Balık yağı kullanan var mı ?

huysuzvetatlikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
239
0
38
slm kızlar.balık yağı kapsülü almayı düşünüyorum.acaba aranızda balık yagı kullanan veya kullanmış olan var mı? ne gibi faydalarını gördünüz?

senelerdir kullanıyorum. kalp hastalıklarına karşı koruyor, omega 3 içeriyor. ben çok memnunum.

bide boy uzattığını söylüyolar ama bilmiyorum tabi.

ben kilo almak icin kullanmistim 6 yasindan büyük cocuklar icinde istahi acilsin diye ek vitamin olrak veriliyor.ben bir zararini görmedim.hamis planlarkende kullanmaya tekrar basliycam.

bn kapsül deilde çocuk için şurubunu aldım iştahı yok bizimkinin.bayagı faydası var mış ama benm oglanda işe yaramadı başka çeşitleri var onu denicem al bnce çünkü çok faydalımış diolar

balık yağını özellikle sonbahar ve kış aylarında kullanılması öneriliyor
kilo alımı herkeste gerçekleşmiyor.ama protein içerdiği için saçlara ve gözlere çok yarar sağlıyor

ben yaklasık 1 yıldır her aksam yatmadan once omega3 içiyorum fitil gibi bişi zaten zor yutuyorum ama kilo filan almadım aksıne zayıfladım cunku omega3 ün fazla tuketımı yag yakımını hızlandırıyomus zaten denız mahsullerınden fılan alıyoruz omega bide hapını ıcınde fazlamı gelio ne boy uzattıgı konusunda bişi diyemicem cunku yasım 26 ve zaten uzunum.ama iştah filan açmıyo,ben sadece ilerki yaşları düşünerek içiyorum ilerde göz kenarların da kaz ayagı dedikleri çizgilerin olusumunu önlüymuş

aldım bugün marincap 500 mg balık yagı kapsülü. ögrenciym kaldığım yurtta deniz ürünleri yeme gibi bi durum pek olmadığından alayım dedim ama iştah da açsa ii olur. iştahım pek yok ve bi kaç kilo almak istiyorum :Saruboceq:

ben yaklaşık 15 gündür kullanıyorum benim iştahım açıldı ve 3.5 klo aldım omega 3 denmidir bilmem ama iştahım oldukça iyi bana klo anlamında yaradı arkadşlar

evet benim iştahım ilelebet kapalı çilingir gelse açamaz bitek sipraktin diye bi şurup var o açıyo oda uyku verio :bbo:

X