Ücretli öğretmenlik çıktı mı?

Yaxgxmurseli

Üşüyorum kapama gözlerini
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2008
1.916
5
Arkadaşlar İzmir'de yaşayıp ücretli öğretmenliği çıkan var mı?

Bugün okullarda açıldı;ama hala bir ses yok

Çıldırmamak için bu sistemsizliğe ağır konuşmamak için zor duruyorum

valla canım izmir'i bilmem ama bizim burda eğitimcilerin dışışda herkes ücretli öğretmenlik yapıyor

geçen sene okulumuzda 7-8 tane ücretli öğretmen vardı (aslında sadece 1 tanesi öğretmen) 1 tane öğretmen atandı okula ve okuldan önce kimi gönderdiler biliyor musun eğitim mezununu. bu işlerde bile nasıl torpil dönüyor

İşte eğitim sisteminin de çöktüğünü gördük ya daha ne olmalı akıllanmamız için

hiç bilmiyorum

İşsizlik öyle diz boyu ki kimisi öğretmen olmaya çalışıyor

Kimimiz memur olmak için uğraşıyor.

Yani artık hangi bölümü bitirdiğin o kadar önemsiz ki sinir olmamak elde değil.

Arkadaşlar İzmir'de yaşayıp ücretli öğretmenliği çıkan var mı?

Bugün okullarda açıldı;ama hala bir ses yok

Çıldırmamak için bu sistemsizliğe ağır konuşmamak için zor duruyorum

canım,geçen sene de malesef böyle oldu,nedenini açıklayayım önce 21 saati tamamlayamayan öğretmenleri başka okullara ders tamamlamaya gönderiyorlar zorla.sebebi ücretli öğretmene sigorta yapmasın ücret ödemesinler diye
düzen iyice bozuldu arkadaşım bunun ücretlisi sözleşmelisi kadrolusu diye ayrımımı olurmuş:mymeka::mymeka::mymeka:,öğretmen öğretmendir,hepsini geçir kadroya

sana çıkmaz ama balıkçılık bitirenleri sınıf öğretmeni diye alırlar bu ülkede yazık yaa duyuyorum burda inanamıyorum daha neler dönüyor bilseniz tamamen torpil başka hiçbir şey değil,bu kadar açık var madem en yüksek puandan başla sırayla ata insanları ücretliye yönelme parayı düşünüyorlar ama eğitimin halini düşünen yok,allah akıl fikir versin ne diyeyim..

Yuhh artık bu bölümlerden mezun insanlar nasıl öğretmen olabilir ya

Büyük baş hayvan eğitmiyoruz

İnsan evladı eğitiyoruz insan evladııııı

arkadaşlar ben bilgisayar bölümü mezunuyum gecen sene ücretli öğretmenlik yapmıstım fakat bu sene beni de aramadılar ben aradım karabaglar ve konak meb i araadılarsa çıkmamıştır dedilerr:KK43:duyduğuma göre çoğu okula da bilgisayar öğretmeni gitmemiş daaha nasıl iş bende anlamadım:KK43:(

Edacım konak aramaya çarşamba başlamıştı.Çünkü okul açıldığı gün arkadaşım

iş başı yaptı.Ama büyük bir ilçe olduğu için bu hafta da ararlar.

Beni de aramadılar bekliyorum

yağmurselicim sana bir tavsiyem var benim bazı arkadaşlarım geçen sene çalıştıkları okul müdürünün tekrar ilçe mem den talebi ile gittiler dene istersen canım

yağmurselicim sana bir tavsiyem var benim bazı arkadaşlarım geçen sene çalıştıkları okul müdürünün tekrar ilçe mem den talebi ile gittiler dene istersen canım

Canım benim ben 2006 yılında ücretli yapmıştım.O müdür de hiç hoşlanmadığım bir

şahıstı.Şimdi de onu aramak istemiyorum.Yediremedim kendime ne bileyim

Geçen yıl ücretli öğretmenlik yaptım bu yıl yine aynı okulla görüştüm ama hala ses seda çıkmadı bakalım hayırlısı

baana da haber yok çıkmamış bilgisyar mezunuyum gecen sene ilk basvurum olmasına rahmen çıkmıştı:KK43:gecen sene görev yaptığım okulun müdürü beni istediği halde olumlu cevap alınamadı.bu sene torpilliler girdi sanırım:KK43:(

Dün Bornova meb'i aradım.Arayacaklarımızı aradık dedi hoş bayan.

Artık hangi balıkçı girdiyse bizim yerimize bilemiyorum.

Ben dun basladım... cuma haberım oldu oda tesadufen nasıl oluyorsa... Bugunde mıllı egt de bır adam geldı ogluyla bellıkı mudurun tanıdıgı,mudur hemen bugun baslatalım dedı,evrakları bır ara verırsınız dedı ve cocuga ne mezunu oldugunu yanımızda sordu daha:bbo:

geçen sene okulumuzda 7-8 tane ücretli öğretmen vardı (aslında sadece 1 tanesi öğretmen) 1 tane öğretmen atandı okula ve okuldan önce kimi gönderdiler biliyor musun eğitim mezununu. bu işlerde bile nasıl torpil dönüyor

şaşmıyorum artık-tatlicadiarzu-

Ben dun basladım... cuma haberım oldu oda tesadufen nasıl oluyorsa... Bugunde mıllı egt de bır adam geldı ogluyla bellıkı mudurun tanıdıgı,mudur hemen bugun baslatalım dedı,evrakları bır ara verırsınız dedı ve cocuga ne mezunu oldugunu yanımızda sordu daha:bbo:

ne mezunu imiş?

X