Lazer Epilasyon ''Genital bölge için Lazer / Epilasyon fiyatları''

ssheker07

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
829
29
bn iki yerden fiyat aldım bi tanesi 250 tl digeri 55 tl nie arada bu kadar fark war bilmiorummm..ama pahalı yapan yer estetik merkezi digeri ise gayet sıradan kuaför we güzellik merkezi karısımı bi yer..ne yapsam bilemiyorum yaaa

100-150 tl civarında genelde cnm...250 diyen çok fazla demiş..55 diyeni zaten drek ele kuaför tarzı yerde yaptırman iyi deil cnmm...
ben ilk seansımı farklı bi merkezde yaptırıdm merkez denmez hatta bi odası bide sekreter odası vardııı..müşteriisi hiç yoktuuu acaip biyerdi hijyende yoktuu ..sadece ceneme yaptırdım kadınnn resmennn bedava yapayım diyecekti neredeyse..neyse sonra sinir oldummm duyulmuş b i merkeze gittimm ciddennnn içerisi full doluyduuu tertemizdii..bisürü çalışanı vardı...randevu almadan yapmıyolar disiplinliydii..inan her gittigimde en az 10 kişi bekliyo oluyooo hepside çok memnunlarrr..ondan içine sinen yere git paradan önce bu öenmli bence..

Ben Kızılay'da 130 yaptırmıştım ama hi. memnun kalmadım. Yaptırdığınız yerde doktor olmasına dikkat edin kızlar...

100-150 tl civarında genelde cnm...250 diyen çok fazla demiş..55 diyeni zaten drek ele kuaför tarzı yerde yaptırman iyi deil cnmm...
ben ilk seansımı farklı bi merkezde yaptırıdm merkez denmez hatta bi odası bide sekreter odası vardııı..müşteriisi hiç yoktuuu acaip biyerdi hijyende yoktuu ..sadece ceneme yaptırdım kadınnn resmennn bedava yapayım diyecekti neredeyse..neyse sonra sinir oldummm duyulmuş b i merkeze gittimm ciddennnn içerisi full doluyduuu tertemizdii..bisürü çalışanı vardı...randevu almadan yapmıyolar disiplinliydii..inan her gittigimde en az 10 kişi bekliyo oluyooo hepside çok memnunlarrr..ondan içine sinen yere git paradan önce bu öenmli bence..

gittiğin yer hangi şehirde?memnun kaldığın tabikaydirigubbakcemile2

bende başlamak istiyorum şuan kolaltı yaptırıyorum güzel bir yere benziyor ama açıkcası cok ta içime sinmiyor ama makinenin iyi olması yapanın doktor olması iyi. 3. seansıma gidicem yakında ama genitalimi oraya yaptırmak istemiyorum iyi bir yer varsa bana özelden atarsnız cok sevinirim

gittiğin yer hangi şehirde?memnun kaldığın tabikaydirigubbakcemile2

cnm ben malatyada gidiyorummm..yüzüme 4.seansıma gitcem çenemdeki sert kıllar şuanda ayva tüyü halindeeeeee memnun kaldıgım için diger yerlerede gidiyorum..bence denemek amaçlı önce biyerinizi yaptırın memnun mkalırsanız diger yerlere gecersiniz..paranız boşuna gitmesin kıslar..

ewet mantıklı aslında tekrar cıkar mı die sormuştum bn lzaer yapan bayan; hormon bozuklugu yoksa cıkmaz dedi ayrıca %80i falan bitiomuş lazerle

Doktor yok benimkinde.. bu sakıncalımı..
Doktor yapmıyor yani.... sizinki nasıl..

canım bizimkindede bir doktora bağlısın ama o aralarda kontrol ediyor..soruların olunca onla konuşuyorsun ve bende ilk uygulamayı yaptı..ondan sonra güzellik uzmanları yapıyor..aslında uzmanlar daha iyi yapıyor..elleri daha yatkın ..

bende başladım lazere genital bölge için umarım iyi olur
1 seans yapıldı henüz
fiyatı 90 lira

Merkezde doktor olmamasının iki sakıncası var. Hormonal bir probleme bağlı kıllanmayı ancak bir doktor farkeder ve gereken önlemi alabilir ve sizi doğru yerlere yönlendirir. Lazer uygulamasında ciltte oluşabilecek bir problemi erken dönemde farkedip ilk müdaheleyi yapabilir. Oluşan yanık gibi durumlarda sizi doğru dürüst yönlendirerek tedavinizi yapar. Ayrıca yasal olarak merkezde tam zamanlı bir doktor bulunması da zorunlu.

X