izmirde doğum günü partisi mekanı arıyorum

ebrizm

Prenses Beril in annesi
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
2.133
13
İzmirli anneler yardım edermisiniz lütfen. 11 aylık kızım için uyun fiyatlı aile ve arkadaşlarımızla küçük bir organizasyon yaparak parti yapabileceğimiz mekan arıyorum fikri olan yada böyle bir organizasyona katılmış tüm arkaaşlardan yardım istiyorum

simdi biraz büyük bir cocuk olsa o cocuklarin oyun yerlerinden birini secebilirsin derdim. Play Barn veya Ikeanin karsisinda var ögle bir yer, cocuklar hem oynuyor büyüklerde orda yemek yiyebiliyor. Ama simdi sen herhalde daha cok böyle yemek yeri mi ariyorsun?
Nasil birsey var aklinda?

yemek yenilebilen değil açıkçası sadece pasta keselim içecekleri mekandan temin edelim gibi bir yer. açıkçası maddi olarak büyük bir şey değil ailemiz biraz geniş 40 kişilik bir listemiz var evde ağırlıyamıyorum bu nedenle 110 m2 lik evde imkansız o kadar insan

benim aklima sadece bu oyun yerler geldi. Baska neresi olabilir? Su Narlidere tarafinda Inciraltinda böyle bahceli yerler var, oralara sor bi. Yazin orda dügüne gitmisdik. Belki onlar böyle bir dogum günü de yaparlar. Baskada aklima biryer gelmedi. Hepsi yemekli yerler oldugu icin.

ay hiç düşünmemiştim... Gittiğim yerlerede hiç doğum günü partisi olurmu gözüyle bakmadım... hem sizin rahatça oturup bişeyler paylaşabileceğiniz hem çocukların eğlenebileceği bir yer olmalı :uhm: hiç bir yer bilmiyorum ama bundan sonra göz ucuyla bakarım artık bende...

benim aklima sadece bu oyun yerler geldi. Baska neresi olabilir? Su Narlidere tarafinda Inciraltinda böyle bahceli yerler var, oralara sor bi. Yazin orda dügüne gitmisdik. Belki onlar böyle bir dogum günü de yaparlar. Baskada aklima biryer gelmedi. Hepsi yemekli yerler oldugu icin.[/QU
aynen bende şimdi tutuştum tabi neresi olabilir diye cumartesi günü kızımıda alıp biraz dolaşıcam belki değişik fikirler çıkar dolaştığım yerlerde

ay hiç düşünmemiştim... Gittiğim yerlerede hiç doğum günü partisi olurmu gözüyle bakmadım... hem sizin rahatça oturup bişeyler paylaşabileceğiniz hem çocukların eğlenebileceği bir yer olmalı :uhm: hiç bir yer bilmiyorum ama bundan sonra göz ucuyla bakarım artık bende...

şimdi doğdu büyürmü diye bekliyorsun ama o kadar çabuk geçiyorki zaman bakmışsın sende benim gibi miniğinin 1 yaşı telaşına düşmüşsün. her anını sindirerek doya doya yaşa bebişinin gerçekten anlamıyorsun. hala kundak bebeği gibi hissediyorum ama meleğim 30 gün sonra 1 yaşında

play barn balçova kipada varmış telefonla görüştüm her çocuk başına 35 lira verilerek hem bir menü hemde oyun oynama hakkı veriliyormuş büyükler için gein görüşelim dedi yerinede bir bakmak lazım cumrtesi gidip görüşücem bilgi veririm

Balcova cok kücük bence. Alsancaktakini sadece resimlerde gördüm ama daha büyük gibi geldi. Böyle cok büyük genis bir yer istiyorsan o Ikeanin karsi sokagindaki baya büyük orayi ben gezmistim. Cok büyük alanlari, bi oranin ismi gelse aklima. Oda Play birseydi sanki. Acaba Play Barn mi oda ???

Balcovadakinde birkac masa var sadece ve cocuklar icin oyun yeri oda pek büyük degil.
Bide sey var Hiltonun icinde bir oyun yeri varya, onlarda dogum günü kutluyorlar. Onu biliyorum. Bak Play Barnin sitesine gir orda resimlerde var. Alsancak güzel gibi görüniyor.

evet alsancak iyi kipadaki otopark derdi yok diye cazip gelmişti ama şimdi hatırlıyorum yerni oropark katında bankamatiklerin yanında :KK43:

ben bir kaç kez bornova büyük parkta portakal diye bir yer var orda küçük çocuk doğumgünü kutlaması gördüm, ayrıca o mekanda çocuklar içinde oyuncaklar var, dediğiniz gibi pastanızı götürüp yada orda yaptırtıp (tiramisuları güzeldi) sadece içecekleri karşılayabilirsiniz. Bunun dışında inciraltı turkuaza gidebilirsiniz ama bana orası biraz pahalı gelir,
play barn güzeldir ama misafirlerinizin ağırlığı büyükse bence gereksiz tabi siz bilirsiniz.

turkuazla görüştüm orası pastayı dışardan götürmemeize müsade etmiyor ben özel bir pasta yaptırmak istiyorum

X