Saç Rengi ve Saç Boyama Saçını sarıya boyatıp sonra pişman olanlar:):):):)

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
merhaba kıslarr içinizde vardır benim gibi saçlarınııı sarı yapıp sonra pişman olan ve sonra siyaha boyayıp yine pişman olanlarrrrrrrrrrr:)akannehirkaydirigubbakcemile3nolcak bu saç takıntısı hallerimiz.fisfisfis.sizlerde benim gibimisiniz:)a.s.

evet sarıya boyadıgım için pişmanım çünkü sarıdan dönemiyorum yapıstı kaldı değişik bi duygu nezaman sacımın rengini degiştirmeye gitsem daha sarı bişekilde geliyorum hay allah yaa CADIARZU

valla cnmmm bende kahve yaptımmmmm daha bakımlı uçarın kırık oldugu falan belli olmuyo ama sarınında ayrı bi havası var bakımlı oldugu sürece:)yine sarı yapsam buseferde koyu yapayım diyorum hep böle gidiooo saçlarımmm maffoluyo tabi:)

aman sakın üst üste değiştirme helede sarıdan koyuya koyudan sarıya dikkat et :)) yoksa bayatacak sacımız kalmıcak

bende aynen öyleydim ama hiç beğenmiyordum yaptırdığım saçları
sonra bir gün ( bu birgün 3 ay öncesi oluyo kaydirigubbakcemile3 ) istediğim gibi sarı olduuu
koyuyuda seviyorum ama bidaha zor koyu yaptırmam hazır gençken yaptıralım yaşlanınca yaşlı gösteriyor diye yaptıramıcaz blkide
seviyorum şimdiki sarımı :)

aman sakın üst üste değiştirme helede sarıdan koyuya koyudan sarıya dikkat et :)) yoksa bayatacak sacımız kalmıcak

ehuehueu:):):)valla cnmm dün erkek arkadaşımla buluştum o sarı hali daha bi güzeldi sankii dediii kafamı karıştırdıı kahvede yakıştı dedi ama ben takıldım bikere:)düğünden sonra deiştirirsem deiştiririm gelinlikte koyu saçı seviyorum:)sonra yine ugraşcam:)

bende aynen öyleydim ama hiç beğenmiyordum yaptırdığım saçları
sonra bir gün ( bu birgün 3 ay öncesi oluyo kaydirigubbakcemile3 ) istediğim gibi sarı olduuu
koyuyuda seviyorum ama bidaha zor koyu yaptırmam hazır gençken yaptıralım yaşlanınca yaşlı gösteriyor diye yaptıramıcaz blkide
seviyorum şimdiki sarımı :)

yok yokkkk koyu yapma cnmmmmm valla sonra pişman olunuyooo:):)sarının tek kötü yanı sürekli fönlü falan olması gerekioo benim saçlar çok yıprandııı yandı falannnn sarıyken fön çekmesem düzleştirmesem falannn yoluk gibi oluyodu:)

bn de sarı yaptım saçlarımın açılan kısımları tutam tutam yandı sindy bebek saçı gbi..:) ama sarıyım sarıııı ..:) kmse beni caydıramaz sarıdan taa ki düğünüme kadar düğünümde kahve yapıcam çünkü beyazın üstüne sarı yakışmıo gelinlik açık renk saç açık renk abest oluo...:eek:lmaz:

bn de sarı yaptım saçlarımın açılan kısımları tutam tutam yandı sindy bebek saçı gbi..:) ama sarıyım sarıııı ..:) kmse beni caydıramaz sarıdan taa ki düğünüme kadar düğünümde kahve yapıcam çünkü beyazın üstüne sarı yakışmıo gelinlik açık renk saç açık renk abest oluo...:eek:lmaz:

aynen cnmmm bendeee sırf nişan için koyu yaptım daha iyi duruyo aynı fikirdeyis:):):)ama sarıda ayrııı gösterişli duuryo:)

X