Prof.Dr.Ayhan Numanoğlu Hakkında Bilgi

nilo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
23
0
33
Ayhan Numanoğlu'na Ameliyat olan varmı aranızda? Memnunmusunuz? ameliyat olan varsa bilgilendirirse sevinirim.opuyorumnanaktan

Kimse Ameliyat olmadımı Ayhan Numanoğluna ben Cuma günü oluyorumda ve çok korkuyorum şimdiden heyecanlandım:sinifsinif:

bu doktor nerde canm öyle yazarsan en azından o sehirde olanlar bi yorum yapar..yada hangi hastanede..biraz daha açsaydın konuyu bence

Kimse Ameliyat olmadımı Ayhan Numanoğluna ben Cuma günü oluyorumda ve çok korkuyorum şimdiden heyecanlandım:sinifsinif:

canım ameliyat oldunmu? bende randevü aldım ayhan beye. memnun kaldınmı sen? bi şikayetin varmı? ve ne kadar ücret ödedin? acil yazarsan çok sevinirim.

canım ameliyat oldunmu? bende randevü aldım ayhan beye. memnun kaldınmı sen? bi şikayetin varmı? ve ne kadar ücret ödedin? acil yazarsan çok sevinirim.

siz nerden aldınız randevuyu acaba ayhan beyi bulmak hazine aramak kadar zor:))))nerde ulaştığınızı yazarsanız çok sevinirim ve de araştırma hastanesinde almadınız değil mi randevuyu genelde kendisi orda olmuyor bayan bir asistanı orda oluyormuşşş die duydum

X