Saç Rengi ve Saç Boyama siyah saçın rengini akıtması yöntemi için etkili olan (kabartma tozu) ugulaması...

emilia

Emina
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
900
3
Evet arkadaşlar saçınınızi siyah ,mavi-siyah yada koyu renklere boyayıp, pişman olanlar varsa bu yöntemle saçınızdaki boyayı akıtabiliyoruz...
Nasılmı: İlk önce kısa saçlar için: 1 paket orta uzunluktaki saçlar için: 2 dahda uzun olan saçlar için :3 yada 4 paket kabartma tozunu bir kaba koyuyoruz sonra saçınıza yetecek kadar su ilave ediyorsunuz ,bu karışımı saçınza iyice yedirin 1 saat bekletin saçınızı bu şekilde sonra yıkayın görün renk nasıl akıyorr..,

Tabi bu işlemden sonra saçlarda sertlik oluyor normal şampuanlamada sonra bolca saç kremiyle durulayın işlem bu kadar basit...kızlar Hadi kolay gesin...
kaydirigubbakcemile3

aa süper tam aradığım şey.. ama gerçekten işe yarıyo mu ki acaba CADIARZU

sadece diplerım aksın ıstıyorum diplere nasıl süreyim ki,pamukla olur mu :eek:

Evet arkadaşlar saçınınızi siyah ,mavi-siyah yada koyu renklere boyayıp, pişman olanlar varsa bu yöntemle saçınızdaki boyayı akıtabiliyoruz...
Nasılmı: İlk önce kısa saçlar için: 1 paket orta uzunluktaki saçlar için: 2 dahda uzun olan saçlar için :3 yada 4 paket kabartma tozunu bir kaba koyuyoruz sonra saçınıza yetecek kadar su ilave ediyorsunuz ,bu karışımı saçınza iyice yedirin 1 saat bekletin saçınızı bu şekilde sonra yıkayın görün renk nasıl akıyorr..,

Tabi bu işlemden sonra saçlarda sertlik oluyor normal şampuanlamada sonra bolca saç kremiyle durulayın işlem bu kadar basit...kızlar Hadi kolay gesin...
kaydirigubbakcemile3

Sen yaptın mı peki?
Veyaa başka yapan biri yok mu arkadaşlar?
İşe yarıyo mu gerçekten??

Evet canım yaptım gerçekten akıtıyor koyu renklerii şimdi hafif o siyahlığını yitirdi ,renk matlaştı 1 ay yaptım

canım kıvamı nasıl olcak saclarım cok zayıf cok korkuom bsy olur dıe yksa kel kalırım....bıde sıcak veya soguk su farkedıomu

Normal canım kıvamı sıcak yada soğuk olması farketmiyor valla benimde saçlarım normal biraz sertleştiriyo işte bunun içinde bolca saç kremi kullanıyorum o kadar...

yapan varmı kızlarrr çıt çıtlarda bi denemek lazım delikafadulden

ben yaptım saçımda kestane kızıl vardı akıttı pazartesi röfleye gidiyorum :)

her bayanının başına mutlaka böyle bişi gelmiştir

aklımızda kalması gereken bi bilgi

ama keşke bunu daha önce bilseydim

akıtma işlemi için dünya para verdim kuaföre

paylaşımın için teşekkürler

Canım kaç günde bir yapılıyor bu yöntem?..
Sen bir ayda kaç kez yaptın?

Az önce yaptım şimdi 1 saatlik bekleme aşamasındayım.Eğer dediğin gibi akarsa siyahı sana çok dua edicem canım çünkü kuaförler bile açmam ben bu siyahı yanar saçların dedi

kızlar, en iyisi beyaz sabun...bi de onu deneyin,eminim memnun kalacaksınız.

bu uygulamayı bende denemek istiyorum ilk yapmada tam akma oluyormu yoksa 1 ay uğraşmakmı gerekiyor siz 1 ay yaptım demişsiniz

Ya kızlar ilk denemede başarısız olan biri tekrar tekrar yapsın mı bunu sonuç alır mıyız?

bu uygulamayı kullanan başka kimse yokmu ne kadar süre kullanılıyor ne kadar açıyor

Canım ben saçımı boyayalı neredeyse 1 ay oluyor yeni yani ilk boyamaya göre matlaşma var rengi soldu her saç yıkamada uyguluyorum saçımı yıkarken banyoda musluğun altına leğen koyuyorum oraya akıyor.görüyorum aktığını ..isteyen kabın içine saçına kadar şampuan + saçkrem + kabartma tozu koysun o şekildede deneyin yarım saat...

X