istanbulda güvenilir sonuç veren spermiyogram testi yapan hastane yada laboratuar

BenAskMelegi

ol DE olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
1.893
1
37
merhaba bayanlar eşim spermiyogram testi vericek ama biçok laboratuarda yapılan testlerin doğruluğu hakkında şüpheye düştük tavsiye edebilceğiniz hastane yada laboratuar varmı ücretler hakkında da bilgi verirseniz sevinir teşekkürlera.s.a.s.a.s.

nişantaşında tümlab labaratuarı,fiyat geçen sene 80 idi...
gerçekten spermiogram konusunda çok tecrübeliler...zaten androloji labaratuarı...netten aratırsan bulursun..

ıstanbul Laboratuvarları bu konuda mükemmel.Bizde bir çok arkadaşın tavsiyesi üzerine Kadıköy deki ıstanbul Laboratuvarına yaptırdık.
Kruger yöntemiyle SGK lılara sadece 30 TL katkı payı ile yapıyorlar.Ücretli 60 Lira . Androloji birimleri var.Uzman doktorlar tarafından test çalışılmakta.Sonuçlarını doktorumuz beğendi. Tavsiye ediyorum.Kaliteli bir yer...Avrupa ve Anadolu yakasında şubeleri var.

umarım yardımcı olmuşumdur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul Laboratuvarı

Androloji(Kısırlık Testleri) konusunda bir numara....
30 TL Sperm Testi

Şiddetle tavsiye ederim..olumunekankayizsmile

kızlar bu konuda başka yardımcı olabilcek varmııı????????

istanbul lab ın haseki şubesinde bu testi yaptıran varmı????

Kızlar eşimle bir çok laboratuara gittik yapılan eşimi bir tuvalete tıkıyolar ve sperm ver deniyordu sonuçlarda berbat çıkıyordu.En son bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Mavi Tıp Laboratuarına gittik sperm vermek için özel odaları var isterseniz eşinizle beraber girebiliyorsunuz isterseniz eşiniz yanında film götürebiliyor.Sonucunuzuda sitelerinden alabiliyorsunuz mükemmel bi yer fiyatıda pahalı falan değil 60 TL...Ayrıca doktorumuz sonuçlarınıda çok beğendi
Kendimle ilgili hormon testlerinide orada yaptırdım.
Kızlar faydalı olaması açısından

Telefon numaralarını ve sitelerini veriyorum
0

X