Saç Bakım Ürünleri Avon Naturals bademli Balsam

melishhe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
939
1
34
Arkadaşlar ilk cıktıgı günden beri bu balsamı kullanıyorum. şuan 3 ksaeyi aldım.. artık saclarım kabarmıyor.
yumusacık oluyor parlıyor. hem bademde sacımı besliyor..

saçları kabaran sert acılmayan arkadaslara en azından 1 kere denemelerini tavsiye ederim.

Eger cevrenizden Avon temsilcisi bulursanız alın ben numunesini almıstım o zmn vardı hem sampuan hem sac kremi hemde bu balsam vardı pakette. digerlerini kullanmıyorum suan ama Balsam 1 numara :)))

Avon naturals ın bu balsamını alan 2 tane daha istiyo ne hikmetse. simdiye kadar sattıgın naturals urunlerine bu kadar rabet olmamıstı.

bu indirimde 10 tane girdim.
gene indirimde 2 katı kadar gircem..

bende cok memnunm gercekten işe yarayan bi urun hem sacı yumusatıyo dalgalı kıvırcık sacları belirginelştirio güzel kokuyo bi arkadsınızda varsa 1 kere süürn eminim hep alırsınız sizde :)

Aynı tavsiyelerle ben de kullandım bir ara, kutuyu bitirmeden daha attım çöpe...

Kokusu hoştu sadece, puding kıvamındaydı, saçlarım yapış yapış oldu, hiçbir işe yaramadı.

Aynı tavsiyelerle ben de kullandım bir ara, kutuyu bitirmeden daha attım çöpe...

Kokusu hoştu sadece, puding kıvamındaydı, saçlarım yapış yapış oldu, hiçbir işe yaramadı.

herkese yarıcak diye birşey yok sekerm sana yarıyanda bize yaramıodur belki..ama saçların biraz hafif kurur gibi oldu gu an sür kurusn nasıl hoş oluo:KK70: bn memnunum :-) sende saçına uygun bişi bulursn umarm

Valal ben 3. kutudayum. aceyipte memnunum :)) kullanmasam dediginden etkilenirdim ama bayadır kullandıgım ve gozle gorulur bi fark oldugu için sana yaramamıs diyorum.

ben numunesini aldım, kullanmayı düşünüyorum da sizde de kepek yaptı mı?

yorumlardan anladığım kadarıyla saçları gür ve elektrikli kişilere uygun

senin saçın çabuk yağlanan bi saçsa o yüsden yapmış olabilir

Benim saçlarım kabarık ve 3 kişilik saç var sanki kuaforler hep ole dio .D:KK70:

herneyse, bende kepek vs yapmıoyo. ztn sac uclarına suruyorum. dibine surmuyorum.. surulmezde ztn..

banyo yapıp sacımı kuruluyorum
tarıyorum..
balsam suruyorum iyice
kuruyo sonra ne kabarıyo , ne elektirikleniyo
gayet dogal , yumusak bide hafif dalgalı gibi oluyo saclarımm..

mesela sacları kıvırıcık olan yine bnm gibi gür sacları olan bi arkadasım kullanıyo onunda bukleelim daha belirgin oluyo diyo..

sacı duz az olan arkadasımda kullanıo yumusatıo o hosuma gidiyo diyor...

yani kızarkadaslarım arasında 8-9 kişi beraber aldık bu urunu ve hepimiz memnuunz..

naturals kuru saç şampuanı+kremi+balsamını kullanıyorum saçlarım yumuşacık ipek gibi...

cnm bundan bahsediyosun demi :)
p_2761_b.jpg

valla ilk çıktığı kampanyadan acayip bi satışım olmuştu

şampuan ve saç kremlerinden herkes çok memnun ve hala soran oluyo

herkese yarıcak diye birşey yok sekerm sana yarıyanda bize yaramıodur belki..ama saçların biraz hafif kurur gibi oldu gu an sür kurusn nasıl hoş oluo:KK70: bn memnunum :-) sende saçına uygun bişi bulursn umarm

yorumlardan anladığım kadarıyla saçları gür ve elektrikli kişilere uygun

senin saçın çabuk yağlanan bi saçsa o yüsden yapmış olabilir

Gliss'in sıvı saç kremini kullanıyorum zaten. Bana yaramadı diye kimseye yaramicak demiyorum zaten. Benim saçlarım kuru, ve yaramadı. Fikrimi belirttim, kötülemedim ürünü :)

cnm bundan bahsediyosun demi :)
p_2761_b.jpg

valla ilk çıktığı kampanyadan acayip bi satışım olmuştu

şampuan ve saç kremlerinden herkes çok memnun ve hala soran oluyo

ilk cıktıgından beri alıyorum ben valla :) neredeyse 2-3 ayda 1 kutu alıyorum balsamdan. bayılıorm ! piyasadaki en pahalı kremden bile güzel benm için!

o kdr elseve fln kullandım yıkanıyorum sabah sacım kasınıyo ne bole ya ! kremide ole.. bırakalı cok olmustu gerci misafirimiz 3-4 kutuyu samp bizde bırakınca atmadık kullanalm dedk ama 5-6 aydır ıyhhh nese artık cocuk sampuanım ve balsamıma dondum saclarım rahat :) :)

aşırı kıvırcık saçlıyım ayrıca saçlarım boyaydı vs vs kötü bir durumda ama bu balsamı tek geçerim benim o bonus kafamı yapış yapış yapmadan yatıştırabiliyor şahane bir ürün 3-4 tane sipariş vericem :-)
kıvırcık ve kuru saçlılar denemeliler derim nemlendiriyo da avonun çok fazla saç ürününü denemedim ama bu ürününden memnun kaldım:-) jöleden iyidir en azından:)

bu katalogta 1 adet alana diğer ikisi bedava sanırım
benim saçlarım kuru olduğu için yağlanma olmadı buklelerimde düzeldi jöle gibi değil ben memnunum ama düz saçlılara nasıl olur bilmiyorum:-)

arkadaşlar bu ayki katalogta bu üründen sipariş ettim baktım ki memnun kalan çok benimde saçlarım dalgalı.
aslında saçlarm yağlı olmasına rağmen çok yıprandığı için acayip elektrikleniyo ve üstü kabuk kabuk oluyo..
umarım bunu önler bakalım kullandıktan sonra görüşlerimi yazarım ..
eğer benim saçlarımı yumuşatırsa her saçı yumuşatır valla kaydirigubbakcemile3

X