Lazer Epilasyon ''Genital bölge için Lazer / Epilasyon fiyatları''

Arkadaşlar ben de yeni başlıyacağım genital bölgem için onuda ilerde hamilelikte ve doğumda rahat olayım die yaptırmak istiyorum..Yazdığınız fiyatlara bakıyorum çok pahalı..Ben kollarımı bacaklarımı koltuk alt. yaptırdığım yerde yaptırıcam ve fiyatı 40 ytl...Aslında Onuda Estetisyen arkadaş illa yapalım her yerin güzel oldu orayıda yapalım tam olsun diyor :) Lütfen işini bilenlere gidin estetisyen bölümü mezunlarına başvurun özelliklede hastane lazer bölümü olanlara gidin.Kolay gelsinn...

Gidilen yere ve kullandığı makinaya göre değişiyor .Bildiğim Alex'le ortalama ; genital 110-150 genital + bikini 150-200 arası nakit/kredi kartı olarak değişiyor.

Sevgiler.

benim hiç bilgim yok bu konuda ama.. ortalama 150tl olan 1 seans ücreti mi yoksa komple tüylerden kurtulunca ödenecek fiyat mı? (eğer ikincisiyse 1 sn durmıycam:KK70: ) bir de tamamen bitiyor mu kıl tüy olayı gerçekten? çünkü zor durumdayım jiletten dolayı kontrol dışı oldu iyice alt taraf yürürken kaşınıyor jiletten sonra isilik oluşuyor çok fena...akannehir

Arkadaşlar ben de yeni başlıyacağım genital bölgem için onuda ilerde hamilelikte ve doğumda rahat olayım die yaptırmak istiyorum..Yazdığınız fiyatlara bakıyorum çok pahalı..Ben kollarımı bacaklarımı koltuk alt. yaptırdığım yerde yaptırıcam ve fiyatı 40 ytl...Aslında Onuda Estetisyen arkadaş illa yapalım her yerin güzel oldu orayıda yapalım tam olsun diyor :) Lütfen işini bilenlere gidin estetisyen bölümü mezunlarına başvurun özelliklede hastane lazer bölümü olanlara gidin.Kolay gelsinn...

40 ytl mi
valla hemen ıstanbula gelirim
neresiymiş orasıopuyorumnanaktan

Bakırköy de :
genital 120
kolaltı 60
genital + kolaltı 8 seans 750 TL
ND-yag ve Alex çalışılıyor...

ben bir yer buldum , bagdat caddesinde, sahipleri doktormus ve sadece lazer epilasyon konusunda uzmanlarmıs. yorumları filan da okudum güvenilir gibi geldi ama epiderm die bi yer var hic giden var mı aranızda. aletleri sogutuculuymus bilmem acıyı azaltıyor mudur?
fiyatları nakit olursa su sekilde imis
bikini 70
genital 110
bikini+ genital olursa 150
ücretsiz kontrol seansı yapıyorlarmıs

Epiderm bilindik bir yer doğru soğutma sistemli cihazlar acıyı azaltır ama hissedilmez yapmaz birde eğer gideceksen sadece genital bölge için git zaten bikini için de atışlar yapılıyor orada ikisini ayrı ayrı alman gerekmiyor o fiyatlandırmalar sadece bikini bölgesi isteyenler için yapılır ama soran olursa onu da eklerler peşine nasılsa bunu da alır diye :)

mini nerde yaptırıyorsun
kızlar oramız bikini bölgesi degil mi
genital ayrı bikini ayrı mı oluyor
bunun sınırı nedir??
arkaya dogru genıtal on kısım bıkını mı yoksa

mini nerde yaptırıyorsun
kızlar oramız bikini bölgesi degil mi
genital ayrı bikini ayrı mı oluyor
bunun sınırı nedir??
arkaya dogru genıtal on kısım bıkını mı yoksa

İç çamaşırınızın dışında kalan kısın bikini bölgesi iç tarafında kalan kısmı genital bölge die adlandırılır. Genel olarak bikini bölgesinde iç çamaşırı dışında kalan bölgenin yanısıra bikini kenaından 1-2 cm de içeri girilerek çalışılabilir, ama popo içi alınmaz. Ama bu uygulama tamamen merkezlere göre de değişebiliyor.

Doktor hanımın söylediklerinin, iğneli epilasyon uygulamasında da tamamen aynı olduğunu belirtmek isterim arkadaşlar. sağlıklı günler.

Mecidiyeköy'de
Nd Yağ
koltukaltı+genital
bitenekadar 500 küsüre konuştum. iyi mi sizce?

Bende genital bölgeye yaptırıyorum 3. seansı yaptırdım 1 ay önce inanılmaz mutluyum. ıyiki çıktı bu lazer, zaten ağda yaptıramıyordum, acıdan ölüyodum. Herkese tavsiye ederim.

peki teşekkürler o zaman dudaklardaki filan bir de geriye doğru olak kısım yine tüylü kalıcak?
oraya da iğneli yaptırılabilir herhalde
amann ne zor iler valla sanki eziyete geldik bu dünyaya

Ben de ilk önce bikini bölgesine karar vermiştim. Hatta gittim konuştum bitene kadar 300 e anlaştım. ılk seansıma giderken düşündüm kii alt tarafı ne olacak? yine orası için ayrı uğraşacak mıyım?, farklı farklı mı olacak fln fln:bbo: Genital yaptırdım ben de. Bitene kadar 500 e yapacaklar. Şuan 3. senasımsdan 10 gün geçti bile. Ve çok memnunum. Tek şüphem, bu uygulamalar bittikten sonra tüyler tekrar çıkmaya başlar mı?bilmiyorumkismile

X