Gamzelerim olsun istiyorum?

yelizidil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
88
0
meraba kzLar..=) sacma bi konu mu oLdu bilmiorm ama size sormak isTedm..:1rolleyes: ya qamzesi oLan kizlar bna cok hos qelio.. ve bnde qamze istioorm. sizce kendi kendime qamze oLusturabilirmiyim?? yani kucuk bi qamzem var ama qamze qbi durmuo nedense=)) onu belirqnLestirmek istiyorum bu mumkun mu? (bildiqim kadariyla qamze yeni dogmus bebeklerin yanaqina bastirinca oLuyo?? ama banada olrmu die merak ettim =):kedi:

canım yanağa bastırmayla falan olacak şeymi.allah vergisi.şu anki haline şükret ve fazla kurcalama bence.sonradan gamze yapılırmı diye ilk defa duydum yani.

Yok be tatlım,sonradan gamze yapılır mı hiç.
Ameliyatla yanağın içine dikiş mi ne atılarak yapılıyormuş ama bence fazlasıyla gereksiz bir operasyon yani.
Böyle de güzelsindir,gamzeyi napıcaksına.s.

akannehir akannehir akannehir akannehir yanağa basmakla gamze olsaydı şimdi herkes gamzeli olurdu

gamzeli olanlar banada çok hoş geliyo
ama yanağa bastırınca gamze olsa,
herkesin yüzünde 5 10 tane gamzesi olurdu heralde:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

benim de var gamzelerim ama çok çok belirgin değil ama seviyorum bu halimi çok hoş bi hava katıyor az belirgin gamze=) gamzeli bayanlar da hakikaten çok hoş oluyor.. çok gerekli bi konu değil ama merak etmişin bildiğim kadarıyla sonradan olmuyor cnm=)

benimde gamzelerim var bi işe yaramıyor ama:))) üstelik o bi rahatsızlıkmış doku eksikliğiymiş. olmasada bişe farketmezdi.

Kendinizde varolanlarla mutlu olmayı deneseniz iyi olacak parmak basmakla olmuyo bu işler.:nazar:

ben de çok isterim sevgilimin var ama bastırmayla da gamze mi olurmuş bırakın yaakaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3canım beni güldürdün allahta seni güldürsün emi bacım hiç olurmu öğle şey kaydirigubbakcemile3

ben de çok isterim sevgilimin var ama bastırmayla da gamze mi olurmuş bırakın yaakaydirigubbakcemile3

Bende çok isterdim gamzelerimin olmasını çok hoşuma gidiyoo:))
Benimde sevgilimin var hemde 2 tane:KK43: bide ben 3 sırnaşık şey
Bende gamzesiz gamzeyim işte kaydirigubbakcemile3

yeni doğmuş bebeklerin yanağına bastırmayla oluşan gamze tezini yıkan örnek benimdir herhalde
teyzemde gamzeleri çok sever yeni doğduğumda yanağımda gamze olsun diye
birazcık uğraşmış sanırım

sonuç: gamze mamze yok :1ninca:

kız merak etmiş sormuş =) kadınlar kulübünün estetik ameliyatlar bölümünde gamze içn yazan yazılar var cnm, böyle birşey mümkün yani saçma fln diil. kısacası estetikle gamzeli olabilirsin

X