Lazer Epilasyon ''Genital bölge için Lazer / Epilasyon fiyatları''

bende basliyacam genital ve koltuk alti icin 300 dediler, bacakda istiyorsam toplam 600? pahalimidir aceba? suande yüzümü yaptiriyorum 90'a.

Ben genitali 130 tl'ya yaptırıyorum. 3.seansa gidicem bu ay ve çok azaldı. Aynı yerde 3 sene öncede koltuk altımı 6 seansta bitirdiler. ıstanbul Anadolu yakasında olanlara kesinlikle tavsiye ederim a.s.

mrhb arkadaşlar lazer epilasyon yaptırmaya karar versim cumaya randevu aldım fakat bir konuda kafam cok karıstı..bıkını bolgesı koltuk altı bıyık tum bacak kol bolgesi 500 tl fıyat verdi.onun haricinde başka bir merkezle konustum o merkezde bana ıkı bacak 450 tl fıyat verdi. bu kadar farkedermi sizce? kime guveneceğimi şaşırdım.makınalarının markalarını alıp ınternetten arastırmayı dusunuyorum.acaba bu makınaların emıtasyonu olurmu verdıgımız para bosa gıtmez umarım..

Benim öğrendiğim fiyatlar ; Alexandrite cihaz--- koltuk altı 150,bikini 150,genital 400,yarım bacak 450

Benim öğrendiğim fiyatlar ; Alexandrite cihaz--- koltuk altı 150,bikini 150,genital 400,yarım bacak 450

seninki oldukça pahalıymış,
bizim gittiğimiz yerde koltuk altı 60, genital 120
üstelik cihaz alex'in en iyi modelinden biri.
biraz daha araştır cnım.

seninki oldukça pahalıymış,
bizim gittiğimiz yerde koltuk altı 60, genital 120
üstelik cihaz alex'in en iyi modelinden biri.
biraz daha araştır cnım.

Siz İstanbuldasınız, ne yazıkki antalya da alexi kullanan başka yer bulamadım henüz :KK43: o yüzden de fiyatlar böyle....antalya da olup da alexandrite kullanan merkez adı veren olursa sevinirim :KK66:

Arkadaşlar fiyatlar cihaza göre belirleniyor
en iyi sonuç veren cihaz Alexandrite LPX miş ben araştırdım uygulama yaptırdığım merkezin doktoruda anlattı geri kalanı yalan ve 120 tl den fazla ise asla para vermeyin en iyi model 120tl ye yaptırılıyor mutlaka dikkat edin arkadaşlar paranıza yazık

Son düzenleme:
Arkadaşlar Ankaradaki merkezler sanırım çok pahalı.. Uygun fiyata nerde var öğrenebilirmiyim? Kayseride olabilir. Yeterki fiyatı uygun ve markası alex olsun

BEN YARIM VÜCUT YAPTIRIYORUM AMA GENıTAL BÖLGEYı 70 E YAPIYOLAR alex yapıyolar yarım bacak koltuk altı genital bıyık 1160tl bitene kadar

arkadaşlar ist mecidiyeköy-şişli civarında memnun kaldığınız lazer epilasyon merkezlerini yazabilirmisiniz lütfen

X