Arkadanzn sevgilisini arkadanz aldatrken grseniz ne yaparsnz?

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
arkadaşınızın sevgilisini arkadaşınızı aldatırken görseniz napardınız?

arkadaşınıza söyler miydiniz? aralarını bozmamak adına susarmıydınız?

Bu zor bir durum. Daha öncede bu tür başlıklar açılmıştı.
Evli olunduğunda çok daha zor aslında. Ben her durumda söylenmesi
taraftarıyım aslında ama gerçekte yaşasam söyleyebilirmiyim bilmiyorum....
:nazar:

aslında söylemek lazım....benim arkadaşımın kocası işyerinden bir hanımla aldattı ...sonra bu hanımı da arkadaşımın kocasını da geçici görevle başka başka yerlere verdiler...arkadaşımın aklı almadı nerden çıktı şimdi bu görev diye .....dilimin ucuna geldi geldi gitti...o kadar mutlu bir evliliği vardı ki...muhteşem bir koca muhteşem bir baba....daha sonra baktım olmıcak kız sürekli söylenip duruyor neden benim kocam gönderiliyor bekarlar neden gönderilmiyor vs vs diye.....başka şehirlerden başka kişilerden örnek vererek anlattım biraz ....bu şartlarda çalışan kişiler gereksiz yakınlaşmalar yaşıyabiliyorlarmış o yüzden zaman zaman değişim yapıyorlar diye....bilmiyorum anlayıp anlamadığını artık...
çok zor bişey söylemek :1no2:benneyaptımki

Söylerim:nazar:
Hem de en ince ayrıntısına kadar
Sonra kötü olursam da ben üzerime düşeni yapayım da..

valla hayatım öğretmen arkadaşımın kocası bana acayip şekilde bariz bir şekilde asıldı bunu samimi olduğumuz başka bir öğretmen arkadaşımla paylaşabildim sadece.günlerce uyuyamadım psikolojim bozuldu kafayı yiyecektim arkadaşımın ısrarlarına rağmen bu durumu arkadaşıma anlatamadım.çünkü arkadaşım beşpara etmez kocasına deli gibi aşıktı adam da kızı her anlamda sömürüyordu anlatsam da bana inanmayıp kocasına inanabilirdi ben çok kötü durumuma düşebilirdim.yani bazen insan söyleyemeyebiliyor.ama başkasıyla görsem söyler miydim yine söyleyemezdim ama arkadaşımın aldatılmasına da seyirci kalmak istemezdim.bu biraz arkadaşın karakterine bağlı.aklı başında mantıklı biri olsa söylenir ama benim arkadaşım gibi koca manyağı olursa zor.

söylerdim ama önce o aldatana gider......yaptıgından utanmalısın..........
sana hiç yakışmadı derdım........
sonrada arkadaşıma gider anlatırdım.........
sonrası onlara kalmış.........

Acikcasi ben evli ve cocuklu bir arkadasima söyleyip söylememekte daha cok düsünürdüm....CADIARZU

Sevgilisi tarafindan aldatilmis bir arkadasima gözümü kirpmadan herseyi söylerdim......

Neticede evlilik cocuk gibi bir baglari yok....:nazar:

Lakin evli bir arkadasimin esini aldatirken gördüm...gider yanina "Hayirli isler nasil gidiyor aldatma isleri" der yerin dibine sokardim....ayagini denk almasini aksi durumda herseyi arkadasima anlatacagimi söylerdim.....:kahve:

Cok zor bir durum....:1no2:

X