Cilt Bakımı Ürünleri Cilt bakm rnleri hakknda acil yardm!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

iLoNx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
4
0
arkadaşlar dermodayurunleri.com diye bir siteye girdim ordaki ürünleri daha önce kullananlar varmı? Botox kremi var orda özellikle o ilgimi çekti açıklamaları çok cezbedici ama kullanan arkadaşlar LÜTFEN YARDIM!...

arkadaşlar dermodayurunleri.com diye bir siteye girdim ordaki ürünleri daha önce kullananlar varmı? Botox kremi var orda özellikle o ilgimi çekti açıklamaları çok cezbedici ama kullanan arkadaşlar LÜTFEN YARDIM!...

Ben uzun süredir kullanıyorum. 44 yaşında olmama rağmen botox krem sayesinde göz çevremde kırışıklıklardan eser kalmadı nedereyse.. Benim daha önceki halim sıkıntıdan ve stresten inanılmaz derecede yaşımdan büyük gösteriyordum. Göz çevrem tamammen kırış kırış olmuş ve göz altlarımda torpacıklar ve morluklar vardı. Bir arkadaşım önerdi. İnternette Dermoday ürünü gördüm. Onu bir denesene dedi. Bende siteye girdim ve inceledim. Hatta benim kullandığım göz altı morluk ve torbalanma karşıtı kremi ödül alan ürünlerinden biri.
Bu ürünleri kullandıktan sonra en az 10 yaş daha genç gösteriyorum. Ben memnunum.:lepi:

botox krem kaç yaşından itibaren kullanılabiliyor.öz kenarı mimik çizgileri için de etkili midir bilen var mı?

X