Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları İzmir'de devlet anaokulu tavsiye edermisiniz?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar arkadaşım 2005 doğumlu 2 kızı için uygun fiyatlı devlet anaokulu arıyor.Güzelyalı da oturuyor kendisi,yardımcı olurmusunuz?Muhakkak vermesi lazım,çünkü evde küçük bir kız çocuğu da var,yetişemiyor artık onların bakımına.

izelman kreşi hatayda var cnm telefonuna intten bulabilirsiniz.tam gun 370 yarım gun 270.koşullar harika değil ama çokta fena değil..

Bu Eylülde kızımı anaokuluna başlatmak istiyorum.2008 Kasım doğumlu.Ben de devlet anaokullarıyla ilgili tavsiye istiyorm mümkünse.en iyi bilgi velilerden alınır.Özellikle gaziemir veya güzelyalıda çocuğunu devlet anaokuluna gönderenler paylaşırlarsa çok sevinirim :KK16:

Kızlar arkadaşım 2005 doğumlu 2 kızı için uygun fiyatlı devlet anaokulu arıyor.Güzelyalı da oturuyor kendisi,yardımcı olurmusunuz?Muhakkak vermesi lazım,çünkü evde küçük bir kız çocuğu da var,yetişemiyor artık onların bakımına.

izmiranaokullarrı sitesi <<<<<

arkaadaşlar benim kızım 2009 doğumlu şu anda özel bir kreşe gidiyor 3 yaş oyun grubu yarım gün olarak haftada 5 gün.seneye devlet okuluna vereyim diyorum zira tek maaşla çok zor oluyor karşıyaka civarında tavsiye edeceğiniz devlet okulları deneyimleriniz var mı bilhassa karşıyaka anaokulunu çok merak ediyorum.izmirdeki müstakil ilk anaokulumuz ve 33 katılımcı arsından izmiri temsil etmede 1.kalite ödülünü almış

kızlar merhaba daha öncede msj yazmıştım ama cevap veren olmadı inşallah bu sefer beni aydınlatacak msj gelir kızım 4 yaşında devlet anaokuluna yollamak istiyorum 2 okul arasında kararsızım sizce Atakent Aysel salih baysak anaokulumu Karşıyaka anaokulu mu beni aydınlatacak bilgilerinize çok ihtiyacım var

Konak duatepe ana okulunu cok tavsiye ederim karatasta

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X