popoda mor izler hamilelik catlaklarimi?ne yapmak lazim?

delimelek2170

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
970
125
Merhaba kizlar.Ben 9 aylik hamileyim :emir_bebek: .Ilk hamileliyim oldugu icin hamileik catlaklarinin tam olarak ne gibi bir sey oldugunu bilmediyim icin size bir sey sorucam.Popomda 2-3 aydan beri mor izler olustu,sebebi ne bilmiyorum,acaba hamilelik catlaklarimi?oyle ve ya boyle,nasil kurtula bilirim bundan ?yardim edermisiniz.:çok üzgünüm:

aynı sıkıntı bende de var. aynadan bakınca gözlerime inanamadım parca arca ufak ufak kızarıklıklar...
çok moralim bozuldu. sonra gecer mi acaba..
:nazar:

onlar taze catlak oldugu icin oyle.zamanla sedef-beyaz rengi aliomus benimde karnimin altinda var :çok üzgünüm:

of yaa.....senağlama cok kotu oldu ya.ben ne yapicagim simdi?cok kotu duruyor ya.hem bu son derdi ama,pilaja da gidem herhalde,nasil bikini falan giyerim?senağlamasenağlama

ben demir iğnesi vuruldum 1 sene oldu hala morluklar geçmedi.

karnınızdaki çatlaklar ilk başta sizi üzebilir ama inanın yıllar geçtikçe hiç kafanıza takmayacaksınız, siz artık bir annesiniz, doğurganlığınız ve çatlaklarınızda dişiliğinizin sonucu bundan daha güzel ne olabilirki, hangi erkekğin karnında doğum çatlağ ve selülitleri var ki aslında şikayetçi olduğunuz şeyler yüzde yüz kadınlığın dişiliğin sembolleri...ben erkek olsam bu durumdan değil şikayetçi olmak tam tersi çekici gelirdi.

Bilmiyorum canım ama ablamda kan iğnesi vurulmustu çok hamileyken... bir süre morluklar geçmemişti poposunda.

evet aynısı bende de var. bende doğumdan birkaç hafta önce demir iğneleri yaptırmıştım,geçen gün bir gördüm şaşırmıştım,sonradan geldi benimde aklıma iğnelerden kaynaklandığı...hem 3 aydan fazla oldu hala geçmemiş,inşallah geçer.:1rolleyes::1rolleyes:

ya benimde aynı canım o kadar kötü durumdalar ki eşimden utanıomm valla ama bi dergide cgördüm mustelanın doğum çatlakları için kremi çıkmış doğumdan önce ve sonra die dene istersen sadece eczanelerde

X