Vajinal ultrason nasıl oluyor?

pinkaya87

varlığın öyle bi sevinçki
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
1.423
5
vajinal ultrason nasıl oluyor????

merhabalar....

arkadaşalar biraz komik olucak ama vajinal ultrason nasıl oluyor. yani alttan bakıyormu doktor yoksa bi cihaz yardımıylamı bakıyorlar. çok merak ettim bende doktora gidicem eğer alttan bakıyorsa eşimle girmiycem muayneyedelikafadulden:kedi:

adi üstünde vajinal ultrason...
ultrason aleti penise benziyo uzun ucuna bir kondom takiyo doktor ve rahimi görüntülüyo...
utanilcak bisey yok esin gelebilir..benim esim herdefasinda yanimda oluyo

kızlar yaaa vajinal ultrasonda hadi tamam doktorun işi bu, bi derece utanırım ben ama sonra alışırım daaa eşimin bu sırada yanımda olmasını istemem açıkçası...

Benimde ilk gittiğimde vajinal ultrasonla bakılmıştı eşimde yanımdaydı,zaten örtün oluyo,çatala falanda çıkmıyosun,normal ultrasonla göremezse vajiden bakıyo,üstelik doktordan utanırım diyeceğine eşinden utanıyosun :) Utanılacak bi durum olmuyo bence,doktor işini yapıyor..

yani bende utanmadim bende hep esimle beraber gidiyorum utanilcak bisey yok türkiyede örtü falan ortüyorlar ama bizim burda örtü mörtüde örtmüyorlar

benim eşim de gelmek istememişti doktor vajinal bakcam deyince.. bence kararı onlara bırakmak daha iyi... ya daha sonra oraya her baktığında aklına o sahne gelirse :bbo: normal doğuma girerse de oradan bakmamalı bence :1ninca:

X