kızlar sevgilinizle yada eşinizle dışarda, arkadaş ortamında nasılsınız başbaşayken..

esmerguzeli06

esmerguzeli
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
509
1
kızlar dışarda yürürken onun arkadaşlarının yanında veyatta sizin arkadaşlarınızın yanında birbirinize nasıl davranırsınız onun size davranışları nasıldır bu ortamdayken başbaşayken nasıl olur ilk ben anlatayım daha iyi kavrarsınız

ben onun arkadaş ortamında çok suskunlaşırım fazla laflarına karışmam kendisi konuşur yani o istemediği için değil kendim öyleyimdir mesela erkek arkadaşları evli değilim ama evin reisi kim diye sorsalar o ben tabiki der yani sürekli söz geçirenin kendisinin olduğunu söyler bende sesimi çıkarmam onlar öyle bilsin ben başbaşayken reis meis dinlemiyorum sözümü dinletiyorum ya millet böyle bilmiş çokta sorun değil diyorum sonra benim arkadaş ortamımdada konuşurum ama pek okaadr konuşmam zaten o konuşur arada başbaşayken ise çok farklıyızdır kafa dengi uyumlu peki sıra sizde anlatın bakalım

dışarda ıstedıg kadar tarzan olsun..
onemlı olan kendı aramızda nasıl oldugmuzdur..

ınsan ıcın de konusmayan kızlardan nefret ederım bır daha da bulusmam asosyal ınsanlarla,

sorunun cevabıysa, kendı aranda nasıl oldugun ve sosyal ortamdakı durumun onemlıdır

vallah ben arkadas ortami falan dinlemem beni kizdirirsa lafi veririm - oda susar :lepi:
bana öle baskalarin yaninda hava atamaz vallah fena yaparim.. :mymeka:

genelde neysek oyuz heryerde aynı şekilde davranırız

ama benm arkadaşlarımın yanında o benden çok konuşur sürekli çevremdekilerle akrabalarımla falanda dahil temas halinde olmak ister ve genelde en çok konuşan ilgiyi üzerinde toplayanda beyfendi olur. ama bana laf etmez sadece hep onun anlattıkları dinlenir falan o bakımdan yani

biz ortam içinde birbirimizi hep yüceltiriz.. buna en çok ben dikkat ederim.. onu arkadaslarının kuzenlerinin içinde hep yüceltmişimdir bişeyine sinir olsam bile yalnız kalmayı beklerim.. ama nerde olursak olalım el ele göz gözeyiz.. ilk baslarda öyle deildik çekiniyoduk ama şimdi annesinin babasının yanında bile elimi tutar kurban olurum ben sana der.. ben hala çekiniyorum o ayrı.. annesi varken yanında bile oturmuyorum gelip elimi tutuyo sariliyo ben ayip aşkım yapma desem de canım ne olacak ya diyor. nerde olursa olsun sevgisini sıcakliğini gösterir.. kurban olurum ben ona nasıl da özledım =((

ben eşim ve arkadaşlarının yanında bildiğim bir konu var ise önce eşime fırsat tanırım sanki onun evin reisi olarak ilan ederimmm...oda beni hayır evin reisi maliye bakanı eşim der...ben onu o beni överiz..
eve gelince evin reisi tabiyki ben olurummmm ...heh hehe

ben eşim ve arkadaşlarının yanında bildiğim bir konu var ise önce eşime fırsat tanırım sanki onun evin reisi olarak ilan ederimmm...oda beni hayır evin reisi maliye bakanı eşim der...ben onu o beni överiz..
eve gelince evin reisi tabiyki ben olurummmm ...heh hehe

hehehe evin reisi tabiki sensin ilerde evlenince de ben olucam.. erkekler özellikle toplum içinde övülmeyi çok sever. egolarını tatmin ederler bu şekilde.. ben de toplum içinde ilişkimizde onun sözü geçiyomus gibi yaparım sen bilirisn canım sen en doğrusunu bilirsin sen zeki bi adamsın canım derim ama yalnızken hep benim dediğim olur opuyorumnanaktan

Çok konuşkan,neşeli biriyimdir her yerde bıdır bıdır konuşurum.ama O sert durur,zaten yüz hatları o istemese bile onu sert gösteriyor.
bu duruma sinir oluyorum,o da benim gibi enerjik cıwıl cıwıl olsun istiyorum ama olmuyor.
yanlızken de öyle,onda da bende de bi değişiklik olmaz.
arkadaş ortamındayken kızdığım bişi olsa da pek belli etmem,yanlızken acısını çıkarırım diye.ama o öyle değil,anında bakışları değişir,ben anlarım tabi.
insanlar pek umrunda değildir Onun.kendini dünyanın merkezine koyar,insanlar bana göre hareket etsin ben onlara göre değil der...Zor birisi....Hiç sewmiyorum bu yönünü

her yerde ben konuşurum o susar arada bi gag gug gibi ilkel sesler çıkarır :jeyyar: ama bu hoş deil bana lafını dinletecek güzü yok onun için artık tahammülüm yok ona...
bi keressinde kuzeni geldi şehir dışından kızı gezdirelim falan dedik ay bi deişti bi tripler falan böle heralde uyyorum bu gerçek dil falan diyorum neyse kız var die öle yapıo die bişe demedim ama sonraaaaaaaa kötükedihüso
az kaldı bitiricem zaten yeni öğretim yılıyla birlikte :))

walla deli gibi konuşur sakalasiriz zaten onun arklariyla takılıyoruz bende onlardan biri oldum artık:) accayip eğleniyoruz walla :) biz öyle ask bocugu olanlardan değiliz zaten sarmaş dolaş gına geliyo :)))

Valla ikimizde gayet rahatız.Ne ben çok konuşurum o susar,yada o çok konuşur ben susarım.Güleriz eğleniriz espri yaparız.Şakayla karışık laf da sokarız hani:)Ne bilim doğal ortam ne gerektiriyorsa...

X