürdüm baktım parlattı komple sildim
ve bir hafta toz gelmedi:KK52:sildiğim yere
artık hep kullanıyorum ama bitti şuan isminide unuttum alınca yazarım..

bıktım tozlardan artık tv de masalarda hergün sanki 1 hafta geçmiş gibi tozlanıyor,mikrofiberi hiç bilmezdim.alıp deneyeceğim sağolun kızlar:KK16::KK16:

Son düzenleme:
Bim'de ki sarı pembe mavi havlu bezlerle toz alırım arap sabunu kullanırım tozlanma gecikiyor hem de mobilya parlıyor.Birde yumuşatıcılı suylada toz alanlar var bikez denedim ama arap sabunu gibi etkili değil:KK19:

Mikrofiber bezin kalitesine dayanan bir durum, bende de var ama kalıntı bırakıyor

5 Liraya da var 50 lireye da var mikrofiber bez. yerlisi yabancısı da var. ben iki çeşit marka kullnadım. biri yerli biri yabancı. Yerli olan kalıntı bırakırken yabancı markanın üzerindne 5 yıl geçti, bez eskidi püsküdü, yine de yerli markadan daha iyi performansı var. Kaliteli ve garantli bir markayı tercih edersen aradaki farkı göreceksin. Bir de beyaz sabundna başka hiçbir kimyasal kullanmaman ve bezleri amacına göre kullanman önemli. cam beziyle toz alırsan, tozbezinden alacağın performansı alamazsın.

loc olayına bende katılıyorum,evdeki tüm temizlikte bi harika,halı silerken bile çok tavsiye ederim lekelerde çok iyi,ben bazen çamaşır içinde kulanıyorum,bir kaç damla makineye ilave ettinmi çok güzel leke çıkarıyor tavsiye ederim .ayrıca anway in mutfak için olan temizleyiciside çok güzel kullanmayanlara denemelerini önerrim...

Merhaba arkadaslar Benim mobilya lar hem siyah hemde lake! Lake kullananlar bilir ne cektigimi..
Gunde 3 kez siliyordum bazan yakin arkadas misafirlerimin yanlarinda da siliyordum.
Bi urun kullaniyorum artik, adi Ersag mobilya temizleyici 1 ayligina tatile cikmistim 15 gun oncesindede toz almistim dondugumde sanki 1 haftalik toz vardi. Inanmazdim gormeseydim AMA amacim kesinlikle reklam degil sadece tecrubemi paylasiyorum isteyen dener istemeyen denemez sonucta marketten de parayla urun aliyorsunuz...

Aynen bu tozlar basa bela :KK70: Bu bilgileride not edicem biyerlere tek tek denicem hepsini.. :)

X