catlatma iğnesi

emell75

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
38
0
slm arkadaslar catlatma iğnesinden sonra kasık ve bel agrısı olur mu iğneyi oldugumdan beri 10 gündür falan kasık ve bel agrım var acaba iğneden dolayı mı?

benimde çatlatma iğnesindenden sonra ilk gün çok aşırı ağrım oldu sonraki günlerde hafifledi 6 gün oldu halen hafif hafif kasıklarımda ağrılar oluyor yada kramp girer gibi ani acılar hissediyorum

benimki bayrama denk geldi progesteron testi yaptırmadım canım dr. dedi yapmamız gerekiyo ama bayrama denk geliyo diye bu ay öyle geçiriyorum bakalım kısmet

kızlar slm ben geçen ay klomen+çatlatma iğnesi kullandım. dediğiniz gibi ilacın 2. gününden itibaren ağrılar başlıyor hele iğne olduktan sonra 72 saat bitene kadar devam ediyor. aman bebiş olsunda ağrılara razıyım. çatlatma iğnesi olduktan sonra progesterona baktırdım 21. gün 22,65 çıkmıstı ama 27. gün adet oldum çokda ümitliydik ama kader kısmet.

ben çatlatma iğnesi ovitrille kullandım ama pek ağrım olmadııı

benim çok ağrım olmuştu bubuşun dediği gibi kıvrandım resmen ama bebiş için katlanıyoruz herşeye.. bubuş üzülme inş.önümüzdeki aylarda güzel haberler verirsin bizlere

bende pregnyl iğnesi kullandım, ağrım oldu ve devam ediyor ağrılarım inşaallah bebişimiz olur bu ağrıları çektiğimize değer inşaallah

inş.as.semasu.as bu kadar acıya katlanıyoruz inş. bebeklerimiz olur bizlerinde artık

benim çok ağrım olmuştu bubuşun dediği gibi kıvrandım resmen ama bebiş için katlanıyoruz herşeye.. bubuş üzülme inş.önümüzdeki aylarda güzel haberler verirsin bizlere

inşallah cnm cok sağol hepimizin peşpeşe olur inşallah.
bugün klomene tekrar basladım cumartesi eşimde test yaptıracak allahım güzel sonuclarla karsılastırır ınsallah:1hug:

arkadaslarr ben bugün ögrendim hamileyimmm allah hepinize de bu mutlulugu yasatsınn inşalah allahım sag salimm kucagımıza almayı da nasip ederr

arkadaslarr ben bugün ögrendim hamileyimmm allah hepinize de bu mutlulugu yasatsınn inşalah allahım sag salimm kucagımıza almayı da nasip ederr

ne mutlu sana emell Allahım kucagınada almayı nasip etsin, belirtiler yaşadınmı çatlatma iğnesinden sonra emell :lepi:eek:puyorumnanaktan:teytey:

ne mutlu sana emell Allahım kucagınada almayı nasip etsin, belirtiler yaşadınmı çatlatma iğnesinden sonra emell :lepi:eek:puyorumnanaktan:teytey:

saol canımm allah size de nasip etsinn canım catlatma iğnesinden sonra kasıklarımda ve belimdee agrılarım oldu ben adet olucam sandım ama iğneden dolayı yumurtalar büyürken ancı yapıomuss :CüvCüv:

emellcim o ağrılardan bendede var bugün 10. günüm iğne vurulalı hafif hafif kasıklarımda oluyor arada belim arıyor akşam bel ağrısından duramadım mesela sanki adet olacakmışım gibi felaket ağrıdı iğnedendir diye düşünmüştüm bende doğruymuş demekki hayırlısı artık bekleyip görmek lazım

cnm gözünaydın allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin.
darısıda bizler eolsun dua et bizim içinde.
kacıncı gün belli oldu belirtilerini falan ayrıntılarını yazarmısın bizde şimdi kendimizde takip edelim.

bubuşcum sen nasılsın??

çok karısıgım tatlım. bayram bitimi cuma günü sabah kalktım hem adet oldum hem grip. ilaçlar falan daha yeni sersemliğim geçiyor. dün klomene tekrar başladık. pazartesi yumurta kontrolüm var cumartesi eşimin testi yapılacak morfoloji den cok korkuyorum.
dr yumurtalama tarihine eşinin sonucunu yetiştir dedi. bakalım ne cıkacak allahım ne olur yardım et bu kadar çaba bosa gıtmesin.

işte böyle cnm kafamın içi allak bullak sakin olmaya çalışıyorum ama düşündükçe içinden çıkamıyroum sen nasılsın beklemedesın hala varmı belirtilerin??

çok karısıgım tatlım. bayram bitimi cuma günü sabah kalktım hem adet oldum hem grip. ilaçlar falan daha yeni sersemliğim geçiyor. dün klomene tekrar başladık. pazartesi yumurta kontrolüm var cumartesi eşimin testi yapılacak morfoloji den cok korkuyorum.
dr yumurtalama tarihine eşinin sonucunu yetiştir dedi. bakalım ne cıkacak allahım ne olur yardım et bu kadar çaba bosa gıtmesin.

işte böyle cnm kafamın içi allak bullak sakin olmaya çalışıyorum ama düşündükçe içinden çıkamıyroum sen nasılsın beklemedesın hala varmı belirtilerin??

inş. sonuçlar iyi çıkar canım bu kadar takma kafaya diyecegim ama biliyorum elinde değil insan ister istemez takıyor işte inş. en kısa zamanda iyi sonuçlara ulaşırsın.. ben bekliyorum canım iğneden sonra ağrılarım hiç geçmedi zaten hafif hafif belimde kasıkalrımda ağrılar vardı ama akşamdan beri belimin ağrısı fazlalaştı adet olacakmışım gibi ağrıyor gögüslerim zaten berbat durumda çok şişti ve acıyo bekliyorum bakalım kısmet artık

cnm gözünaydın allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin.
darısıda bizler eolsun dua et bizim içinde.
kacıncı gün belli oldu belirtilerini falan ayrıntılarını yazarmısın bizde şimdi kendimizde takip edelim.

canım iğne yapıldıktan 1 hafa sonra kan testiyle belli oldu daha günüm gecmemişti ama kan testinde günün gecemsini beklemiosun ya adet sancısı gibi sancılarım vardı belimde ve kasıklarımda amayumurtalar büyüdüğü iiçin oluomus o sancılar ayın 8inde kontrole gidicem ikiz olup olmadığı belli olucakk şimdi de onun heycanı sardıı allah hepinize nasip etsin inş dualarım sizinlee

X